Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai, auginam,ragaujam

QUOTE(Leticija10 @ 2015 09 16, 09:39)
Sveikos pomidorų mylėtojos,
Aš visai netiksiu prie kompanijos, bet labiausiai šiemet nuvylę pomidorai buvo Mazarini - ir derlius labai menkas ir noko labai netolygiai, tikrai daugiau neauginsiu. Gal pas mane žemė netiko, bet pas mama taip pat labai prstai augo. Jei kas norės galėsiu padovanoti sėklų likuti. Taip pat ir Kosmonvt Volkov. Nepatiko jiems pas mane.

tas pats ir pas mane.labai menkai vede.skanus,bet ziauriai nederlingas buvo.kazkas netiko,nes pas kitas matau superinius,isgyrtus
Atsakyti
QUOTE(Leticija10 @ 2015 09 16, 09:39)
Sveikos pomidorų mylėtojos,
Aš visai netiksiu prie kompanijos, bet labiausiai šiemet nuvylę pomidorai buvo Mazarini - ir derlius labai menkas ir noko labai netolygiai, tikrai daugiau neauginsiu. Gal pas mane žemė netiko, bet pas mama taip pat labai prstai augo. Jei kas norės galėsiu padovanoti sėklų likuti. Taip pat ir Kosmonvt Volkov. Nepatiko jiems pas mane.

Labu. Dvi puikios veislės, gal klaidų auginant būta.
Atsakyti
Sveikos , palaciokes 4u.gif Nebuvau simt metu, prabegom perskaiciau, tai pora sakiniu pasisakysiu, paskutinius postus perskaicius smile.gif
Kardinolai derejo labai graziai, pirmos kekes bos po 3.5, 4 kg., virsuj jau maziau, bet derejo. Symet labai ziedus barste, bene visos veisles, vienos maziau, kitos daugiau, bet pomidoru buvo sooociai, uzteko ir mums ir padalinom smile.gif
Samocviet izumrudnij, pomidoru begales, pirma keke tik kazkoks nesusipratimas buvo, o toliau jau be skaiciaus. Bet jis man visiskai nepatiko, tokio saldumo, kad ka as zinau, net iki blogumo, ale ka vaisinau, daug kam labai skanus, vietoj saldainio, tipo. Ne mano skonio schmoll.gif Ir nervina, kai skini, is karto reikia suvartoti, nes plysta skynimo vietoj, sunkiai nusitraukia nuo kotelio, gal todel, kad jie pas mane ant krumo tol, kol jau vos ne puti pradeda biggrin.gif Vartojau tik koncervuodama, dariau Lietuvos veliava, koncervuojant, ne visai zali, ale visvien, tiko smile.gif

Mano jau pomidorai i pabaiga, dar virsunese yra, bet iejus i siltnami( retai ten ieinu dabar), jau toks , sakyciau, liudnokas vaizdelis.... Noksta siuo metu letai, suvariau i sultis paskutinius isskintus kibirus, tai dabar valgymui vos ne vos prigliaudau.
Paskutiniu metu valgau hibridus, man jie skanus patapo smile.gif Veisliu nebenoriu. Ar man cia skonio receptoriais ne kazkas pasidare, ar kas, kurie is pradziu skanus buvo, daba beveik nevalgomi, ar cia jiem saules paskutiniu metu per mazai, ar kazko truksta, ar jau man cia kvankt.
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2015 09 16, 11:44)
Samocviet izumrudnij, pomidoru begales, pirma keke tik kazkoks nesusipratimas buvo, o toliau jau be skaiciaus. Bet jis man visiskai nepatiko, tokio saldumo, kad ka as zinau, net iki blogumo, ale ka vaisinau, daug kam labai skanus, vietoj saldainio, tipo. Ne mano skonio  schmoll.gif Ir nervina, kai skini, is karto reikia suvartoti, nes plysta skynimo vietoj, sunkiai nusitraukia nuo kotelio, gal todel, kad jie pas mane ant krumo tol, kol jau vos ne puti pradeda biggrin.gif Vartojau tik koncervuodama, dariau Lietuvos veliava, koncervuojant, ne visai zali, ale visvien, tiko smile.gif



Man taip buvo su Black Chery, tai skyniau, o tiksliau karpiau su žirklėm ir dėjau į lėkštę kartu su žaliu koteliu. Gražiai atrodė, nes tie besišypsnatys mažiukai ir man labai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 16, 11:40)
Labu. Dvi puikios veislės, gal klaidų auginant  būta.

Atsiprašau, aišku - turbūt nelaiku klausimas, ale kokios galėtų būti esminės klaidos? Nu jei įmanoma atsakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 16, 12:40)
Labu. Dvi puikios veislės, gal klaidų auginant  būta.

Klaidų tai nemanau kad būta, nebent dirvožemio sudėtis netiko, nors pas mama tai labai derlinga ir gera žemė ir kitos veislės puikiai derėjo ir Sibirskyje skorospelyje, Mikado ( buvo pomidorų beveik po 0,5 kg), Hurma, jau nekalbant apie hibridus.
Atsakyti
Radau nuotrauka, Kardinolas, cia jau pora dideliu nuskintu, kiekvienas is ju svere virs 0.5 kg.

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2015 09 16, 11:44)

Paskutiniu metu valgau hibridus, man jie skanus patapo smile.gif Veisliu nebenoriu. Ar man cia skonio receptoriais ne kazkas pasidare


čia visiškai normalu. Į rudenį būtent hibridai patampa skaniais. Man daba veislės jau irgi nelabai, o hibridai ant bangos. Ir bus tokie iki užšalimo. Visad taip būna.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 09 16, 13:08)
čia visiškai normalu. Į rudenį būtent hibridai patampa skaniais. Man daba veislės jau irgi nelabai, o hibridai ant bangos. Ir bus tokie iki užšalimo. Visad taip būna.

Kazka prisimenu, lyg ir kalbejo apie tai ankstesniais sezonais, dabar ir pati sita uzfiksavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nijole0619 @ 2015 09 16, 11:40)
klaidų auginant  būta.

tikrai mes gabios ir suklysti- mano Blinda kurį laiką buvo neišraiškingo margumo. Pabumbėjau, daugiau paliejau-pasitaisė,matyt lakt mėgėjas. O būna kad ir žemė nelabai patinka kažkuriai veislei (pas mane ir su ruseliais bėda, visoki skorospielai visai ne skorospielai patapo, gal vėlyvi, bet yra ir kas auga kaip iš raštų)
Atsakyti
Labas, pomidorienės biggrin.gif

Atėjau jums padėkoti, o ypatingai Gonzikui, už pagalbą 4u.gif Po jūsų patarimų, nupurškus augintinius, maras dingo ir mano pomidoriukai sau gražiausiai sirpsta ir vargo nemato. Net black chery sau sėkmingai toliau gyvuoja ir neserga.
Šiais metais pusę savo šiltnamiuko šeriukais buvau apsodinus, bet kitais metais nusprendžiau tik porą krūmiukų cheriukų pasilikt. nes norisi ir ką nors žiemai užsikonservuot, bet su šeriais, tik skaičius didelis, bet ne masė smile.gif
Skaitau jūsų pokalbius ir vos ne visko noriu biggrin.gif Bet į mano mini 2,20*2,80 šiltnamiuką max 20 daigų, tai apsispręst bus nelengva biggrin.gif
Ai, prisiminiau, gal turite kokių minčių kaip saugotis nuo kurklių ir kurmių? Kurmiai toks įspūdis tranšėjas išsikasę po visu šiltnamiu. Ale bijau, kad jei kurmius naikint pradėsiu, tai kurklių dar daugiau atsiras doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerez: 16 rugsėjo 2015 - 22:00
o as siandien is visokios smulkmes LT veliavas su zelatina gaminau biggrin.gif tik kad samocviet nefritovyj stiklainiuose pabluko doh.gif
Atsakyti