Įkraunama...
Įkraunama...

Naujausi pirkiniai,

Anna Lotan Liquid Gold kūno losjonas. Mano "apsiriktinis" pirkinys smile.gif Draugė pasakė, kad gavo dovanų kūno kremą, kokį naudoju aš, ir kad jai jo nereikia, pusvelčiui atiduotų man. Pamaniau, sutaupysiu ant GUINOT... O pasirodo, nesupratom viena kitos ir aš pažadėjau nupirkti visai kitą kremą lotuliukas.gif Matysim, gal patiks

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokolada: 13 rugpjūčio 2015 - 15:08
user posted image
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2015 08 13, 01:21)
kartojamas Clarins Beauty Flash Balm

user posted image

Kuo patinka? kaip naudojate?
Atsakyti
QUOTE(lumi @ 2015 08 13, 07:06)
Kuo  patinka?  4u.gif



QUOTE(kumiko @ 2015 08 13, 18:31)
Kuo patinka? kaip naudojate?

labai universalus daiktas. Naudoju kaip primerį, kaip drėkiklį, kaip nakčiai paliekamą nenuplaunamą kaukę, visokiems pasausėjimams panaikinti, kai reik labai greit, čia ir dabar, ir net kaip lūpų putlintoją. Man jis must have mano kosmetinėje. Labai dažnai, kai skubu ir neturiu laiko pasidažyt, pasitepu tik juo ir keliauju, kur reik. Skaistina veidą akimirksniu (man).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 13 rugpjūčio 2015 - 17:49
Anastasia dipbrow pomade, iš sm išparduotuvės, labai džiaugiuosi. wub.gif
user posted image
Lapeliai oil control, galėtų būti didesni:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*benigna* @ 2015 08 03, 20:14)
Benecos Natural Concealer, Light
user posted image
Sante CC Cream, No.20
user posted image

Kas prase atsiliepimu, tai jau galiu si ta pasakyt apie siuos du 4u.gif
Maskuoklis vidutinis pasirode. Maskuoja vidutiniskai, spalva nors ir light, bet nera jis labai sviesus... Ziema, manau, jis man per tamsus butu. Dengiasi lygiai, bet lyg siek tiek pasausint nori g.gif Ziuresiu, kaip toliau man su juo seksis. Is 10 balu kol kas duodu 6.
CC kremas schmoll.gif Maskuoja tarp minimaliai-vidutiniskai, tepant atrodo toks dregnas, bet kai nudziuva, vaizdelis nekoks. Tiesiog matosi ant veido, isryskina poras (mano oda misri i riebuma dabar). Bandziau pasluoksniuot del geresnio maskavimo, tai tragedija. Nuejo plemais, ''nusiburbuliavo''. Zodziu, man netiko.
Atsakyti
Guerlain Maxi Lash So Volume wub.gif Gavau mini pakuotę pabandymui, labai sužavėjo, tad nusipirkau pilną wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sigma P86

user posted image
foto
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sakykite ar kas nors naudojote tokius maisto papildus, ar yra kazkoks poveikis?
Buciau dekinga zu jusu nuomone 4u.gif

http://www.medpex.de...knb8P8HAQ#ai300
Atsakyti
Nature's sampunas, purškiamas kondicionierius (nenuplaunamas) ir kaukė plaukams
user posted image

Madara migdolu ir slyvu muilas (dušo žele)
user posted image
Histoires de parfum "1969" 60 ml
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2015 08 13, 10:20)
"Australian Body Care" apsauginis losjonas nuo saulės.

"Australian Gold". hihihi.gif

Kitas pirkinukas - "Mary Kay Disposable Facial Clothes". Atradimas, nes nusikarpius šiuos medžiagos laštus, jų ypatingai ilgam užtenka valyti akių ar viso veido makiažą, tepti toniką ir t.t. Tereikia poros lašų makiažo valiklio, kad būtų galima nuvalyti akių makiažą, nes produktai taip neįsigeria kaip į purius vatos diskelius. rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti