Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Telefonai :

http://www.eniro.lt/privatus
Atsakyti
Mielos mamos, man reikia spelingo windows 95, kad tikrintu lietuviskas klaidas, gal zinote is kur man butu galima gauti ar parsisiusti
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2005 05 04, 19:17)
Mielos mamos, man reikia spelingo windows 95, kad tikrintu lietuviskas klaidas, gal zinote is kur man butu galima gauti ar parsisiusti

Yra programa Juodos avys, yra Microsoft Word'o spelingas.
Atsakyti
Turiu problemele , nusipirkom turguje skaitmenini fotoaparata Nikon ir reikia dabar programeles , kad galima butu istraukti is jo nuotraukas . Vyras buvo internete surades viena , bet ji demo versija ir jau laikas jos pasibaige cry.gif . Gal kas zinote iskur galima butu gauti programele smile.gif Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
pabandyk cia paieskot

www.download.com
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2005 05 07, 14:39)
Turiu problemele , nusipirkom turguje skaitmenini fotoaparata Nikon ir reikia dabar programeles , kad galima butu istraukti is jo nuotraukas . Vyras buvo internete surades viena , bet ji demo versija ir jau laikas jos pasibaige  cry.gif . Gal kas zinote iskur galima butu gauti programele  smile.gif  Buciau labai dekinga  4u.gif
Jomke, pabandyk su kitomis programomis išsitraukti savo nuotraukas. Tai yra įmanoma (kažkada teko su tuo susidurti). Matai tos instaliacinės programos, kurios gaunamos perkant fotoaparatą, yra sukurtos tik patogesniam vartotojo priėjimui ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2004 07 23, 23:28)
O tau labai svarbus legalumas rolleyes.gif  laugh.gif ? O kokius noresi piest: judancius ar ne; kokiu formatu (flash ar gif, jpg).

Jei nori vektorine grafika, siulau Corel Draw arba Adobe Illustrator, jei flashinius - Macromedia Flash, jei paprastai piesi pelyte - Microsoft Paint (turi kiekvienas Windowsas) arba Paint Shop pro.




Reikia greitai nubraižyti kelias paprastas schemas. Autocadu dirbu, bet kompe neturiu, be to ji labai didele. Ar yra kokia paprastesnė, nedidelė, kurią galima būtų parsisiųsti?
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 05 09, 13:04)
pabandyk cia paieskot

www.download.com



QUOTE(jpg @ 2005 05 09, 13:54)
Jomke, pabandyk su kitomis programomis išsitraukti savo nuotraukas. Tai yra įmanoma (kažkada teko su tuo susidurti). Matai tos instaliacinės programos, kurios gaunamos perkant fotoaparatą, yra sukurtos tik patogesniam vartotojo priėjimui ir tiek...



Is draugu parsinesiau OLIMPUS fotikui skirta programele susiinstaliavau , bet netinka verysad.gif

O siam puslapiukyje www.download.com ir gi nieko neradau , o gal nemoku ieskoti blush2.gif Dar viena beda , kad as anglu nemoku cry.gif Turbut teks du menesius laukti kol vyras sugryz verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2005 05 13, 10:55)
Is draugu parsinesiau OLIMPUS fotikui skirta programele susiinstaliavau , bet netinka  verysad.gif

O siam puslapiukyje www.download.com ir gi nieko neradau , o gal nemoku ieskoti  blush2.gif Dar viena beda , kad as anglu nemoku  cry.gif Turbut teks du menesius laukti kol vyras sugryz verysad.gif  cry.gif


Čia įrašyk adresą to puslapio kurio tau reikia. Ir išvers tau viską iš anglų į rusų mirksiukas.gif Tikiuosi rusų kalba supranti cool.gif . Aš taip daug ką verčiuosi, nes ir man su anglų ne kas ax.gif

Vertimas turėtų atrodyti va taip
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 05 13, 11:47)
Čia įrašyk adresą to puslapio kurio tau reikia. Ir išvers tau viską iš anglų į rusų  mirksiukas.gif  Tikiuosi rusų kalba supranti  cool.gif . Aš taip daug ką verčiuosi, nes ir man su anglų ne kas  ax.gif

Vertimas turėtų atrodyti va taip



Aciu labai , pasinaudosiu butinai mirksiukas.gif
Bet abejoju ar ka rasiu , na demo gal versija kokia ir atsikasiu . Reiks prasyti pazystatmu, kad paklausinetu savo draugu gal kas tures tokia programele ax.gif Tai nereiketu kiekviena menesi vargti ir ieskoti vis nauju programu blink.gif
Atsakyti
Labai reikia programos AKROBAT REIDER(jei teisingai uzrasiau).Gal zinot kas adresa is kur galeciau parsisiust? 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinote ir galite padeti is kur butu galima atsisiusti programele Tune Up Utilities 2004, man ji labai gera, bet atssisiunciau bandomaja versija ir galiojimo laikas baigiasi
Atsakyti