Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Turim LED'a, bet jis labai skurdus dry.gif . Girdejau, "Tildes biuro" gan neblogas. Bet velniskai brangus. O be situ 2 galbut dar yra kitu variantu???????
Gal koks nemokamas online zodynas? Man nepavyko rasti huh.gif
Gal turit kokiu minciu?
Galima ir i A/Z wink.gif
Atsakyti
Rusu-vokieciu On-line zodinas tiks?
Atsakyti
Aciu, Libra - vis siokia tokia iseitis. Nors zodyno reik mano sesiotei, o ji jaunesnes kartos, nelabai su rusu k. draugauja g.gif
Atsakyti
http://www.translate.ru/ labai neblogas vertejas thumbup.gif
Atsakyti
As tai zinau Leda ir Tildes zodyna. Dar turiu vokieciu-anglu ir anglu-vokieciu zodyna CD diske. Toks 7 metu senumo, ne per geriausias, bet jei reiktu - paskolinciau isirasyt
Atsakyti
Vokieciu-anglu ir anglu-vokieciu yra LEO online. Labai geras thumbup.gif
Pati visada ji naudoju.
http://dict.leo.org/?lang=en
Atsakyti
Aciu labai merginos uz pagalba thumbup.gif
Kaip as isivaizduoju, Tildes zodynas turetu but kazkas panasaus i alkona, tik vokiskas...

Aciu, Nedurna, uz pasiulyma, bet Kris dave istikro gera onlainini anglu-vokieciu-anglu zodyna. Dabar belieka tik Tildes zodyna is kur nors nuraut g.gif laugh.gif
Atsakyti
Na as vertimam is kalbu idesiu adresiuku gal pravers irgi wink.gif Vertejas;) ir dar vienasrusu vertejas;) na gal kam pades!
Papildyta @ [mergetime]1084443589[/mergetime]
Tiesa alkona as turiu jei reikes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 13 gegužės 2004 - 12:17
www.akl.lt yra daug nemokamu ir todel visai nemylimu programu. Pavyzdziui zodynas OpenDict smile.gif
Atsakyti
Labai jau daug aprašyta čia forume, kaip pasidaryti foto albumus kompiuteryje, visokius pagrąžinimus nuotraukoms. Bet visos nuorodos ir programos skirtos Windows operacinėms sistemoms. Pas mane Linux'ai. sad.gif Gal kas žino kokių programų, nuotraukų apdorojimui, skirtų būtent šiai operacinei sistemai? HELP umn.gif
Atsakyti
Viena is tokiu GIMP (iki siol nepatinka, nes sunkus isdestymas).

O koks pas tave LINUX? Pas mane, pvz, Mandrake v 9. Esu isiinstaliavus programele Wine, jos pagalba galima naudotis kai kuriomis Windows'o programomis clap.gif clap.gif clap.gif Siuo atveju pas mane yra jau instaliuota "paint shop pro" biggrin.gif


P.s. yra dar keleta spec. linuxiniu programeliu, bet jomis nesinaudoju. Reiks vyro paklausti, kai gris
biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane Fedora 2
Atsakyti