Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(baltanosis @ 2006 05 21, 17:56)
viskas ir tuo baigiasi, kokia sali bepasirinkciau, vistiek nieko neduoda


Tai gal blokuoja kompiuteris, Pop-up blocker'is yra? Atsiranda geltona juosta viršuje? Tada ant jos paspaudud pasirinktum "download file" ir viskas.
Atsakyti
O cia kaip trackeris,as net nenaudoju tokiu programu kaip kazaa ar emule,tai jeigu kaip trackeris nereda seederiu ir siuntimo nevyksta
Atsakyti
QUOTE(F12 @ 2006 05 21, 16:11)
Viena garsiausiu nuotrauku redagavimo programa yra PhotoShop



Taip,ta as zinau,bet ti photosopu yra devynios galybes,man reikia paprastos,bet kur butu butent sis nuotraukos redagavimas...Maniau,kad tai ASDS,bet pasirodo ne
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Bet tau uztektu ir PhotoShop 7 verisjos,ten yra + image ready,labai geras dalykelis,paprastesnis,o tokiomis programomis naudotis visada pravartu wink.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų man padėti išsiaiškinti su photoshopu?
Turiu Photoshop CS, o dabar yra nauja versija Photoshop CS2. Tai ar galiu aš kažkaip atsinaujint ar man reikia jau naujos atskiros programos? Ir jei galima ją atsinaujint, gal kas padėtų?
Atsakyti
QUOTE(pupux @ 2006 03 22, 18:32)
Sveiki, padekit parsiuisti nemokama Nero programa. Tuejau ja kompe, bet kazkas pasistenge ir istryne.LABAI reikia. turiu is kameros perrasyti daug daug kaseciu!!!!!!!
HELP!!!!!!!!!!

kaip- kasetes perrašyti???gal pagaliau radau patarėja,help.mano kamera sony TRV248 ar kažkas panašaus ,dedasi 8 mm kasetės.ar tokias galima perrašyti į kompa?nu vyras niekaip neranda jokiu usb ar pan takeliu.bent kameros laidai kompui netinka.galim per tv tik kamera pasijungti
Atsakyti
Jei kameroje nėra jokių kompiuterinių jungčių (USB, IEEE1394), tuomet galima jungti per video plokštę (video in, jei yra tokia funkcija video plokštėje), arba TV plokštę (jei ją turite).
Atsakyti
QUOTE(kristina mikalauskienė @ 2006 05 28, 19:53)
kaip- kasetes perrašyti???gal pagaliau radau patarėja,help.mano kamera sony TRV248 ar kažkas panašaus ,dedasi 8 mm kasetės.ar tokias galima perrašyti į kompa?nu vyras niekaip neranda jokiu usb ar pan takeliu.bent kameros laidai kompui netinka.galim per tv tik kamera pasijungti


pas mus kamera- SONY TRV255E, dedasi 8 mm kasetė. Viską perkeliu į kompą. Ten buvo pridėta USB laidas, yra jungtys visos. Apžiūrėk geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos, noreciau paklausti gal kas turit programa namu biudzetui skaiciuoti, arba kompakta gal zinot kur galima nebrangiai isigyti.Labai noreciau tokios biggrin.gif
Atsakyti
http://butas.e-fabrikas.lt/ berods net nemokama.
Atsakyti
Nuejau.Pamaciau.Patiko.Pabandziau.Nesigavo.
Vistiek noriu ... Padeeeeeeeeekit ploja.gif 000189.gif ....
Temp kataloge 5 is 10 failu yra "failo tipas nezinomas" mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa_uoga: 31 gegužės 2006 - 14:18
Na yra dar tokia Namų Buhalteris 2000
Atsakyti