Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(Rutaza @ 2005 01 12, 15:16)
Sveikos,

Gal galite patarti, kur butu galima internete surasti rusu - lietuviu kalbos zodyna. Kazka girdejau, kad lyg naujausioje Tildes versijoje yra, bet, deja, as turiu tik sena versija. sad.gif  Buciau labai dekinga uz patarimus, nes as jau baigiu savo kompa ir save uzkankinti beieskodama...  smile.gif O man beprotiskai jo reikia! Ruta


mane toks irgi domintu, be to gal kas ka matet, pastebejot...parasykit ir man lab reikia

svedu-danu-norvegu
danu-lietuviu (rusu arba anglu)
norvegu- lietuviu (rusu arba anglu)


p.s aciu dievui alkonas online atsigavo thumbup.gif
Atsakyti
Rytoj turėsime naują kompą. 4u.gif Kadangi vyras turi pakankamai sugebėjimų viską instaliuoti pats, beliko mažutė problemėlė- greitai gauti winxp. Gal įmestumėte kokią nuorodą inete iš kur galima būtų parsisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 02 04, 22:51)
Rytoj turėsime naują kompą.  4u.gif Kadangi vyras turi pakankamai sugebėjimų viską instaliuoti pats, beliko mažutė problemėlė- greitai gauti winxp. Gal įmestumėte kokią nuorodą inete iš kur galima būtų parsisiųsti?



Su parsisiuntimu tai žiūrėkite savo interneto tiekėjo FTP. Beje žiūrėkite korporacinę versiją, kad nereikėtų vargti su aktyvacijomis.
Na šiaip pas mus mėtosi atliekamas Win XP SP2 CD.
Atsakyti
QUOTE(*Saulytė* @ 2005 02 04, 16:01)
Su parsisiuntimu tai žiūrėkite savo interneto tiekėjo FTP. Beje žiūrėkite korporacinę versiją, kad nereikėtų vargti su aktyvacijomis.
Na šiaip pas mus mėtosi atliekamas Win XP SP2 CD.


visa softa galima siustis per Ares programa
Atsakyti
Is kur galima parsisiusti ( for free)Windows Media Player'iii cry.gif cry.gif
~ 2 metus sekmingai pro ji ziurejome visus video kinus ir klipus ,bet dabar dingo g.gif verysad.gif ,niu netrynem,galvoj ugal kokia free versija baigesi,niu bet ilgai buvo ...ai vienzo help help help Per Real Player'i negalime ziureti visu kinu,nors ir atsinaujina kas kiek laiko... g.gif
Atsakyti
http://www.microsoft...ies/player.aspx
pasirink pagal operacine sistema ir atsisiusk
Atsakyti
Paskutiniu metu tenka daug rusų kalba rašyti, todėl pasitaiko klaidų smile.gif Gal žinote kokią programą, kad parodytų kur tos klaidos... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maza:) @ 2005 04 01, 08:33)
Paskutiniu metu tenka daug rusų kalba rašyti, todėl pasitaiko klaidų smile.gif Gal žinote kokią programą, kad parodytų kur tos klaidos... 4u.gif

Manau Mircoroft Word turi turet rusu kalbos tikrinima. Tik ji papildomai instaliuot reiks manau.
Atsakyti
Buvau susidures su sia problema, keliata dienu ieskojau spelingo Wordui, kad tikrintu rusiskai ir pagaliau radau smile.gif 4u.gif :

http://www.nobat.ru/...hp.php?FaqID=56

Paspausk spellset.exe (~1,1Mb).

Suinstaluok ir viskas bus OK smile.gif

Atsakyti
Ir man pravers, ačiū thumbup.gif
O gal kas žino dėl žodynų? Lietuvių - rusų ir atvirkščiai g.gif
Man dažnai reikia, būtų gerai panašus į Alkoną arba koks online.
Systran'e ir translate.ru nėr lietuvių kalbos. Tai išverčiu iš lietuvių į anglų, po to iš anglų į rusų... doh.gif blink.gif
Atsakyti
Labai neblogi žodynai yra Tildės biure wink.gif Jame yra lietuvių-anglų, anglų-lietuvių, lietuvių-vokiečių, vokiečių-lietuvių, lietuvių-rusų, rusų-lietuvių ir dar kažkoks lietuvių sinonimų ir aiškinamasis žodynas smile.gif
Atsakyti
Darbe turėjau susiinstaliavus laikiną Corel'io 12 versiją. Dėja laikas baigėsi, o antrąkart susiinstaliuoti laikinos nebeduoda cry.gif Gal žinote kokių monų kaip apgauti Corel'į? blush2.gif
Atsakyti