Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

http://kietuva.foton...lt/zod/alkonas/

Aš šituo tiesiai iš interneto naudojuosi, gal ir tau pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar ir toks yra
http://mokslas.liux.lt/
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 07 07, 10:13)
Sveiki, gal kas galite pagelbeti ir atsiųsti kurio nors (Alkono ar Led) žodyno instaliacinius  failus? turiu namuose, bet man dabar reikia. Būčiau labai dekinga.
ginijai@yahoo.com

Įvairių kalbų žodynas parsisiuntimui wink.gif ir dar keletas neblogų programėlių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitutė: 07 liepos 2005 - 10:56
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 07 07, 10:55)


Aciu, bet irgi neradau man tinkamo. mat labai jau specifiniai terminai, nesurantu tinkamu zodziu. Idealiausia butu Alkonas, bet kaip matau nera kaip parsisiust is interneto nemokamai. Aciu visoms uz pagalba!
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2005 07 07, 14:21)
Ir tinkle visokių alkonų ir ledų yra. Bet ir jų nemoku persiųst, neprikabina tiek  g.gif


Namie as sitas visas programeles turiu... Tik vat man ju darbe siandien labai reikejo. Ryt reiks susinesti viska ateiciai smile.gif Aciu uz gerus norus.

Gal dar be zodynu kazko naudingo tame tinkle pas tave yra? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ginija @ 2005 07 07, 15:32)
Namie as sitas visas programeles turiu... Tik vat man ju darbe siandien labai reikejo. Ryt reiks susinesti viska ateiciai smile.gif Aciu uz gerus norus.

Gal dar be zodynu kazko naudingo tame tinkle pas tave yra?  ax.gif  4u.gif


Oiii, visko, ko širdis geidžia: filmų, muzikos, programų ir t.t smile.gif
Atsakyti
Aš čia ne į temą parašysiu, bet, kad jau užėjo kalba apie vietinį tinklą, tai noriu paklausti ar pas ką nors veikia telekomo ftp? (ftp://hdd.takas.lt) Pas mane jau turbūt pora savaičių kaip nebeveikia ir tai man labai nepatinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 07 07, 14:57)
Aš čia ne į temą parašysiu, bet, kad jau užėjo kalba apie vietinį tinklą, tai noriu paklausti ar pas ką nors veikia telekomo ftp?  (ftp://hdd.takas.lt) Pas mane jau turbūt pora savaičių kaip nebeveikia ir tai man labai nepatinka  unsure.gif


Na Telekomo interneta ketiname jungtis. Kol nesu vartotoja, deja negaliu atsakyti i tavo klausima....
Kas liecia FTP - dabar vyksta arsi kova del FTP panaikinimo, rysium su muzikos "vagimu". T.y. atlikejai skundziasi, kad nuo to nukencia ju pelnas ir panasiai. Siaip as juos suprantu ir pateisinu. Is kitos puses esu pati naudojusi FTP paslaugomis ir mielai toliau naudosiuos jei galimybe turesiu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginija: 07 liepos 2005 - 15:08
QUOTE(ginija @ 2005 07 07, 16:07)
Na Telekomo interneta ketiname jungtis. Kol nesu vartotoja, deja negaliu atsakyti i tavo klausima....
  Kas liecia FTP - dabar vyksta arsi kova del FTP panaikinimo, rysium su muzikos "vagimu". T.y. atlikejai skundziasi, kad nuo to nukencia ju pelnas ir panasiai. Siaip as juos suprantu ir pateisinu. Is kitos puses esu pati naudojusi FTP paslaugomis ir mielai toliau naudosiuos jei galimybe turesiu. thumbup.gif

kaip gaila, kad neišgirdau nieko, kas žadėtų gera unsure.gif Bus labai liūdna jei ftp nebeveiks cry.gif
Atsakyti
Norint naudotis tako ftp reikia turėti FTP klientą.
P>S dabar galima jungtis tik kaip vartotojas T.Y negalimi anoniminiai prisijungimai!
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 07 07, 22:35)
Norint naudotis tako ftp reikia turėti FTP klientą.
P>S dabar galima jungtis tik kaip vartotojas T.Y negalimi anoniminiai prisijungimai!

Aha, šitą jau sužinojau mirksiukas.gif Bet, kad ir užsiregistravau, visvien man nesigauna- matyt kažko nemoku cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2005 07 08, 13:45)
Aha, šitą jau sužinojau  mirksiukas.gif  Bet, kad ir užsiregistravau, visvien man nesigauna- matyt kažko nemoku  cry.gif

O ką rašo dėl ko negali prisijungti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dafnė: 09 liepos 2005 - 17:37