Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Cocainna @ 2015 08 19, 12:21)
Merginos padekit isspresti situacija. Pirkau suknele jcrew is isparduotuves,nauja. Gavau,ogi ji su demele,kad ir maza bet juoda ir ant sviesaus rubo matosi. Pardaveja neinformavo. Noreciau grazint ar neteisingai pasielgciau? g.gif

Manau, teisingai. Api defektus informuoti reikia.
Atsakyti
Gal galit pasakyt, kodėl kai kurie J Crew rūbai yra su magnetukais, o kai kurie be? Net ir tokio pačio modelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2015 08 17, 19:22)
Man si suknute grazi, maciau per ispardavima , bet tik Tall, tai su savo 163ugiu nerizikavau. Gal galit parasyti ismatavimus turimos suknutes ax.gif

Neoperatyviai blush2.gif , bet atsakau.
Tall 0 dydžio suknutės matmenys:
ties krūtine 42 cm
ties klubais 34 cm
ilgis iki liemens 42 cm
ilgis nuo liemens 61 cm
Sudėtyje 4% elastano, tad tampri.

Manau Jums tall niekaip schmoll.gif, man su 1.72 ūgiu viršutinė dalis ant ribos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2015 08 19, 13:05)
Gal galit pasakyt, kodėl kai kurie J Crew rūbai yra su magnetukais, o kai kurie be? Net ir tokio pačio modelio smile.gif

Turiu tikrai daaaaauuug JCrew rūbų, tikrai ne visi būna su magnetukais. Pvz. paskutinėje siuntoje (9 vnt. doh.gif doh.gif ) nė ant vieno rūbo nebuvo, pradedant pigučiu sijonuku, baigiant gan brangia suknele ir kašmyrais 4u.gif Net ant neseniai gauto Collection vilnonio jumpsuito nebuvo...
Gal selektyviai kaip deda? g.gif Gal merginos daugiau su prekyba susidūrusios gali pasidalinti nuomonėmis..
Atsakyti
Dėkui, Gyte. Aš galvoju, kad gal su magnetukais rūbus siunčia iš parduotuvių, ne iš sandėlio. Nes sandėly nelabai kas išneštų tuos rūbus, nėr dėl ko juos saugoti smile.gif
Papildyta:
Gal jūs, Gyte, pirkote drabužius ne iš SALE skyrelio? Arba tokius, kurių dar buvo daug vienetų? Ta prasme, nepirkot "gaudomų" drabužėlių? smile.gif Tai jų gal sandėliuose užteko, o tų, kur keli vienetai telikę, gal iš parduotuvių siunčia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 08 19, 15:00)
Dėkui, Gyte. Aš galvoju, kad gal su magnetukais rūbus siunčia iš parduotuvių, ne iš sandėlio. Nes sandėly nelabai kas išneštų tuos rūbus,  nėr dėl ko juos saugoti smile.gif
Papildyta:
Gal jūs, Gyte, pirkote drabužius ne iš SALE skyrelio? Arba tokius, kurių dar buvo daug vienetų? Ta prasme, nepirkot "gaudomų" drabužėlių? smile.gif Tai jų gal sandėliuose užteko, o tų, kur keli vienetai telikę, gal iš parduotuvių siunčia?  4u.gif
Na, paskutinieji tai visi tikrai buvo iš SALE, dauguma netgi "final sale" smile.gif

Vienos mergino prašymu dariau Short-sleeve open-stitch sweater foto, įdedu ir į temą, gal kuriai pravers 4u.gif
85/66/95, 1.72 ūgis, XS dydis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 19, 15:11)
Na, paskutinieji tai visi tikrai buvo iš SALE, dauguma netgi "final sale"  smile.gif

Vienos mergino prašymu dariau Short-sleeve open-stitch sweater foto, įdedu ir į temą, gal kuriai pravers  4u.gif
85/66/95, 1.72 ūgis, XS dydis


Gražiai labai atrodo megstinukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 19, 16:11)
Na, paskutinieji tai visi tikrai buvo iš SALE, dauguma netgi "final sale"  smile.gif

Vienos mergino prašymu dariau Short-sleeve open-stitch sweater foto, įdedu ir į temą, gal kuriai pravers  4u.gif
85/66/95, 1.72 ūgis, XS dydis
user posted image

Turiu pagavus S dydį pas Rudaplauke,jei kuri norit galiu perleisti užsakymą.
Atsakyti
Laaaabai gerai megztinis atrodo! wub.gif
Atsakyti
Gyte, kaip graziai megztukas atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 19, 15:11)
Na, paskutinieji tai visi tikrai buvo iš SALE, dauguma netgi "final sale"  smile.gif

Vienos mergino prašymu dariau foto, įdedu ir į temą, gal kuriai pravers  4u.gif
85/66/95, 1.72 ūgis, XS dydis


Pasakiskai gerai atrodo. Tokių fotų prisižiūrėjus, norų sąrašas niekaip neužsibaigia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 19, 14:55)
Tall 0 dydžio suknutės matmenys:
ties krūtine 42 cm
ties klubais 34 cm
ilgis iki liemens 42 cm
ilgis nuo liemens 61 cm
Sudėtyje 4% elastano, tad tampri.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 19 rugpjūčio 2015 - 17:03
QUOTE(Panda @ 2015 08 19, 15:29)
Gražiai labai atrodo megstinukas 4u.gif

QUOTE(šviesi lapė @ 2015 08 19, 16:28)
Laaaabai gerai megztinis atrodo! wub.gif

QUOTE(stuleju @ 2015 08 19, 16:32)
Gyte, kaip graziai megztukas atrodo wub.gif

QUOTE(regal @ 2015 08 19, 17:11)
Pasakiskai gerai atrodo. Tokių fotų prisižiūrėjus, norų sąrašas niekaip neužsibaigia doh.gif

Ačiū 4u.gif ir aš pati juo patenkinta (beje, užsakinėjau XS ir XXS, XXS turėsiu pardavimui, tik į išparduotuvę įdėti dar neprisiruošiau)

Ai, dar papasakosiu apie Laser-cut circle midi skirt
Tai buvo vienas iš spontaniškų praėjusio didelio seilo pirkinių, labai jau kažkuri temoje buvote išgyrusi biggrin.gif Jei atvirai, pati niekad nebūčiau sugalvojusi tokio pirkti, keistas jis man kažkoks ir apskritai ne mano skonio, betgi su 75% off bigsmile.gif Gavau, dydis tinka, dėvėti neįsivaizduoju su kuo, bet vakar susikaupiau ir apsivilkau smile.gif Ir ką - iš pat ryto poliklinikoje gavau komplimentą iš nepažįstamos moters, po to darbe - dar kelis. Beliko užskaityti lotuliukas.gif Nors mano nuomonė dėl jo nelabai pasikeitė rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, o kur jau gal gavot HARLOW PANT? Gal galite pakomentuoti - ar nėra per daug raukinių aplink juosmenį, kaip buvo komentaruose? Ar gražiai atrodo? smile.gif

Beje, mačiau Merino tippi įmesti į -50 off skyrelį, jei kuriai reiktų smile.gif [aš tai "atsikandau" tų patrumpintų rankovių kažkaip g.gif ..]
Papildyta:
QUOTE(Gyte66 @ 2015 08 19, 17:25)


Tikrai gražiai atrodo, spalva super thumbup.gif

Dėl sijono irgi fainai - va, visai čia ir į gerą išeina tos diskusijų temos, nu ne vien nereikalingi pirkiniai biggrin.gif
Atsakyti