Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

gerai kad Kyra sedi/guli ir laukia fotosesijos - Berta ne velnio, arba duodas, malas, o jei rubai nepatinka - stovi issizergus ir niekur neina lotuliukas.gif Dabar net lauko mergina atsisako, kad striukes nereiktu rengtis - apsimeta kad miego nori ir nesikelia lotuliukas.gif
Atsakyti
Poissone as irgi tikiu likimu. Reiskias pas mus atejo musu suniukai. Manes irgi niekur nepaleidzia. O as jos nebuvau nei ant ranku paemus, kai buvau pas veiseja sveciuose. verysad.gif
Aciu uz grazius zodzius. 4u.gif Bet cia veisejos nuopelnas. Grieztai buvau jos "auklejama". Kad ant ranku nenesioti. Laiptais neleisti nulipti. Sokineti nuo lovos, jei pati negali uzzokti it t.t.

P.s. Tavo grazuolis neapvyle mamos. Skina laurus. Jauciasi mylimas! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2015 11 02, 18:27)
gerai kad Kyra sedi/guli ir laukia fotosesijos - Berta ne velnio, arba duodas, malas, o jei rubai nepatinka - stovi issizergus ir niekur neina lotuliukas.gif Dabar net lauko mergina atsisako, kad striukes nereiktu rengtis - apsimeta kad miego nori ir nesikelia lotuliukas.gif

Zino, kad gaus skanuka, tai pozuoja. lotuliukas.gif Mano dukte buvo sveciuose pas mus, kai atejo siutinys su rubais. Aprengiau Kyra, ta uzsoko ant sofos ir sedi. Laukia fotosesijos. Juokesi dukte pilva uzsiemusi.
Dar as ja mokinu ant suolo uzsokti. Miegamajame kojugaly nupirkau toki suola, kad ji galetu pati sokti i lova. Tai kelias dienas, padedavau skanuka ir mokindavau. Uzsokdavo. Vakar tempia mane i miegamaji ir stovi prie to suolo. Tipo mokink sokineti. Noriu skanuko.
I lauka Kyra vaiksto. Ji visa laika su rubeliais lauke buna. Pripratus. Kojas kilnoja, kai rengiu. Bet kai sampunus sudedu i duso kabina, dingsta. Randu isisukusia pataluose. Reiskias moka uzsokti kada nori. Bet nakti kelia mane arba vyra, kad ikeltumem. Na tikri vaikai tie musu sunys. Tik kalbeti nemoka. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai Berta irgi "gudrauja" - siaip kai atsigulam - visad susiranda zaislu ir atsinesa i lova, tipo pries miega pazaist reik lotuliukas.gif , bet va kai ateina drauge, ir mes plepam, arbata geriam - tai Bertai liudna buna, demesio reikalauja - nueina prie savo zaislu dezes - ir cypia, tipo paduok zaisliuka, pati pasiimt negaliu (nors vakare tai pasiima) - ir dar su nosim baksteli - kuri rek paduot, duodi kita, neima - vel cypia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 11 02, 18:55)
Tai Berta irgi "gudrauja" - siaip kai atsigulam - visad susiranda zaislu ir atsinesa i lova, tipo pries miega pazaist reik lotuliukas.gif , bet va kai ateina drauge, ir mes plepam, arbata geriam - tai Bertai liudna buna, demesio reikalauja - nueina prie savo zaislu dezes - ir cypia, tipo paduok zaisliuka, pati pasiimt negaliu (nors vakare tai pasiima) - ir dar su nosim baksteli - kuri rek paduot, duodi kita, neima - vel cypia doh.gif  lotuliukas.gif

Lygaiai ta pati daro. lotuliukas.gif Kai nori buten to zaislo, o ne kito. Turi ji du kamuoliukus, tokius kur skanukus galima ideti. Vienas raudonas, kitas zalias. Abu vienori. Tai su raudonu tik zaidzia. Ir jei jo neranda, turim mes keliais eiti po visa buta ir ieskoti. doh.gif
O jei pas mane kas ateina, tai isirango man ant keliu ir guli. Tipo, mama yra mano. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 11 02, 17:19)
Lygaiai ta pati daro.  lotuliukas.gif Kai nori buten to zaislo, o ne kito. Turi ji du kamuoliukus, tokius kur skanukus galima ideti. Vienas raudonas, kitas zalias. Abu vienori. Tai su raudonu tik zaidzia. Ir jei jo neranda, turim mes keliais eiti po visa buta ir ieskoti.  doh.gif
O jei pas mane kas ateina, tai isirango man ant keliu ir guli. Tipo, mama yra mano.  lotuliukas.gif


o jusu tie kamuoliukai kieti ar minksti? Mes turim geltona - gal todel nezaidzia, reikia nupirkt raudona lotuliukas.gif , nors visa laika maniau jog kietas - bijo jinai jo doh.gif Musu megztamiausi yra parsiukai, kaulas toks guminis (baisiai smirdintis), dar toks virvinis, dar guminis ale kamuoliukas, i kurio vidu idetas kitas - barskantis - tai ji su visais zaidzia, pagal nuotaika...
Atsakyti
na tas violetinis outfitas-ajej tikra balerina smile.gif)))
Virga, seip grazus labai suo -veidukas mielas smile.gif

jo matyt lauksiu naujojo draugo. Beje jau baigu "nudalbalinti" vyra-gal savaitgali vaziuosim visgi ziureti gyvai. teks paaukoti visa diena -bet ko nepadarysi kad miela zmona atsiknistu smile.gif))))))))) as pati mielai vaziuociau, bet ale jam masinos gaila, sako kelione tolima, vairuoti nemoki doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 02, 18:57)
na tas violetinis outfitas-ajej tikra balerina smile.gif)))
Virga, seip grazus labai suo -veidukas mielas smile.gif

jo matyt lauksiu naujojo draugo. Beje jau baigu "nudalbalinti" vyra-gal savaitgali vaziuosim visgi ziureti gyvai. teks paaukoti visa diena -bet ko nepadarysi kad miela zmona atsiknistu smile.gif))))))))) as pati mielai vaziuociau, bet ale jam masinos gaila, sako kelione tolima, vairuoti nemoki  doh.gif  lotuliukas.gif


prarasit galimybe turet balerina savo pasirinkimu lotuliukas.gif


o ko? as nevaziuociau, nes gali but sirdis neatlaikys ir parsivesit ko nenorit doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 11 02, 19:39)
o jusu tie kamuoliukai kieti ar minksti? Mes turim geltona - gal todel nezaidzia, reikia nupirkt raudona lotuliukas.gif , nors visa laika maniau jog kietas - bijo jinai jo doh.gif  Musu megztamiausi yra parsiukai, kaulas toks guminis (baisiai smirdintis), dar toks virvinis, dar guminis ale kamuoliukas, i kurio vidu idetas kitas - barskantis - tai ji su visais zaidzia, pagal nuotaika...

Tokie pusiau kieti. Su skylute skanukams. Turi geltona toki pati, tik nezaidzia. Spalva nepatinka. lotuliukas.gif Turi ji daug zaislu, bet nezaidzia. I lova nesasi jaucio peni ir kiaules skura dziovinta. Tuos saugoja. Ryte atsinesa i svetaine, vakare nesasi i lova. lotuliukas.gif
Kamuoliukai musu tokie. My Webpage
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 11 02, 19:35)
Tokie pusiau kieti. Su skylute skanukams. Turi geltona toki pati, tik nezaidzia. Spalva nepatinka.  lotuliukas.gif Turi ji daug zaislu, bet nezaidzia. I lova nesasi jaucio peni ir kiaules skura dziovinta. Tuos saugoja. Ryte atsinesa i svetaine, vakare nesasi i lova.  lotuliukas.gif
Kamuoliukai musu tokie. My Webpage



musu toks:
http://www.ipet.no/p...?category_id=33

bet kokiu fainu galvosukiu sunims yra - kaip noreciau kazko panasaus - kas cia per valiuta?
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 02, 20:57)
na tas violetinis outfitas-ajej tikra balerina smile.gif)))
Virga, seip grazus labai suo -veidukas mielas smile.gif

jo matyt lauksiu naujojo draugo. Beje jau baigu "nudalbalinti" vyra-gal savaitgali vaziuosim visgi ziureti gyvai. teks paaukoti visa diena -bet ko nepadarysi kad miela zmona atsiknistu smile.gif))))))))) as pati mielai vaziuociau, bet ale jam masinos gaila, sako kelione tolima, vairuoti nemoki  doh.gif  lotuliukas.gif

Aciu looo! 4u.gif
Vaziuosi ziureti kita suniuka? Jei patiks, gal ir rankpinigius sumokesit? As mokejau, per prievarata. lotuliukas.gif Bet mes surasem kontrakta. Beje, kai pirksi suniuka, pasiklausk kas turi buti kontrakte, jeigu kas. Apsidrausti. Beje, jei veisejai saziningi(tokie kaip mano), tai patys pasiulys surasyti salygas. Pas mus buvo tokie punktai: Jei dantys bus kreivi, tai grazins dali sumos atga. Jei suniukas tfu, tfu, tfu mirs nesulaukes metu nuo kokios ligos, grazins visa suma. Ir t.t. Tikri veisejai nepasipelnuti nori. Jie pergyvena, rupinasi savo augintiniais kurie jau iseje is namu. Pati jeigu veisi, matysi kokie tie gyvi kamuoliukai brangus. Sirdyje. wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2015 11 02, 21:41)
musu toks:
http://www.ipet.no/p...?category_id=33

bet kokiu fainu galvosukiu sunims yra - kaip noreciau kazko panasaus - kas cia per valiuta?

Musiske irgi toki turi. Nezaidzia. Man tie galvosukiai irgi patinka. Reiks nupirkti. Mes turime ta kur maista reika paciai pasiimti su letenele ar nosim judinant ta zaisla - lekste. Buvau video imetus cia.
Kriiste cia norvegiski pinigai. Eurais viena nuli reikia nuimti. Pav. jei kainuoja 99kr, tai eurais. 9,9€. mirksiukas.gif
Maciau video zaisla, kai suva ideda kamuoliuka ir jis isauna. Ir vel ideda. Toki lb. gerai tureti, kai suo namie vienas. Nereikia jam metyti kamuoliu. Patys iskrenta.
Atsakyti
maniske gali bijot to issovimo - ir uztaisyt nesugebet lotuliukas.gif O galvosukiu noriu, idomu ali ner pigiau lotuliukas.gif Siom kaledom jau nespes - bet kitom bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 11 02, 21:57)
maniske gali bijot to issovimo - ir uztaisyt nesugebet  lotuliukas.gif O galvosukiu noriu, idomu ali ner pigiau lotuliukas.gif Siom kaledom jau nespes - bet kitom bus g.gif

Ieskok pas kiniecius. Ten pigiau bus. Pas juos visko yra. Lektuvus jau pradejo gaminti. Ka cia suniui zaisla. lotuliukas.gif
Gal ne taip paaiskinau. Neisauna jis. Tiesiog iskrenta. Na, taip jei mes pav. mestumem. O ismokti jie viska gali. thumbup.gif
Atsakyti