Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. E. Sutkus

Teko pas šį gydytoja atlikti tik UG, tai pasirodėl l. malonus, išmanantis ir mėgstantis savo darbą žmogus smile.gif
Atsakyti
mums irgi jis dare ultragarso tyrima, po kurio ir apsisprendziau gimdyti pas ji, be to mano pasirinkimui pritare ir mano gydytoja, taip kad tikiuosi viskas bus ok, nes jau tik menesiukas liko laukti didziojo stebuklo dienos. Sekmes visoms busimoms ir esamoms mamytems!
Atsakyti
QUOTE(vilmonca @ 2006 10 27, 11:52)
Merginos, o kuo skiriasi gimdymas ir prieziura po jo lyginant Kauno klinikas ir Kauno gimdymo namus "Mazylis" ?
aciu uz atsakymus wink.gif

Pirmą gimdžiau 2004 Mažylį, antrą 2006 Klinikose, ir nors Mažyliui neturiu jokių priekaištų, daugiau pliusų dedu klinikoms, nes gimdyme svarbiausia akušere, o klinikose jos tikrai geros, o gyd. tai tik jei komplikacijos, be to klinikose geriau pasirūpintu vaikeliu, jei kokios bėdos, visi tyrimai būtų atlikti, o mažyly, tai ką... išsiūstų i klinikas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiVo: 30 balandžio 2007 - 11:08
QUOTE(LiVo @ 2007 04 30, 11:08)
Pirmą gimdžiau 2004 Mažylį, antrą 2006 Klinikose, ir nors Mažyliui neturiu jokių priekaištų, daugiau pliusų dedu klinikoms, nes gimdyme svarbiausia akušere, o klinikose jos tikrai geros, o gyd. tai tik jei komplikacijos, be to klinikose geriau pasirūpintu vaikeliu, jei kokios bėdos, visi tyrimai būtų atlikti, o mažyly, tai ką... išsiūstų i klinikas.


na nelabai noreciau sutikti.
pirmiausiai akuseres yra zmones ir turbut visokiu yra ten ir ten, bent jau Mazylyje tikrai profesionalios ir malonios, o apie klinikas visokiu girdejau. Turbut kaip ir visur kiek zmoniu tiek nuomoniu, juk ne robotai - zmones dirba. O siaip mazylyje yra kuo puikiausia prieziura ir tikrai niekas "jeigu ka" nesiustu i klinikas. Yra vienintelis dalykas - jei vaikelis neisnesiotas - tada pats Mazylis rekomenduoja is karto vaziuoti i klinikas nes jie ten specializuojasi neisnesiotu naujagimiu srityje, o jei vaikelis isnesiotas - tai jau Mazylyje yra viskas , kad galetu vaikeliu pasirupinti. Anksciau as irgi galvojau, kad klinikose geriau, kad jei ka - isius i klinikas, bet apsilankiau Mazylyje, pasiklausiau paskaitu, aprode viska, paaiskino ir dabar ramia sirdim vaziuosiu i mazyli, nes ten labai jauku, tikrai nesijauciu kaip ligoninej ir personalas labai malonus.
Atsakyti
Gydytojas puikus. Neskubantis priimti skubotu sprendimu. Mastantis ramiai ir nepanikuojantis. Gali jaustis ramiai gimdymo metu, nes zinai, kad sitas zmogus ismano tai ka daro. Paprastas bendraujant, todel malonu kreiptis. Labai demesingas. Jeigu tik bus galimybiu antra noreciau butinai gimdyti tik pas ji.
Atsakyti
4u.gif Pagaliau as turiu savo stebukleli ir tik sio gydytojo deka.
galečiau pasakyti tūkstantį geriausių žodžių apie gydytoją Sutkų - tikrai profesionalus, žinantis, išmanantis ir mylintis savo darbą. Gimdymas buvo labai sunkus, bet kadangi pasakiau, jog labai nenoriu cezario ir kol vaikeliui niekas negresia, aš nenorėčiau jo daryti - gydytojas super mane išklausė ir nors gimėm labai sunkiai, bet gimėm patys - ir aš nuoširdžiausiai dėkoju šiam gydytojui, kadangi be jo pagalbos nebūčiau pagimdžiusi, o be to, kaip pats gydytojas sakė, tokiais atvejais negimdoma, net negalvoję visi daro cezarius - o mes pagimdėm, aišku, gydytojas buvo pasiruošęs viskam ir labai stebėjo ir leliuką ir mane ir iš vis, nors buvo labai sunkių momentų, man neleido nei trupučio jaudintis, drąsino, ramino ir netgi masažus darė, o stūmėm kartu ax.gif , žodžiu esu 100% patenkinta gimdymu ir beja - šio gydytojo priežiūra po gimdymo. Kadangi susirgom, tai ligoninėj praleidom 8 paras - jis kiekvieną dieną mane lankydavo, net ir nedirbdamas, atvažiuodavo aplankyti ir pasižiūrėti kaip laikomės, viską paaiškindavo, pasikalbėdavo su kitais gydytojais dėl mūsų priežiūros - na nežinau ar galima kažko daugiau tikėtis ir sulaukti - juk jam tikrai nepriklausė mus lanyti po gimdymo...
dar kartą ačiū šiam nuostabiam gydytojui ir negalėčiau net galvot, kad kitą vaikelį gimdyti kitur - tik pas jį!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos visos mamytes,
as taip pat visa nestuma lankiausi ir gimdziau pas daktara Sutku. man ji rekomendavo seimos gydytojas. ir tik geruoju galiu apie ji atsiliepti. lyti pasake labai anksti ir neprasove, tikrai gime berniukas. seip malonus ir savo darba ismanantis gydytojas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .beja pas moteri niekada negimdyciau schmoll.gif ir antra kleckiuka tikrai pas si gydytoja gimdysiu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu siam daktarui uz savo ir savo sunelio gyvybes, dare neplanini cezari, labai sunki operacija buvo, bet viskas baigesi laimingai ir greit sugyjome. Aciu is visos sirdies. smile.gif
Atsakyti
noriu ir as pasakyti dideli aciu siam gydytojui.mano vaikelis gime tikrai nemazas,kaip pagal mano sudejima, bet neplysau.stumem kartu su gydytoju.as ir mielai gimdyciau pas ji antra karta.labai aiskiai viska isaiskina, savo ramumu ir mane nuramindavo.nu tiesiog super daktaras thumbup.gif
Atsakyti
apie si gydytoja galiu pasakyti tik begale geru zodziu
jis super thumbup.gif thumbup.gif
tokio gerumo gydytojas
viska paaiskina, sugeba nuraminti ir labai labai padeda.rupestingas be galo
galiu jam pasakyti tik dideli dideli ACIU.
visiskai nesigailiu kad ji rinkausi
Atsakyti
aš irgi tik dideli dėkui galiu pasakyt šiam daktarui kuris abiem mano leliukam padėjo išvysti ši pasaulį. smile.gif labai šaunus daktaras.
Atsakyti
As irgi gimdziau nesusitarusi, tiesiog buvo jo budejimas ir man nelauktai prasidejo gimdymas 36 sav. Daktaras superinis, labai rupestingas, svelnus, ir po gimdymo ir is ryto atejo pasiziuret kaip sekasi, buvo iskile siokiu tokiu problemyciu, tai labai sauniai viska paaiskino, padrasino thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kita karta taip pat noreciau gimdyti pas si gydytoja nestuke.gif nestuke.gif Dekui uz viska 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti