Įkraunama...
Įkraunama...

Kai "užknisa" diedai

QUOTE(jolantava @ 2006 07 17, 16:56)
2.maniskis irgi jau katinas, isvare zuveliu gaudyti kad atsipalaiduotu, nes i namus atveze dar viena 3men mergicka vakarui priziureti  lotuliukas.gif ...dingo kaip vijurkas is namu  lotuliukas.gif (diagnoze: vaiku baime) 

na ir idomus. tikriausiai ras kur vaiku nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 17, 17:37)
na ir idomus. tikriausiai ras kur vaiku nebus g.gif

g.gif nu kad pats tu vaiku labiausiai ir norejo(savu)...o bijo tik svetimu ax.gif ...bet jei ras kur geriau, tada as pirma jam lagamina sukrausiu ir sekmes palinkesiu thumbup.gif ...
Atsakyti
QUOTE(jolantava @ 2006 07 17, 18:46)
g.gif nu kad pats tu vaiku labiausiai ir norejo(savu)...o bijo tik svetimu ax.gif ...bet jei ras kur geriau, tada as pirma jam lagamina sukrausiu ir sekmes palinkesiu  thumbup.gif ...

o man jis irgi sukrautu, kad tik eiciau kur lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 17, 18:55)
o man jis irgi sukrautu, kad tik eiciau kur lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

:hmtai kodel TU vis dar su juo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantava @ 2006 07 17, 19:27)
:hmtai kodel TU vis dar su juo  blink.gif

o kur man dingt? blink.gif
Atsakyti
A galima issiliet,jei ne vyras uzkniso,o siaip namiskiai? cray.gif
man taip ant dusios negera,o manes nieks nesupranta .. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 16, 23:19)
o kas nutiko? mirksiukas.gif


Aj jau praėjo, dabar ir vėl gerai didis.gif Bet vakar buvau gatava užmušt turbūt, arba sukraut jo šmutkes ir paleist iš 5 aukšto hihihi.gif Na, juokauju... bet būna ir taip ban.gif Tai va... angel.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif , mano diedas mane užkniso nerealiai, tik gryžta ir sako,aš į medžioklę ir taip jau antra savaitė skaičiuoju kiek medžios g.gif , jei ką pasakau, sako žinojai, kaip bus kai tuokemės, tipo jis jau toks vienintelis blyn kartais noris pamokyti, išvažiuoti ir išsijungti telefona gal tada pagalvos, o gal ir ne lotuliukas.gif , tada nebebus kaip gryžti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurattele: 17 liepos 2006 - 22:04
QUOTE(jurattele @ 2006 07 17, 23:03)
Laba  4u.gif , mano diedas mane užkniso nerealiai, tik gryžta ir sako,aš į medžioklę ir taip jau antra savaitė skaičiuoju kiek medžios  g.gif , jei ką pasakau, sako žinojai, kaip bus kai tuokemės, tipo jis jau toks vienintelis blyn kartais noris pamokyti, išvažiuoti ir išsijungti telefona gal tada pagalvos, o gal ir ne  lotuliukas.gif , tada nebebus kaip gryžti  g.gif

cia jo specialybe ir gyvenimo budas? o Taves neima? as nusisauciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Celeste @ 2006 07 17, 21:54)
A galima issiliet,jei ne vyras uzkniso,o siaip namiskiai? cray.gif
man taip ant dusios negera,o manes nieks nesupranta ..  cray.gif


Tai prašom prašom mirksiukas.gif .

QUOTE(jurattele @ 2006 07 17, 23:03)
Laba  4u.gif , mano diedas mane užkniso nerealiai, tik gryžta ir sako,aš į medžioklę ir taip jau antra savaitė skaičiuoju kiek medžios  g.gif , jei ką pasakau, sako žinojai, kaip bus kai tuokemės, tipo jis jau toks vienintelis blyn kartais noris pamokyti, išvažiuoti ir išsijungti telefona gal tada pagalvos, o gal ir ne  lotuliukas.gif , tada nebebus kaip gryžti  g.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 18, 10:31)
cia jo specialybe ir gyvenimo budas? o Taves neima? as nusisauciau unsure.gif


Laba čia jau toks gyvenimo būdas doh.gif
Kelios geros mintys:

Tikras seksas tai toks seksas, po kurio net kaimynai isheina parukyt...

Ar pastebejai, kad zmones, kurie veluoja, buna daug linksmesni uz tuos, kurie ju laukia?

Vaikai - gyvenimo dziaugsmas, o vyrai - silpnybe... viena syki pasidavus silpnybei, dziaugiesi visa gyvenima!!!

Atsakyti
QUOTE(MyWay @ 2006 07 17, 19:31)
o kur man dingt?  blink.gif

bigsmile.gif kuo toliau nuo tokio diedo...jopsikmat, reikia moketi save vertinti geriau nei tai daro diedai 4u.gif ...

QUOTE(Celeste @ 2006 07 17, 21:54)
A galima issiliet,jei ne vyras uzkniso,o siaip namiskiai? cray.gif
man taip ant dusios negera,o manes nieks nesupranta ..

group.gif vusada prasom, tam mes cia ir susirinkom 4u.gif

QUOTE(ScarleTa @ 2006 07 17, 22:41)
Aj jau praėjo, dabar ir vėl gerai  didis.gif Bet vakar buvau gatava užmušt turbūt, arba sukraut jo šmutkes ir paleist iš 5 aukšto Na, juokauju... bet būna ir taip  ban.gif Tai va...

thumbup.gif dziaugiuosi uz jus wub.gif ...smagu kai viskas gerai

QUOTE(jurattele @ 2006 07 17, 23:03)
Laba  4u.gif , mano diedas mane užkniso nerealiai, tik gryžta ir sako,aš į medžioklę ir taip jau antra savaitė skaičiuoju kiek medžios , jei ką pasakau, sako žinojai, kaip bus kai tuokemės, tipo jis jau toks vienintelis blyn kartais noris pamokyti, išvažiuoti ir išsijungti telefona gal tada pagalvos, o gal ir ne , tada nebebus kaip gryžti

doh.gif suprantu ir uzjauciu...maniskis zvejys doh.gif (cia jau kone profesija)...beje, as zvejybos nemegstu, tai galiu issiruosti nebent vasara kartu ir pasideginti ar knyga paskaityti, o va ziema jau nebe schmoll.gif

QUOTE(jurattele @ 2006 07 18, 14:44)
Laba čia jau toks gyvenimo būdas  doh.gif
Kelios geros mintys:

Tikras seksas tai toks seksas, po kurio net kaimynai isheina parukyt...

Ar pastebejai, kad zmones, kurie veluoja, buna daug linksmesni uz tuos, kurie ju laukia?

Vaikai - gyvenimo dziaugsmas, o vyrai - silpnybe... viena syki pasidavus silpnybei, dziaugiesi visa gyvenima!!!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O ka daryti kai vieninteliai kaimynai-uosviai ir nei vienas neruko g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti