Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai

Rozmarinas-vienas pagrindinių picų prieskonių. Aš tai dažnai jas kepu ir be rozmarino neapsieinu. Čiobrelis irgi mėgstamas mano virtuvėje, perku jį vaistinėse, kur jį parduoda kaip vaistažolių arbatą.
Atsakyti
Prancūzijos "Villejuif" centro nustatymais E330 yra priskiriamas kategorijai "
Gali sukelti vėžinius susirgimus" unsure.gif
Atsakyti
Mamos,gelbikite, turiu kuo greiciau pradet gaminti patiekalus o niekur negaliu rasti pagrindindiniu prieskoniu ,tai yra - 1. KARDAMONAS ir kazkoks ANIS.
Patarkite,kokioj parduotuvej galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(Rikku @ 2007 04 06, 13:23)
Mamos,gelbikite, turiu kuo greiciau pradet gaminti patiekalus o niekur negaliu rasti pagrindindiniu prieskoniu ,tai yra - 1. KARDAMONAS  ir kazkoks  ANIS.
Patarkite,kokioj parduotuvej galima rasti?

Kardamono būna fasuoto Saldvos firmos arba bandyk ieškoti sveriamų prieskonių parduotuvėse.
Atsakyti
Anyžių ir kardamono yra prieskonių parduotuvėje prie operos teatro (Vilniuje).
Atsakyti
nelabai i tema, bet gal zinote kur rasti kalendros ir saldziojo pankolio vilniuje?
Atsakyti
ir aš ne į temą. bet ką jūs darot su pipirne?
ar normalu kad ji taip smirda? o gal cia atseit kvepia? tongue.gif
Atsakyti
o man tokios zholes kvapiosios murėjos reikia - indishkiem patiekalam.... vat gal zhinot kur rast ar augina kas lt?
kaip ir nelabai ten zhole...
buciau dekinga jei papasakotumet
Atsakyti
QUOTE(aleksandrija @ 2007 04 10, 23:10)
o man tokios zholes kvapiosios murėjos reikia - indishkiem patiekalam.... vat gal zhinot kur rast ar augina kas lt?
kaip ir nelabai ten zhole...
buciau dekinga jei papasakotumet



Kvapioji mureja (murraya) yra tas pats augalas, kuris dar vadinamas "kario lapais" (Curry Leaves, Curry leaf tree). Tai nemazas krumas, gal net galima sakyti medelis. Neturint ziemos sodo, jo auginti Lietuvos klimato salygomis vargu ar imanoma g.gif Cia gal geriausia pakonsultuotu Botanikos sodo darbuotojai; gal is ju ir sodinuka butu galima isprasyti, jei musuose ta egzotika auginama g.gif

Dziovintu kario lapu galima isigyti krisnaitu parduotuvelese. Zinau Kaune bent dvi: viena yra Savanoriu pr. 37 (kieme stovi parduotuvele-vagonelis, ten galima nusipirkti ivairiu indisku prieskoniu, roziu vandens ir kt.), kita - Paneriu g. 187 esanciame restoranelyje "Redharane" (ten irgi yra indisku produktu ir prieskoniu parduotuvele).

Dar zinau, kad kario lapus is bedos galima keisti lauro lapais, tik pastarieji astresni, todel santykis turetu buti mazdaug 2:1, t.y. lauro lapu reiketu dvigubai maziau, negu nurodyta recepte.


Atsakyti
Gal kuri kur matėte baziliko sėklų pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal kuri kur matėte baziliko sėklų pirkti?


Na, aš dar prieš savaitę mačiau senukuose Vilniuje.. g.gif
Atsakyti
Ačiū, reiškia važiuosiu šiandien į Senukus smile.gif
Atsakyti