Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(Irikira @ 2015 08 24, 09:39)
ar kurjeris paskambins pries atvaziuodamas cia jau tik nuo jo priklauso:)) man jau neskambina, nes zino, kad ras namie:)

man seniau skambindavo dpd, dabar kai veze cocooncenter prekes-atveze nepaskambines, tai gerai kad namie buvau-klausiu kodel nei skambinot, nei sms -jis atsake, kad dabar mes neskambinam, turejote gauti tik sms zinute.Kurios as negavau , gavau tik pranesima i el.pasta doh.gif
dabar siandien su george asda doh.gif
na bet kaip nors, svarbiausia kad gauciau viska-nes ten ne tik mano prekes, bet ir kitu zmoniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 08 24, 09:31)
Daug kas perkate rūbus iš asdos. O jūs patenkintos  rūbų kokybe? Nes aš kiek turiu vaikiškų rūbų, tai viskas nusiburbulavo, nusiskalbė, baisu žiūrėt, nors kitų firmų skalbiu vienodai, nieko panašaus nėra. Tad asdos nieko nebeperku. Geriau vertbaudet ar benetton per akcijas pagaudau.

Aš jau eilę metų perku vaikams striukes iš George. Esu labai patenkinta kokybe. Dukrai pirkau megztą suknelę, super, sau turiu keletą pižamų, irgi liuks. Niekad nesiskundžiau kokybe. Gal tiesiog pataikau nupirkti prekes, kurių kokybė nepriekaištinga. Dabar sūnui pirkau mokyklines kelnes ir megztinį, žiūrėsim, kaip kokybė. Tik berniukams labai platūs, kūdiems netinka.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 08 24, 11:40)
Aš jau eilę metų perku vaikams striukes iš George. Esu labai patenkinta kokybe. Dukrai pirkau megztą suknelę, super, sau turiu keletą pižamų, irgi liuks. Niekad nesiskundžiau kokybe. Gal tiesiog pataikau nupirkti prekes, kurių kokybė nepriekaištinga. Dabar sūnui pirkau mokyklines kelnes ir megztinį, žiūrėsim, kaip kokybė. Tik berniukams labai platūs, kūdiems netinka.


o mane patikino, kad tinka ir nestambiems berniukams mokykliniai rubai... jeigu paskes mano grazuolis, kai gausim, bus labai liudna unsure.gif


beje, gal galit patart kur ieskot kaklaskariu 9-meciui? panoro kazko originalesnio, nei kaklaraistis




Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2015 08 24, 11:46)
o mane patikino, kad tinka ir nestambiems berniukams mokykliniai rubai...  jeigu paskes mano grazuolis, kai gausim, bus labai liudna  unsure.gif 
beje, gal galit patart kur ieskot kaklaskariu 9-meciui? panoro kazko originalesnio, nei kaklaraistis

Pirkau kelnes kūdiems vaikams, tai dviese tilptų, siaurinau. megztinis irgi platus, daugiau sūnui nepirksiu. o dukra irgi plona, bet jai viskas tinka, mergaitėm matyti ne tokius plačius siūna.
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 08 24, 11:55)
Pirkau kelnes kūdiems vaikams, tai dviese tilptų, siaurinau. megztinis irgi platus, daugiau sūnui nepirksiu. o dukra irgi plona, bet jai viskas tinka, mergaitėm matyti ne tokius plačius siūna.


na aisku, as ir laukiu mokyklinio megztinio su kelnem, tai jauciu jau reik vietoj ieskotis kito megztinio nelaukiant gavimo, kelnes tai atsargai buvo perkamos, o megztinio iskart reikes nuo kitos savaites jau
Atsakyti
Pirksiu mytoys.de
Priimsiu siuntimui pasidalint
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 08 24, 11:55)
Pirkau kelnes kūdiems vaikams, tai dviese tilptų, siaurinau. megztinis irgi platus, daugiau sūnui nepirksiu. o dukra irgi plona, bet jai viskas tinka, mergaitėm matyti ne tokius plačius siūna.


kelniu ten visokiu yra - sunus mano irgi kaip pakaba, bet tiko ir siaurint nereikejo (kaip keista bebutu) - tik mes pirkom "gyvai"... Bet matyt yra ir tokiu, kas sugeba atsirinkt ir internete kur platus, o kur siauresni rubeliai.

O del striukiu - dukrai paltuka pirkau 2 dydziais didesni, nors ji be galo kudute, tik auksta - 1 dydziu didesnis vasaros gale buvo tik tik, tad abejoju ar butu isnesiojus visa ziema... (cia is mokykliniu skyriaus), Megztukai bent man atitinka is ten. O del kokybes - kazkaip nzn, neturiu skundu - bent mums nesiojas gerai, nors matalana myliu labiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kam aktualu
Tom Tailor berniukui 31-34 dydis 12eu mirksiukas.gif
http://www.amazon.de...2PWGCJD7N9Z4KYR
Atsakyti
gal yra norinciu is kinieciu aliexpress isigyti vertbaudet produkcijos? lotuliukas.gif

http://www.aliexpres...2404424019.html

landziojau po aliexpress ir uzkliuvo..iskart pazinau vertbaudet foto.. thumbup.gif ..oi oi tie kinieciai..
Atsakyti
Trečiadienį Rugpjūčio 26d. renku iš www.everything5pounds.com
Lauksiu nukopijuotų krepšiukų trečiadienį nuo ryto iki 12val. į el paštą sportiniairubai12@gmail.com
Į kitus miestus siunčiu per Lp express 1,45e telpa nemažai prekių.
Atsakyti
Mergaitės gal užmatėt kur pampersams gerą kainą blush2.gif nebetinka mūsų naudoti, reikia tik šios firmos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Altika @ 2015 08 24, 12:35)
Gal kam aktualu
Tom Tailor berniukui 31-34 dydis 12eu mirksiukas.gif
http://www.amazon.de...2PWGCJD7N9Z4KYR

parašyta, tai mergaitėms wink.gif Kažin kaip jų kokybė?
Atsakyti