Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Lin1 @ 2015 10 10, 12:32)
https://www.jcrew.co...t...e&hash=row9 gal tki megztuka pirkote, ar labai trumpas ?

O kodel Jus galvojat,kad jis turetu buti trumpas? Man atrodo jis kaip tik normalaus ilgio jis,tikrai neturetu buti uztrumpintas. Laukiu 2vnt skirtingu spalvu tik gausiu pirmadieni tai galesiu pakomentuoti.

Enura as maciau apzvalga sia drinks_cheers.gif Siaip faina tikrai bet man tos fotkes doh.gif is apacios ir vaizda kraipo.. galvojau gal kuri jau turi parsisiuntusi nes neturiu siltu sukniu ir neisivaizduoju kur ieskot doh.gif

Kokius golfus imat kasmyrinius?
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 10, 12:39)
O kodel Jus galvojat,kad jis turetu buti trumpas? Man atrodo jis kaip tik normalaus ilgio jis,tikrai neturetu buti uztrumpintas. Laukiu 2vnt skirtingu spalvu tik gausiu pirmadieni tai galesiu pakomentuoti.

Enura as maciau apzvalga sia drinks_cheers.gif Siaip faina tikrai bet man tos fotkes doh.gif is apacios ir vaizda kraipo.. galvojau gal kuri jau turi parsisiuntusi nes neturiu siltu sukniu ir neisivaizduoju kur ieskot doh.gif

Kokius golfus imat kasmyrinius?


nezinua, paziurejus i manekene jis atrodo trumpokas , pakomentuokite gavusi smile.gif
Atsakyti
Pagal mane irgi normalaus ilgio tas megztukas drinks_cheers.gif
O del sukneles, tai palauksiu dar gal nukainuos ar didesnes nuolaidos ir surizikuosiu ax.gif
Atsakyti
Gavau sia suknele 4u.gif Pamenu buvo norinciu, kad gavusi pakomentuociau del dydzio, tai su 89-65-89 00dydis puikiai tiko, graziai iliemenuota, nugaroj prailgejimas, maloni medziagyte, bet man spalva kazkaip prie veido, akiu netinka, dar kai as visiska baltaode, kazkaip noretusi kito sukneles atspalvio doh.gif unsure.gif bet vasarai nerealus rubelis prie visokios avalynes, jei butu susidomejusiu perleisciau uz gera kaina 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 10 spalio 2015 - 16:54
QUOTE(mimsy @ 2015 10 10, 16:53)
Gavau sia suknele  4u.gif Pamenu buvo norinciu, kad gavusi pakomentuociau del [...]user posted image


Graži.
- O koks audinys [sudėtis]? Gal link'ą galima būtų? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2015 10 10, 12:32)
https://www.jcrew.co...t...e&hash=row9 gal tki megztuka pirkote, ar labai trumpas ?

Labai netgi normalaus ilgio tas megztukas smile.gif
Cia galima pasizvalgyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 10 10, 17:48)
Graži.
- O koks audinys [sudėtis]? Gal link'ą galima būtų?  smile.gif  4u.gif


Viscose/nylon/poly, https://www.jcrew.co...p;bmUID=l1gofha 4u.gif
Googlej daug foto realiu yra, net ant Gigi graziai atrodo biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 10 spalio 2015 - 20:39
QUOTE(ramka @ 2015 10 10, 20:14)
Labai netgi normalaus ilgio tas megztukas smile.gif
Cia galima pasizvalgyt 4u.gif

Po siu nuotrauku dar labiau laukiu,kad tik dydis tiktu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 10 10, 20:49)
Po siu nuotrauku dar labiau laukiu,kad tik dydis tiktu thumbup.gif

Koki emei?
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 10 10, 20:57)
Koki emei?

Dydi ar spalva? XS,zydra ir svelniai rozini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka @ 2015 10 10, 20:14)
Labai netgi normalaus ilgio tas megztukas smile.gif
Cia galima pasizvalgyt 4u.gif




man jau ji nupirko , ziuresim koks ilgis..
Papildyta:
as navy pasiemiau smile.gif
Atsakyti
Mergaites, kokia factory pukiniu paltuku kokybe?
Reiketu pirkti savo ipratsta Jcrew dydi? 4u.gif
Atsakyti