Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

Sulaukiau grazuoliu tapkyciu.. bigsmile.gif Tikrai laaabai grazios ir patogios wub.gif odele naturali,minksta..
Tik man noretusi siek tiek didesniu ..Gal atsirastu norinciu keistis...mano 37 d. Keiciu i 38 d.
Visiskai naujos su maisiuku ..Su pasiulymais i AZ... ARBA PARDUODU mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cameja: 05 spalio 2015 - 10:09
Sveikos, gal ne i tema bet idomu suzinoti kaip jus perkate per ebay.com ar preke jums i LT atsiuncia ar siuncia tarpininkei o ji jums i lt? 4u.gif Busiu dekonga uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2015 10 05, 10:49)
Sveikos, gal ne i tema bet idomu suzinoti kaip jus perkate per ebay.com ar preke jums i LT atsiuncia ar siuncia tarpininkei o ji jums i lt?  4u.gif  Busiu dekonga uz atsakyma.

Antras variantas.
Atsakyti
QUOTE(Eli7 @ 2015 10 05, 10:02)
sveikos  4u.gif

gundausi del sios striukytes, gal kas galit pakomentuoti?
https://www.jcrew.co...isFromSale=true

aciu

negaliu pakomentuot, bet pati irgi į ją žiūriu, labai gražios spalvos, net sunku būt išsirinkt
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 10 05, 12:04)
negaliu pakomentuot, bet pati irgi į ją žiūriu, labai gražios spalvos, net sunku būt išsirinkt


drinks_cheers.gif
as tai gal ruda imciau g.gif biggrin.gif nors komentare skaiciau, kad realiai neatitiko spalva ax.gif
Atsakyti
Galbūt kuri turite ir galėtumėte pakomentuoti. Su 88 cm krūtine tiktų 2 dydis? https://www.jcrew.co...t...e&hash=row9

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gtn @ 2015 10 06, 14:47)
Galbūt kuri turite ir galėtumėte pakomentuoti. Su 88 cm krūtine tiktų 2 dydis? https://www.jcrew.co...t...e&hash=row9

Ačiū  4u.gif


Skaiciau, kad si padidinta labai, su 88krutine imciau 0 ar net 00 ax.gif Bet pati neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimsy @ 2015 10 04, 14:56)
Lyn, O tau leopardiniai loaferiai nesmukcioja ilgiau pavaiksciojus? Gavau juos vakar, tokie nerealus, svelnus, minksti, patogus, emiau 7 dydi, visada nesioju eur37, tai puse dydzio tikrai dideli verysad.gif Pamatavau pada is isores 25cm., kaip liudna negaliu, labai ju norejau, dar is ebay nepigiai pirkau, nezinau ka daryt doh.gif  rolleyes.gif Bijau, kad dar ir pasitampys siek tiek, kulnus numinsiu ir sugadinsiu batus g.gif

user posted image

Su 37 turiu 7, ir niekas nesmukcioja. Nesiojau visa vasara ir plika koja, ir su pedkelnem atsalus.
Atsakyti
Merginos koki man dydi imti stadium-cloth cocoon su 89cm krutine ir 93cm klubais,kad nebutu apgludes? Nu klubu tikrai nenoriu,kad apspaustu. ? Gal kuri turi ir gali pakomentuoti?
Ir gal dar turi kas nors toscana shearling scarf'a?Kaip jis realiai?Visai noreciau juodos spalvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 08, 20:52)
Merginos koki man dydi imti stadium-cloth cocoon su 89cm krutine ir 93cm klubais,kad nebutu apgludes? Nu klubu tikrai nenoriu,kad apspaustu. ? Gal kuri turi ir gali pakomentuoti?
Ir gal dar turi kas nors toscana shearling scarf'a?Kaip jis realiai?Visai noreciau juodos spalvos g.gif

as turiu du coconus usa4 su tokiais matmenimis kaip jusu, su laisvumu man nei mazi, nei dideli ir rankoves ir peciai viskas man tobulai su usa2 peciai negraziai butu ir jau apgludes, schmoll.gif ax.gif

pilkas toks

juodas
Atsakyti
O man kazkodel atrodo, kad Cocainnai 4 tikrai butu didelis, manau maximum 2 reiktu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 10 08, 23:31)
O man kazkodel atrodo, kad Cocainnai 4 tikrai butu didelis, manau maximum 2 reiktu  ax.gif  4u.gif

enura, coccainna tik vos 2-3 cm zemesne uz mane yra, nebent jos siauri peciai tada gal rizikuoti, bet ji raso , kad nenori aplgludusio, as nei por kur nenoreciau usa2, net abejoniu nekila man kad usa2 reiktu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 09 spalio 2015 - 07:24