Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

na as irgi galvojau apie narva, kad net butu paprasciau isvalyti dugna...
bet kazkaip atmeciau ta pamastyma-nes turiu nedideli plastmasini boksa. tai kai ir dubliojasi. + narve gal to palakstymo maziau butu...

zodziu dilema, bet kazkokio tokio daikto manau reikia. na blogiausiu atveju GAL parduosiu jei visiskai neprireiks. bet manau prireiks. kiek teko matyti pas tuos kurie augina suniukus, amzinai kazkokios barikados is daiktu priveltos...

o del vaziavimo i svecius, nori jie ar ne, suni imsime, nes vaziuojame dazniausiai visam savaitgaliui. bet kilimu nera, visur plyteles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 28 spalio 2015 - 13:25
QUOTE(looo @ 2015 10 28, 14:24)
na as irgi galvojau apie narva, kad net butu paprasciau isvalyti dugna...
bet kazkaip atmeciau ta pamastyma-nes turiu nedideli plastmasini boksa. tai kai ir dubliojasi. + narve gal to palakstymo maziau butu...

zodziu dilema, bet kazkokio tokio daikto manau reikia. na blogiausiu atveju GAL parduosiu jei visiskai neprireiks. bet manau prireiks. kiek teko matyti pas tuos kurie augina suniukus, amzinai kazkokios barikados is daiktu priveltos...

o del vaziavimo i svecius, nori jie ar ne, suni imsime, nes vaziuojame dazniausiai visam savaitgaliui. bet kilimu nera, visur plyteles.

Nelabai supratau "+ narve gal to palakstymo maziau butu..." tame medžiaginiame irgi nelabai palakstys. O ir kaip valysite, jei pridarys? Juk narvą perkate tik trumpam palaikymui, o ne ilgesniam.
Ir nelabai suprantu barikadų iš daiktų, pas mane dabar (jau nuo 1 metukų) viskas savo vietose ir jokių barikadų smile.gif Tik auklėti reikia ir viskas bus gerai ir visur bus tvarka wink.gif
Atsakyti
viduje ten dugnas issima tose medziaginiose maniezose
perkciau ir laikyciau tik kol mazas.
apie barikadas turejau omeny veisejus kurie turi mazu suniuku vadas. sakau maciau tai dezese, tai uztvareles padarytos. (patalpose viduje)

dabar paziurejau uk ebejuje net pigiau. tai nesuisiusiu is kinieciu, pirksiu uk siek tiek veliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 28 spalio 2015 - 15:49
Sveikos 😊

Seniai bebuvau.Siandien maudyniu diena pas mus.💇
Atsakyti
Jolantuk ar is balos tas grazumas? mirksiukas.gif Kopija mama. Ir grazus ir plauku spalva grazi bus, jau matosi! wub.gif
Papildyta:
Kiap noreciau paniurkyti. Pamyluoti. isbuciuoti.
Atsakyti
Reti sveciai temoje, taciau norisi pasivaidenti su savo moliugele wub.gif Nuostabiai siandiena islydejome spali thumbup.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
grazus visu augintiniai smile.gif
tik akd daugiau nuotrauku temoje! akis dziagiasi smile.gif
Atsakyti
Na va, mano laukimas prasitesia dar keliom savaitem iki lapkricio pabaigos, taip gaila negaliu..... Visi suniukai is vados parduodami kaip petukai, o buvo planuojama super duper perspektyvi vada - eile norinciu stovejo sad.gif tai arba turiu imti kaip peta, arba laukti kito pasiulyto iki lapkricio pabaigos sad.gif bet man amzinai " sekasi" jei kazko labai laukiu ir noriu sad.gif.....

O jau turejau kita savaite atsivezti...
Atsakyti
Aprile kaip graziai ziurisi tavo panele tarp geltonu lapu! thumbup.gif
QUOTE(looo @ 2015 11 02, 10:15)
Na va, mano  laukimas prasitesia dar keliom savaitem iki lapkricio pabaigos, taip gaila negaliu..... Visi suniukai is vados parduodami kaip petukai, o buvo planuojama super duper perspektyvi vada - eile norinciu stovejo sad.gif tai arba turiu imti kaip peta, arba laukti kito pasiulyto iki lapkricio pabaigos sad.gif bet man amzinai " sekasi" jei kazko labai laukiu ir noriu sad.gif.....

O jau turejau kita savaite atsivezti...

