Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

po vaiko gimimo vyrai jauciasi nereikalingi, tad aisku, kas seka.....
Atsakyti
O mes durnos vistiek gimdom, o pagimdę nesugebam paskirstyt dėmesio vienodai ir spėt visko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 19, 15:52)
po vaiko gimimo vyrai jauciasi nereikalingi, tad aisku, kas seka.....

Manau kaip turėtų jaustis laaaabai reikalingi, juk vis paprašai tai tą pdėk padaryti, tai tą, kaip nereikalingas g.gif Nors maniškis dėmesiu nė karto nepasiskundė, kad jam trūksta ar panašiai, matyt netrūko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 19, 11:02)
Aš dar vis ragana, nors kvepalais papirkta  lotuliukas.gif  assa.gif  flirt.gif



QUOTE(Gintarasa @ 2006 07 19, 12:41)
Dar nesugalvojau, užtat ir tebepykstu  lotuliukas.gif  tongue.gif .

drinks_cheers.gif koks saunuolis jis pas tave, o tu ragana...ex, lauzk greiciau savo ragus ir krisk i glebi wub.gif lotuliukas.gif

QUOTE(rasve @ 2006 07 19, 15:17)
Žinot, kai sako, kad po vestuvių pasikeičia tipo gyvenimas, nechujukt jis po vestuvių nepasikeičia, o pasikeičia kai gimsta vaikai  doh.gif  Bijau pagalvoti, kaip pasikeis kai gims antras  unsure.gif

4u.gif keiciasi gyvenimas kasmet, nes sensta jie ir kvaileja biggrin.gif o vaikai kiekviena veikia skirtingai, maniskis del antro ejo keliais-nareliais, uztat dabar traukiu per danti, kad man jau reikia trecio lotuliukas.gif ...tada nurimsta momentaliai kaip pele po sluota cool.gif

QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 19, 15:59)
O mes durnos vistiek gimdom, o pagimdę nesugebam paskirstyt dėmesio vienodai ir spėt visko  doh.gif

schmoll.gif o as ir neskirstau, maziausiam-demesio daugiausiai, didziausiam - tai kas lieka nuo vaiku dienom...ir naktim blush2.gif bigsmile.gif kol kas nesiskundzia, dazniau issiveza kur pailseti ir be vaiku-man gerai ir jam gerai, visi patenkinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantava: 19 liepos 2006 - 15:51
maniskis geras, kai dirba ir kai nepyksta ant manes del nieku. o as pykstu, kai kas nesiseka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 19, 17:07)
maniskis geras, kai dirba ir kai nepyksta ant manes del nieku. o as pykstu, kai kas nesiseka  unsure.gif

wub.gif tai jei geras, galima kartais atleisti nedideles nuodemes(na kad ir supykima del nieku) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantava @ 2006 07 19, 17:27)
wub.gif tai jei geras, galima kartais atleisti nedideles nuodemes(na kad ir supykima del nieku)  mirksiukas.gif

tuo metu man ragai isdygsta ir kraujas uzverda. nesusilaikau. bet cia manau, kad kiekvienai taip nutiktu mano situacijose doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 19, 18:44)
tuo metu man ragai isdygsta ir kraujas uzverda. nesusilaikau. bet cia manau, kad kiekvienai taip nutiktu mano situacijose doh.gif

Aha blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 19, 18:45)

nepasakosiu, tiek to... pasiilgau nezemisku jausmu, todel ir ragana pavirstu. bet per daznai bunu gera. reiktu labiau nosyte i virsu dar uzriest rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 19, 19:45)
nepasakosiu, tiek to... pasiilgau nezemisku jausmu, todel ir ragana pavirstu. bet per daznai bunu gera. reiktu labiau nosyte i virsu dar uzriest rolleyes.gif

Nepasakok smile.gif Blem ir man gal reik riest.. Lengvai pasiduodu kitų įtakai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamasa_ @ 2006 07 19, 19:47)
Nepasakok smile.gif Blem ir man gal reik riest.. Lengvai pasiduodu kitų įtakai  lotuliukas.gif

bet pagal juos reikia kuo lengviau pasiduot ir neimt visai i galva, arne doh.gif tada viskas gerai bigsmile.gif
Atsakyti
rolleyes.gif a mano cool.gif vel zvejyboje bigsmile.gif ...uztat turiu marias laiko sedeti cia ir pliurpti tongue.gif ...ir dicki issiveze, tai visai lafa...susipakuoju maziu ir einu kur noriu thumbup.gif ...niekas neknisa proto kad netvarkyta, nepagaminta ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti