Įkraunama...
Įkraunama...

Komplimentai/antikomplimentai mūsų kvepalams

dirbam su kolege pamainomis, o siandien viena is interesanciu tik praverus duris sako - nereikia ir klausti kuri dirbat, ir taip aišku, nes visas koridorius kvepia tavo kvepalais thumbup.gif (Chanel allure sensuelle edp) tai buvo apir 12.00, o kvepinausi 7.30 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astela99: 04 rugsėjo 2015 - 13:17
Vakar kažkaip netyčia pavariau tris pšykus EL Youth Dew - turbūt iš įpročio kvėpintis lengvais vasariniais kvapais. Ateinu į darbą, ir po kokio pusvalandžio kolega klausia: "Čia tavo kvepalai nauji? Aha, tavo. Visas ofisas kvepia..." Aš jau tokia susigūžusi laukiu komentaro iš serijos "nu įdomūs tokie", o jis taip džiugiai sako: "Kvepia pavasariu!"

Reikia pastebėti, kad man pačiai jie pirmas 5 minutes trenkia visais pasaulio prieskoniais vienu metu, o po to jau tokiu geru senobiniu muilu. Tai gal ir pavasaris.
Atsakyti
user posted image
Alien Essence Absolue Intense Thierry Mugler
Taip mazdaug 4 is 5 klausia kuo as taip nuostabiai kvepiu mirksiukas.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2015 09 09, 19:02)
Taip mazdaug 4 is 5 klausia kuo as taip nuostabiai kvepiu mirksiukas.gif

Wow! Ar labai skiriasi nuo klasikinio Alien?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 09, 20:52)
Wow! Ar labai skiriasi nuo klasikinio Alien?

Zinokit-nezinau klasikinio... ax.gif Iskart ant to "uzmyniau" smile.gif
Gal zinoves atsakys.
Jie sodrus tokie, "likeriniai", minksti ir silti (man).
Gal ir ne ju laikas dar, bet prikibo man taip, kad ir nebesigilinu..
Atsakyti
vyras apie Serge Lutens Chergui edp- fui kokiais čia šlykščiais kvepalais prisikvėpinai doh.gif verysad.gif ko gero teks atsisveikinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astela99 @ 2015 09 10, 11:42)
vyras apie Serge Lutens Chergui edp- fui kokiais čia šlykščiais kvepalais prisikvėpinai doh.gif  verysad.gif ko gero teks atsisveikinti unsure.gif


dar truputį palaukit, kol atšals labiau... 4u.gif bet gali ir taip būti, kad nepatiks, nes jie daug kam saldūs ir lipnūs pasirodo..
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 09 10, 13:13)
dar truputį palaukit, kol atšals labiau...  4u.gif bet gali ir taip būti, kad nepatiks, nes jie daug kam saldūs ir lipnūs pasirodo..


man tai jie visai ne saldūs, o laiko tai mirtinai, rūbai ir kita diena drabužinėje kvepia lotuliukas.gif
Atsakyti
tai gal apsipurškėt kaip už tėvynę biggrin.gif man tai juos labai dozuot reikia, 1 pšykas maksimum.
Atsakyti
Komplimentas nuo darbinio vyro jiems tongue.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo London: 10 rugsėjo 2015 - 20:58
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 09 09, 21:52)
Wow! Ar labai skiriasi nuo klasikinio Alien?

Skiriasi, tie sintetiniai jazminai labiau nutolę, nors braižas išlikęs. Jie labiau šiltesni, minkštesni ir šildantys.
Labai geras bellete apibūdinimas - likeriniai.
Atsakyti
Elie Saab le parfum (EDT) pagyrė virsininke, sako kokiais čia šiandien stipriais kvepalais išikvepinus? (žino kad beveik kasdiena vis kitais ) Tu tik nepagalvok kad čia paklausiau nes nepatinka, kaip tik labai patinka tokie stiprus ir nesaldus (keista nes paciai tai jie saldus), o jei rimtai tai kokie čia kvepalai? biggrin.gif
Atsakyti