Jei nori vaikscioti i parodas, tai taip. Geriau laukti. Kai as uzsisakiau ir laukiau(beje ilgai virs metu) savo mazes, tai man buvo kaip ir nelabai svarbu SOW klases, nes i parodas, cia NO negalvojom vaikscioti. Bet visi toje vadoje buvo SOW. Kadangi as "stovejau" eileje pirma, galejau rinktis. Buvo dvi mergaites.Viena mergaite veiseja sau norejo pasilikti, nes geri genai. Kita buvo mano. Pasikeitus aplinkybem, veiseja pasiule savo isrinkta mergaite. Tai taip ir atejo i musu namus Kyra. Tokiu vardu buvom pavadine savo ana mergaite. Dokumentuose Kyros kitas vardas. Situo vardu namie ji vadinama.
Neprisimenu ar matei savo suniuka? Jei nebuvai su juo susitikus, tai palauk kito. Nors as daznai prisimenu savo pirma mergaite kuria laikiau ant ranku, kai buvau aplankyti. Vis pagalvoju, kaip jai sekasi? Ar gerus "tevus" gavo. Zinau, kad iskeliavo i uzsieni. Su veiseja kaip ir nebendrauja. Musu veiseja lb. geras zmogus. Ja kiti veisejai myli ir gerbia. Patiko vienos forumietes zodziai skirti jai: Jos sunis myliu, bet ja dar labiau. Mums pasiseke. Mes kartu su mano veiseja auginam Kyra. Jie ne ji Kyra neturetu tokios grazios stovesenos. Ji daug, daug man padejo. Tai yra lb. svarbu. Gauti gera suniuka ir gerus kontaktus su veisejais. biggrin.gif
Pereita vasara 2014m. user posted image
user posted image

Aprile
Atsakyti
Virga, o cia ir silkiniu kombiu apsirenge smile.gif visgi panaudojate karc nuo karto....

Ta suniuka buvau maciusi tik foto (net po kelis kart per diena perziuredavau -vis pagalvodavau ir as kaip jis ten auga ir t.t. ). tikimybe kad bus blogai buvo, ziurint i jo broliukus kurie iskart turejo broka. sukerge labai trumpo veiduko kale ir standertini patina. tai beveik visi suniukai gavo bloga sakandi. O vakar suzinojau kad sis mano irgi nera tobulo sakandzio, bet cia puse velnio, sake ir kailis kazkodel nepradejo zydeti. o kai parduoda galimai parodom nenori isleisti toki suniuka i viesuma...tai kazkaip atkalbejo ji pati, sako tiek lauki, kam imti ta kas "gavosi" . bet kaip peta-sako galiu parduoti ji-bet turiu gerai pagalvoto ar nesigailesiu. (tiesa apie jokias kastracijas kalba net neejo)
Tai pasiule kita irgi pagal mano reikalavimus, mazo ir komaktisko...tai gales atiduoti i lapkricio pabaiga. Seip aisku psihologiskai sunku taip persijungti i kita suniuka-ano laukiau, isivaizduoavau, ir t.t. o cia bac ir turiu pamilti kita smile.gif na bent aciu dievui kad gyvai nesu macius sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 02 lapkričio 2015 - 12:54
Man panašiai su byveriu buvo. Dabar net neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo wub.gif Išsirinkau mergaitę, laukiau, buvau susitikusi - mano švarko sagas krimstelėjo, kontaktą užmezgėm. O berniukas tuo metu artyn nėjo, miegojo. O taip gavosi, kad įsigijau būtent tą berniuką. Dabar jis manęs nė per žingsnį nepaleidžia wub.gif wub.gif wub.gif Aš pasitikiu ir tikiu likimu smile.gif

Beje, dėl mergytės taip pat rūpinausi, įdomu buvo kaip sekasi. O dabar ir pati su jos savininke ryšius palaikome. Planuojame ir susitikti, brolį ir seserį supažindinti, nors naujieji šeimininkai gyvena ne LT biggrin.gif Ir su tėčiu artimiausiu metu mažylis susipažins biggrin.gif

Virga, tikrai graži stovėsena thumbup.gif Kaip ir pižama thumbup.gif

Aprile, l.gražios foto wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 02, 14:51)
Virga, o cia ir silkiniu kombiu apsirenge smile.gif visgi panaudojate karc nuo karto....

Pas "mociute" kaime. Video.My Webpage
Nenaudoju. Cia ji pirma karta apkirpta trumpai buvo. Neiprasta man. Turejau is veisejos dovanu gavus sita pizama. Galvojau, kad sauleje nenudegtu oda, tai aprengiau. Tada dar nebuvau "susirgus" pirkimo manija ir neturejau lengvu rubeliu, tik treningus. lotuliukas.gif
looo as tavo vietoje palaukciau kito suniuko. Teisingai veiseja sako, kad nesigailetum. Teisingas sakandis ne tik del grozio. Del maisto sukramtymo irgi. Bent as taip manau. Pasirodom kokiu rubeliu turim. Cia tik maza dalis. lotuliukas.gif user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti