Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

gal kuri amazon.co.uk perka 4u.gif prireikė vienos prekytės doh.gif
Atsakyti
Daug kas perkate rūbus iš asdos. O jūs patenkintos rūbų kokybe? Nes aš kiek turiu vaikiškų rūbų, tai viskas nusiburbulavo, nusiskalbė, baisu žiūrėt, nors kitų firmų skalbiu vienodai, nieko panašaus nėra. Tad asdos nieko nebeperku. Geriau vertbaudet ar benetton per akcijas pagaudau.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 24, 08:31)
Daug kas perkate rūbus iš asdos. O jūs patenkintos  rūbų kokybe? Nes aš kiek turiu vaikiškų rūbų, tai viskas nusiburbulavo, nusiskalbė, baisu žiūrėt, nors kitų firmų skalbiu vienodai, nieko panašaus nėra. Tad asdos nieko nebeperku. Geriau vertbaudet ar benetton per akcijas pagaudau.


aš negaliu skųstis, polo marškinėlius visus metus į mokyklą nešiojo, skalbt labai dažnai reikėjo, būklė nepasikeitus, nei spalva nubluko, nei išsitampė.
dabar žiūriu striukių tokių man patinkančių yra, imčiau
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2015 08 24, 09:37)
aš negaliu skųstis, polo marškinėlius visus metus į mokyklą nešiojo, skalbt labai dažnai reikėjo, būklė nepasikeitus, nei spalva nubluko, nei išsitampė.
dabar žiūriu striukių tokių man patinkančių yra, imčiau

Polo marškinėliai tiktų kūdam vaikinukui? Ar jie platūs ?
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2015 08 24, 08:37)
aš negaliu skųstis, polo marškinėlius visus metus į mokyklą nešiojo, skalbt labai dažnai reikėjo, būklė nepasikeitus, nei spalva nubluko, nei išsitampė.
dabar žiūriu striukių tokių man patinkančių yra, imčiau

O kaip su dydżiais? Nepamaźinti rūbai? Vaikas 152 ūgio, striukę pirkt 158 ar didesnę?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meriva: 24 rugpjūčio 2015 - 09:04
QUOTE(Kristiniux @ 2015 08 24, 10:10)
gal kuri amazon.co.uk perka 4u.gif  prireikė vienos prekytės doh.gif


Man reik vieno dzempo uz 8 svarus,tai galim susikooperuot...
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 24, 10:31)
Daug kas perkate rūbus iš asdos. O jūs patenkintos  rūbų kokybe? Nes aš kiek turiu vaikiškų rūbų, tai viskas nusiburbulavo, nusiskalbė, baisu žiūrėt, nors kitų firmų skalbiu vienodai, nieko panašaus nėra. Tad asdos nieko nebeperku. Geriau vertbaudet ar benetton per akcijas pagaudau.

Ta kokybe bent jau man labai skiriasi,buna labai lux,buna skuduras visiskas...ant sale po kelis svarus ok,bet pilnos kainos man George rubai neverti schmoll.gif

Per Tuki Asda siunciates?kiek shippas iki uk?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2015 08 24, 08:43)
Polo marškinėliai tiktų kūdam vaikinukui? Ar jie platūs ?


oi, neklauskit manęs patarimų, aš pati "šaudau" ne visada taikliai biggrin.gif

nėra labai platūs kaip maišai, bet ir aptempti nėra vidutinio sudėjimo vaikui, pats tas, sakyčiau. po švarku mokykliniu kasdienai mums labai gerai nešiojosi.

QUOTE(*rutuliukas* @ 2015 08 24, 08:46)
O kaip su dydżiais?  Nepamaźinti rūbai?  Vaikas 152 ūgio,   striukę pirkt 158 ar didesnę?


iš savo patirties visada imu geriau dydžiu didesnį, ypač švarkus, striukes.
dabar turiu švarką šiems metams, tai ėmiau 10-11 metų dydį (140-146 cm vaikui) - maniškė 8 metų, 139 cm ūgio, tai švarkas laisvesnis, bet ne per didelis, tokio ir norėjau, nes ji skundžiasi, kai švarkas į mažąją pusę, varžo mokykloje kasdien.
o polo marškinukai kaip tik 9-10 metų dydžio (135-140cm), tai daryčiau išvadą, kad nėra pamažinti.
Atsakyti
Sveikos, ar pirkot kas is http://www.forever21.com/ ? ka renkates UK ar EU?
Atsakyti
taip ir nesulaukiau kas atsakys del asda george pristatymo i LT doh.gif
parasysiu pati , uzsakiau prekes praejusi pirmadieni, kazkodel i pasta gavau kad mano siuntinys suskaidytas i tris dalis.
siandien gavau turbut pirma dali-atveze dpd maisiukasu trim prekem doh.gif
o prekiu tai turi butu is viso 20 vnt, tai itariu kad kurjeris dar dvi dienas pas mane vazines-likusias prekes vezios, o kas idomiausia nei sms, ar skambucio negavau , kaip dabar zinoti kuria diena vel atves doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2015 08 24, 09:00)
oi, neklauskit manęs patarimų, aš pati "šaudau" ne visada taikliai  biggrin.gif

nėra labai platūs kaip maišai, bet ir aptempti nėra vidutinio sudėjimo vaikui, pats tas, sakyčiau. po švarku mokykliniu kasdienai mums labai gerai nešiojosi.
iš savo patirties visada imu geriau dydžiu didesnį, ypač švarkus, striukes.
dabar turiu švarką šiems metams, tai ėmiau 10-11 metų dydį (140-146 cm vaikui) - maniškė 8 metų, 139 cm ūgio, tai švarkas laisvesnis, bet ne per didelis, tokio ir norėjau, nes ji skundžiasi, kai švarkas į mažąją pusę, varžo mokykloje kasdien.
o polo marškinukai kaip tik 9-10 metų dydžio (135-140cm), tai daryčiau išvadą, kad nėra pamažinti.

O gal kuri turit 152,158 berniukišką striukę? Būčiau dėkinga jei parašytumēt išmatavimus.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2015 08 24, 09:15)
idomiausia nei sms, ar skambucio negavau , kaip dabar zinoti kuria diena vel atves doh.gif  doh.gif  doh.gif

ar kurjeris paskambins pries atvaziuodamas cia jau tik nuo jo priklauso:)) man jau neskambina, nes zino, kad ras namie:)
Atsakyti