Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

Is tiesu labai jau sukta ta GIMP, ir HEPL'as nelabai padeda... Ne megejams sad.gif
Nors labai norint ir ja imanoma "ikasti", bent jau todel, kad nemoka ir labai daug galimybiu turi. Ypac su gera knyga po ranka smile.gif
Atsakyti
na vat. atsiunte man i meila draugas.lt laishka, kad ieshko zhmoniu, kurie galetu pieshti jiems elektroninius atvirukus . kadangi lankau dailes mokykla, tai sugalvojau pabandyt. bet... nera pas mane kompe paint programeles huh.gif
ish kur man ja atsisiust nemokamaj?
Atsakyti
pabandyk www.download.com
irasyk tiesiog PAINT ir ismes nemazai, reiks tik issirinkti smile.gif
Sekmes piesiant smile.gif
Atsakyti
O tau labai svarbus legalumas rolleyes.gif laugh.gif ? O kokius noresi piest: judancius ar ne; kokiu formatu (flash ar gif, jpg).

Jei nori vektorine grafika, siulau Corel Draw arba Adobe Illustrator, jei flashinius - Macromedia Flash, jei paprastai piesi pelyte - Microsoft Paint (turi kiekvienas Windowsas) arba Paint Shop pro.
Atsakyti
Man pasakė, kad braižymui (įvairių formų, baldų) tinka šita AutoCad programėlė-ar tiesa? Gal kas žinot iš kur ją parsisiųsti, kurio leidimo ir kaip naudotis rolleyes.gif O gal tiktų kokia kita g.gif Būčiau dėkinga clap.gif
Atsakyti
jo, nebloga programele, braiziau detales visokias - ir turines ir plokstumoj, ir pjuvius, taip pat namu projektus... nesu tokia virtuoze, bet man rodos ir baldus galima braizyt smile.gif del parsisiuntimo, net nezinau, as is servo pasiemiau. idomu kiek uzima, gal atsiust galeciau? einu paieskot smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1091094651[/mergetime]
aha, pasirodo pas mane neinstaliuota dabar, vakare paziuresiu smile.gif
Atsakyti
Uoj, jei pavyktu persiusti-buciau klaikiai dekinga clap.gif thumbup.gif
Pas mane serveryje irgi yra, nu bet niekaip negaliu unsure.gif mad.gif Dar raso kad WinImage reikia g.gif Vienzo, lauksiu rezultatu is taves laugh.gif wink.gif
Atsakyti
Ji skirta profams, profesonaliausia. Gal tau tiktu paprastesne?
Atsakyti
Ieskok specializuotu baldu braizymo programu su jom daug greiciau nubraizysi negu su AutoCad. AutoCad yra galinga programa bet noritn ka nors su ja padaryti reik ja neblogai moketi.
Atsakyti
As turiu Autocad architekturini ir 2000 CD wink.gif Beje ja neblogai moku dirbti galesiu ir pamacint rolleyes.gif wink.gif
Atsakyti
Aš žinau, kad šita programa sudėtinga, man ten labai ir nereikia rolleyes.gif Bet draugas rekomendavo, nes man reikia įvairių formų pjūvių, įvairiais kampais ir pan. Man ne pačius baldus, o detales unsure.gif Nežinau ar čia aiškiai išsireiškiau huh.gif
Smilte, ale tu Kaune g.gif Nelabai ten būnam laugh.gif Bet ačiū wink.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, iš kur parsisiūsti žodyną? labiausiai domintų Alkonas (pas mane kompe jis yra - tačiau vėlgi nėra tinkamai suinstaliuotas - jo man neatidaro - taigi noriu parsisiūsti iš naujo)
Bet galit parašyti ir kitų žodynų nuorodas wink.gif
Atsakyti