Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

cosma, šafranas tikrai ne paddielka biggrin.gif
šafraną (jei jis siūleliais) rekomenduojama užpilt mažu kiekiu karšto vandens ir palaikyt apie 10-15 min. skystį ir pačius siūlelius po to gali naudot.
šiaip šafranas suteikia švelniai aštraus skonio ir aromato mėsos patiekalams, padažams. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2006 12 19, 11:42)
Sveikos, norėjau paklausti kam jūs naudojate imbierą? Aš dedu į meduolių, imbierinių sausainukų tešlas, dar ruošiu padažą prie lašišos. O kur dar galima būtų panaudoti g.gif

meduoliu tai siaip nemegstu, bet va padazas prie lasisos su imbieru butu idomu, galima ta receptuka suzinoti?
beje,as siandiena nusipirkau prieskoniu pardeje "dumu skionio miltelius"atplesiau maiseli, nu labai stiprus dumu kvapas man patinka thumbup.gif tik dar maisto gamyboje nespejau isbandyti ax.gif
Atsakyti
Vakar per BTV žiūrėjau Roberto receptus. Jis maisto gamyboj naudojo mangų miltelius. Gal kas žinot kur jie naudojami, kokį skonį priduoda ir kur jų būtų galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 01 22, 11:34)
Vakar per BTV žiūrėjau Roberto receptus. Jis maisto gamyboj naudojo mangų miltelius. Gal kas žinot kur jie naudojami, kokį skonį priduoda ir kur jų būtų galima įsigyti?


naudot neteko, bet radau čia kad a la citrinos skonis wink.gif

kaip suprantu indiškas prieskonis.
gal kur prie egzotiškų virtuvių prieskonių būtų.
Atsakyti
QUOTE(doris @ 2007 01 22, 18:07)
naudot neteko, bet radau čia kad a la citrinos skonis wink.gif

kaip suprantu indiškas prieskonis.
gal kur prie egzotiškų virtuvių prieskonių būtų.


Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos, gal žinote, kur vilniuje būtų galima nusipirkt migdolų drožlių? kažkaip niekada neužtaikau... doh.gif
Atsakyti
ir mėtų taip pat... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2007 01 31, 16:40)
merginos, gal žinote, kur vilniuje būtų galima nusipirkt migdolų drožlių? kažkaip niekada neužtaikau... doh.gif

g.gif jei neklystu,maciau Basanaviciaus gatvej-Prieskoniai profesionalams rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forta: 01 vasario 2007 - 14:19
QUOTE(dianute @ 2007 01 31, 20:50)
ir mėtų taip pat... 4u.gif

Turėjau naminių mėtų, bet jau visas suvartojau. Vasaros pradžioj vėl pas mane jų bus... ax.gif

O čia šiaip naminiai prieskoniai:

http://www.supermama...p;#entry7832387

Gal kam nors tiks... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(forta @ 2007 02 01, 15:19)
g.gif jei neklystu,maciau Basanaviciaus gatvej-Prieskoniai profesionalams rolleyes.gif



aš tai niekur neradau, teko vežtis iš užsienio sad.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri žinote kur galima nusipirkt malto imbiero? Na niekur nerandu doh.gif Jau visas didžiausias maximas apvaikščiojau..ir nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2007 03 01, 12:52)
Sveikos,

gal kuri žinote kur galima nusipirkt malto imbiero? Na niekur nerandu  doh.gif Jau visas didžiausias maximas apvaikščiojau..ir nieko  schmoll.gif



Aš tai Kalvarijų turguj iš bobulės pirkau ax.gif
Atsakyti