Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. E. Sutkus

as irgi buvau echoskopuotis pas Sutku 22 beveik savaiciu, tai labai uztikrintai pasake, kad bus mergyte, na po menesiuko dar kart eisiu ir paziuresim patvirtins ar paneigs smile.gif
Atsakyti
Mums taip pat sis gydytojas 2 kartus patvirtino, kad turesime mergyte. Labai paslaugus.
Atsakyti
Jis dalyvavo operacijoje, kai man cezeri dare. Tikrai thumbup.gif gydytojas.
Atsakyti
sveikutes,kaip tik vakar paklausiau ar pas mus daro epidura ir likau nuliudinta kad teks pačiai kankintis schmoll.gif ,o jai vėl bus cezaris duos narkoze schmoll.gif .tai manau kad jau padariau išvadas ir apsisprendžiau kad vėl vyksiu i kauna pas sutku tartis nes pirmas cezaris paviko puikiai smile.gif greit pasveikiau tai dabar tikrai bandisiu ten pat vikt bigsmile.gif su epiduru darė viska suvokiau ir mažiuka glosčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniegutė @ 2006 07 16, 21:35)
Perverčiau šį skyrelį ir atskiros temos apie šį daktarą nerdau. Per paiešką suradau kelias temeles, bet ten vos keli pasisakymai, konkretaus vaizdo negali susidaryt, tai gal čia pavyks susirinkti daugiau info. Parašyki, kas ką žinot gero ir blogo. Kaip į pinigėlių davimą jis reaguoja ir ar kiekvieno vizito metu jam mokat. Nu žodžiu viską, viską smile.gif Ačiū 4u.gif

Pirma vaiką gimdžiau pas jį ir visai patiko. Rūpestingas malonus. buvau nesusitarus ir nieko nemokejau.
Atsakyti
man papuolė gimdyti pas jį,likau absoliučiai juo patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Geras gydytojas... Tikrai nenusiviliau juom... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gimdziau pas ji pries 2 savaites. Tikrai thumbup.gif thumbup.gif gydytojas. Mes juo likome absoliuciai patenkinti. Galiu tik geru zodziu mineti.
Atsakyti
Papuoliau ir as pas sutku gimdyti. Nu taip patiko kad zodziu truksta . O taip jaudinausi , nes nebuvau su niekuo nesusitarus . Nu tokia prieziura ir demesingumas , lyg as milijona buciau pazadejus .Labai dziugu , kad yra gydytoju is didziosios raides , o ne tokiu , kurie tik ziuri i kisene
Atsakyti
Tikrai liuks daktaras, aš pas jį gimdžiau. Nors gimdymas ir buvo komplikuotas, jis vis ramino ir kalbėjo apie gerą, o ne gasdino kaip, kad kartais būna 4u.gif
Atsakyti
Super daktaras... buvau susitarusi del gimdymo, kaina 500 + epidura 200 Lt, gimdziau 2007.02.28, likau simtu proc patenkinta, pasirupino tinkamai, net ir po gimdymo daznai ateidavo paklausti ar viskas ok, dare neplanuota cezari, tikrai nepasimete, manes negasdino, vyrui paiskino situacija, ir viskas buvo ok...
Ivertinu 10 balu, jei kita kart gimdysiu tai tik Mazyli ir tik pas ji:)
Atsakyti
QUOTE(dyncexxx @ 2007 03 13, 14:52)
Super daktaras... buvau susitarusi del gimdymo, kaina 500 + epidura 200 Lt, gimdziau 2007.02.28, likau simtu proc patenkinta, pasirupino tinkamai, net ir po gimdymo daznai ateidavo paklausti ar viskas ok, dare neplanuota cezari, tikrai nepasimete, manes negasdino, vyrui paiskino situacija, ir viskas buvo ok...
Ivertinu 10 balu, jei kita kart gimdysiu tai tik Mazyli ir tik pas ji:)


Aš pas jį gimdžiau nesitarus, dukrytę reikėjo traukt vakuumu, taip jau nutiko, bet jis man nieko nesakė, negasdino. Viską irgi išaiškino vyrui. Ir viskas buvo puikiai thumbup.gif Ir netgi nesitarus jis rūpinasi puikiai, manau tai daktaras, kuriam visos pacientės yra lygios 4u.gif Tikrai ir antrą kart gimdyčiau pas jį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuryteJ: 19 kovo 2007 - 13:06