Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 06, 21:36)
Labai reikia vienos programėlės. Yra tokios programos, kurias galima paleist, kai kompu nesinaudojama (jei aš gerai suprantu). O gal jos ir pačios pasileidžia, kaip užsklanda vnz kažkas panašaus. Giminės turi tokią kur plaukioja visokios egzotinės žuvytė. Esu mačius ir kitokią, ten plaukioja visokiausi rykliai. Gal kas žino kur galima tokią gauti, arba  kur bent maždaug ieškoti. Labai reikia, noriu padovanoti vienam ryklių mėgėjui. Help  4u.gif

Bandyk parsitraukti iš čia (3D vaizdas, bent jau taip rašo) arba čia (ryklių nuotraukos). Jeigu šitie netiks, įvesk į google paiešką "screensaver sharks download" ir pasiieškok rezultatuose, gal ką geresnio pavyks rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2005 09 03, 18:12)
Gal kas žinot, kur rasti programėle namų ekonomas, kad butų galima surašyti įplaukas ir išplkaukas cry.gif Anksčiau supermamoje lyg ir buvo nuoroda, bet dabar niekaip nerandu sad.gif


Pabandyk čia http://lexx2.cjb.net/
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 09 06, 22:23)
Bandyk parsitraukti iš čia (3D vaizdas, bent jau taip rašo) arba čia (ryklių nuotraukos). Jeigu šitie netiks, įvesk į google paiešką "screensaver sharks download" ir pasiieškok rezultatuose, gal ką geresnio pavyks rasti 4u.gif

Ačiū didelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Antroji nuoroda su nuotraukom veikia puikiai. Pirmoji dry.gif , taip ir maniau, kad už dyką kažko negausi. Parsisiunčiau dalį filmuko, kitą siūlo upgreidinti, greičiausiai už kažkiek sad.gif . Vis kiša savo reklamą. Bet tai būtent ta kurią esu mačius. Tagi reiks pasistengt. Tik įdomu ar tokiems daiktams yra vaistukų? Nes kai mačiau anksčiau jokių reklamų nebuvo, ir daug daugiau rodė nei man parsiuntė.
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 09 07, 19:37)
Pirmoji  dry.gif , taip ir maniau, kad už dyką kažko negausi. Parsisiunčiau dalį filmuko, kitą siūlo upgreidinti, greičiausiai už kažkiek  sad.gif . Vis kiša savo reklamą.

Ten greičiausiai nemokama programelė, tačiau reikėtu būti labai atsargiai-kartu su ja gali labai daug brūdo parsisiūsti. Nebent turi gerą antivirusinę programą ax.gif
Atsakyti
O idomu ar yra tokia programa kur butu galima filmuotus vaizdus iš video kasetes permesti i kompiuteri ir ar galima tuos vaizdus kaskaip sumaketuoti?
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2005 09 08, 15:17)
O idomu ar yra tokia programa kur butu galima filmuotus vaizdus iš video kasetes permesti i kompiuteri ir ar galima tuos vaizdus kaskaip sumaketuoti?



Jei teisingai supratau, kalba eina apie vaizdus, filmuotus su paprasta kamera.

Neabejoju, kad tokių programų yra. Tačiau, norint filmuotą medžiagą perkelti į kompiuterį (t.y. analoginį vaizdo ir garso signalus paversti skaitmeniniais), kompiuteryje turi būti vaizdo plokštė, turinti TV įėjimą. Su standartiniais kompiuteriais ji nekomplektuojama.
Atsakyti
na va ,bandžiau atsisūst aš tuos rykliukus ,faini pasirodė ,bet gavau virusiuką +tolbartą ,ačiū antivirusiniaipagavo , bet reikėjo dar viską išmesti paieškot kur pasidėjo
radau smile.gif , jau galvojau kad kompą užlaužiau ,gaila būtu nuotraukų
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2005 09 08, 16:52)
na va ,bandžiau atsisūst aš tuos rykliukus ,faini pasirodė ,bet gavau virusiuką +tolbartą ,ačiū antivirusiniaipagavo , bet reikėjo dar viską išmesti paieškot kur pasidėjo
radau smile.gif , jau galvojau kad kompą užlaužiau ,gaila būtu nuotraukų

Pas mane antispyware'as suveikė, bet užblokavau praskanavau per nauj1 nieko nebuvo. Dabar i6sigandau eisiu su Nortonu dar praskanuosiu . sad.gif O šiaip tai lenda visokie orai, reiks juos kaip nors išmesti.
Atsakyti
Nu ne, nerado nieko. O kas per vienas toolbartas? g.gif
Atsakyti
turiu aš panašia programėlę, tik ne su rykliais, o su spalvotom akvariuminėm žuvytėm (be jokių šiukšlių). Jei kam įdomu galiu atsiųsti email'u
Atsakyti
Gal kas žinote iš kur nemokamai parsisiųsti ULEAD , kad ir senesnę versiją
Atsakyti
Daba pasakykit, kas čia per daiktas? smile.gif Atsisiunčiau per emulę filmą, o jis pažymėtas kažkokiu "Ogg media failas".Tai ką aš per Windows mwdia plejerį ar winampą jo negalėsiu žiūrėti? g.gif
Atsakyti