Įkraunama...
Įkraunama...

Kur rasti programas?

QUOTE(Will @ 2006 06 01, 00:08)
Bandyk parsisiųsti iš naujo  bigsmile.gif

Daugiau 7 kartu "trinu ir vel siunciu", mano kantrybe nepajegi hihihi.gif lotuliukas.gif Ai, gyvensiu irnesakyk.gif
Aciu 4u.gif
Papildyta:
Buhalteris irgi nepasiraso g.gif
Vat ir galvoju- nelemta man pradet taupyt, nelemta ... ax.gif
Atsakyti
Mamkos,gal kartais kas nors turit kompiuterinių programėlių "Namo dizainas" g.gif ? niu buto apstatymui ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anželiuk: 04 birželio 2006 - 15:28
Sveiki, norėčiau jūsų paklausti kaip suinstaliuoti šią programą. unsure.gif unsure.gif unsure.gif Aš visaip bandžiau bet man neišeina, vis reikaluoja iš naujo windows'us paleist o kai paleidus vėl ja įsijungiu ir vel ta pats blink.gif blink.gif blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(elenytele12 @ 2006 06 06, 13:31)
Sveiki, norėčiau jūsų paklausti kaip suinstaliuoti šią programą.  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif Aš visaip bandžiau bet man neišeina, vis reikaluoja iš naujo windows'us paleist o kai paleidus vėl ja įsijungiu ir vel ta pats blink.gif  blink.gif  blink.gif ...


Angliškai supranti?
pasiskaityk čia, jei naudoji Winxp sp2
http://www.sibelius....prod=scorch#sp2
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 06 06, 16:36)
Angliškai supranti?
pasiskaityk čia, jei naudoji Winxp sp2
http://www.sibelius....prod=scorch#sp2


joo suprantu, bet aš jau ten žiūrėjau, neiko nepadėjo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
aš nuėjau čia http://www.sibelius..../faqs/scorch.pl vat ir paspaudžiau "Problems reinstalling Scorch (Windows only)" (Tikriausiai mano problema yra šita), ir tada man rašė:
Problems reinstalling Scorch (Windows only)
In certain circumstances, Scorch does not reinstall correctly if you try and install it after using Add/Remove Programs (in Control Panel) to uninstall an older version.
If Scorch was the only plug-in installed for your browser, the Scorch uninstaller also removes the Plugins folder. This means that when you attempt to reinstall Scorch, the installer cannot find the required folder to install the plug-in.
The solution is simple: re-create the Plugins folder in the correct location (e.g. for Internet Explorer, usually C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins), and then run the Scorch installer again.
vat, kaip supratau reikia kažkur susikurti tuos plugins, bet kas yr tai neįsivaizduoju... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele12 @ 2006 06 06, 18:30)
joo suprantu, bet aš jau ten žiūrėjau, neiko nepadėjo  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
Papildyta:
aš nuėjau čia http://www.sibelius..../faqs/scorch.pl vat ir paspaudžiau "Problems reinstalling Scorch (Windows only)" (Tikriausiai mano problema yra šita), ir tada man rašė:
Problems reinstalling Scorch (Windows only)
In certain circumstances, Scorch does not reinstall correctly if you try and install it after using Add/Remove Programs (in Control Panel) to uninstall an older version.
If Scorch was the only plug-in installed for your browser, the Scorch uninstaller also removes the Plugins folder. This means that when you attempt to reinstall Scorch, the installer cannot find the required folder to install the plug-in.
The solution is simple: re-create the Plugins folder in the correct location (e.g. for Internet Explorer, usually C:\Program Files\Internet Explorer\Plugins), and then run the Scorch installer again.
vat, kaip supratau reikia kažkur susikurti tuos plugins, bet kas yr tai neįsivaizduoju... g.gif  g.gif  g.gif


Čia rašo, kad tau reikia susikurti folderi, kurio vardas "Plugins" (be kabučių, žinoma) ir patalpinti jį į C:\Program Files\Internet Explorer\.
Tada turėtų leist suinstaliuot.
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 06 07, 08:07)
Čia rašo, kad tau reikia susikurti folderi, kurio vardas "Plugins"  (be kabučių, žinoma) ir patalpinti jį į C:\Program Files\Internet Explorer\.
Tada turėtų leist suinstaliuot.


Nu tipo sukurti kažkoti aplanka (tuščia) ar ten kažka dar įdėt ar ka??? PS. gal turi skype??? Mano ellenytele
Atsakyti
is kur parsisiusti photo shop padekit prasau blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(^OnA^ @ 2006 06 21, 11:31)
is kur parsisiusti photo shop padekit prasau blush2.gif  verysad.gif

Maciau buvo cia
Paieskok ir rasi!
Atsakyti
QUOTE(^OnA^ @ 2006 06 21, 20:46)

Tada siuskis is cia
Atsakyti
įmetu nuorodą kur gali laaaaabai daug programų atsisiųsti nuo ..iki.. VA ČIA
Atsakyti
aš iš to puslapio uch kiek prisisiunčiau ax.gif va dar vienas ir gi neblogas daug visko yra ŠTAI ČIA
Atsakyti