Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpausiai ir stačiaausiai

Pavargau - nuo tų visų pakščiukų, vabaliukų ir t.t. doh.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Sidabrė,2015 09 04, 10:17]
[quote=Niurkute,2015 09 04, 09:29]
Na visai smagiai jus sportuojate smile.gif
o jūsų temos drauge sportuoja rimčiau smile.gif))
/quote]
Kokia graži mergina išaugo Džuljeta wub.gif Ir dar sportininkė - išdykėlė bigsmile.gif

Savo katinėlius kada nors privalėsiu išmaudyti unsure.gif Bet ne dabar - nes jie ir vėl lauke bigsmile.gif Prie namo medžiuose kažkokie paukščiai koncertus, susirinkimus daro, tiesiog būriais nematytais - katinėliai žiopso jau visą rytą biggrin.gif
[/quote]
Sidabro, aš kai buvau taip ilgai atitrūkusi nuo šio pasaulio, tai norėčiau pasmalsauti. Ar čia jus jau gyvenate savo išsvajotame name? Nes labai graži aplinka thumbup.gif . Ir katinukams matosi, labai gerai čia smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 04, 13:07)
Pavargau - nuo tų visų pakščiukų, vabaliukų ir t.t. doh.gif 

Kaip smagiai atsipalaidavęs wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Taip, Niurkute, mes jau 2,5 mėnesio gyvename name. Išsvajotas jis todėl, kad galėjau įveikti pagal kainą ir viduje buvo padarytas remontas, po kurio niekas jame negyveno. Kiemą ir aplinką kūriau pati, net akmenys mano rankomis suversti, o prieš tai visą sklypą reikėjo kelis kartus perkasti ir šiukšlių buvo išvežta 4 sunkvežimiai unsure.gif
Net baisu prisiminti, kiek čia visko reikėjo įveikti, atrodo, antrą kartą šito nepadaryčiau, aišku, dar daug ko trūksta, bet gyventi jau galima... rolleyes.gif
Ir aš, ir katinėliai labai mėgstam savo kiemą, kartais visą dieną prabūnam, gamta čia irgi visai graži, mačiau voverytės šuoliuoja tarp medžių bigsmile.gif
O vakar vakare užsikūrėm ugnelę blush2.gif Juk dar vasara blush2.gif
Leisk ir mums prie ugnelės pasišildyt ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sidabre, kaip šaunu. Ir as net užsimaniau nuosavo kiemo ir gamtos čia tokia gera yra iškrova po sunkiu darbų. Labai gražiai įsirengėte thumbup.gif Tai noriu jus pasveikinti su gražiomis įkurtuvėmis smile.gif
Papildyta:

Eime valytis dantukus tongue.gif
user posted image

Djulieta visad atbėga pasižiūrėti kaip as valau dantis ir žiūriu su tokia nuostaba, kad is jos žvilgsnio galima suprasti tai: išprotėjusi ta mano šeimininke. Valo dantis ir apskritai, kam juos valyti....? Su tokiu smirdančiu brudu ir paskiau dar apsivemia ir taip kas ryt ir vakarą. Pamisus biggrin.gif

O žiūri taip biggrin.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurkute: 05 rugsėjo 2015 - 09:06
QUOTE(Niurkute @ 2015 09 05, 10:10)
Sidabre, kaip šaunu. Ir as net užsimaniau nuosavo kiemo ir gamtos čia tokia gera yra iškrova po sunkiu darbų. Labai gražiai įsirengėte  thumbup.gif  Tai noriu jus pasveikinti su gražiomis įkurtuvėmis smile.gif

Ačiū, Niurkute, tikrai tas kiemas daug gerų emocijų suteikia, kad ir nedidelis kaip pas mane ( o didesnio ir nenorėčiau ) ir jo tvarkymas labai malonus - tiesiog galva vėdinasi bigsmile.gif

Nu jau Džiuljetos žvilgsnis tikrai viską pasako apie tą dantų valymą biggrin.gif
Šiaip tai pagalvojau, kad čia pačiai Džiuljetai skirta lotuliukas.gif

Smalsumas tų katinėlių, tikrai jie visur turi pažiūrėti biggrin.gif - vakar atidariau židinio dureles ir Bugis tiesiu taikymu į tą židinį ir visus pelenus, vos spėjau pričiupti, kol giliau neįlindo blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 05, 10:34)
Ačiū, Niurkute, tikrai tas kiemas daug gerų emocijų suteikia, kad ir nedidelis kaip pas mane ( o didesnio ir nenorėčiau ) ir jo tvarkymas labai malonus - tiesiog galva vėdinasi  bigsmile.gif

Nu jau Džiuljetos žvilgsnis tikrai viską pasako apie tą dantų valymą  biggrin.gif
Šiaip tai pagalvojau, kad čia pačiai Džiuljetai skirta  lotuliukas.gif

Smalsumas tų katinėlių, tikrai jie visur turi pažiūrėti  biggrin.gif  - vakar atidariau židinio dureles ir Bugis tiesiu taikymu į tą židinį ir visus pelenus, vos spėjau pričiupti, kol giliau neįlindo  blink.gif  biggrin.gif

Aš tikiu sidabre, kiemas savas labai geras dalikas. Ir katinukams gerai. Gali išeiti i savo kiemą ir jus su jais kokios rytinės kavytės išgerti smile.gif. Oi kaip gera smile.gif. Net įsivaizduoti malonu.

O pas mane tai pačios smalsiausios, tai Ūla ir Djulieta. Man su jom neliūdna. Djulieta, tai ramesnio budo o Ūla kaip žiežula. Visus ant ausų stato, tvarka daro. Kaip suva urzgia. Tai tenka man ja net tramdyti buna, nes kitaip jau darosi nebeįmanoma. Tai uodega pabrukia, žino, kad vadas šių namų kitas jau yra, tada kuriam laikui aprimsta. Tik Gelu gaila, ji ir taip bailoko budo o per ta žiežula nabage tik ir gyvena kur pasislėpus. Negerai tuo atzvilgiu.
Atsakyti
Malonus, tylus rytas wub.gif
user posted image
Atsakyti
Niurkute, gaila Gelu, kad ji neišsikovojusi savo pozicijos, kad ir ramios, neliečiamos, tarp tų išdykėlių meinukių unsure.gif Neturėtų bijoti ir slėptis, vistik tarp savų ir savo namuose cool.gif
Aš vasaros pradžioje buvau supanikavus - kraustymasis, nuovargis, karštis visus priveikė. Katinėliai nuo streso, namų pakeitimo, karščio pradėjo nevalgyti, labai sublogo, ypač Bugis į viską reagavo ... unsure.gif
Nežinodama ką daryti užlėkiau pas vetę, sakau, gal kraujo tyrimus daryti, turbūt kažkas negerai. Pagal tuos kraujo tyrimus katinėliam dažniausiai nustatinėja diabetą, bet, pasirodo, darant tyrimą ir katinėliui stresuojant, cukrus visada pakyla, šunims - ne, o katinėliai taip sureaguoja, po to jau šlapimo tyrimai ir t.t.
Tai susilaikiau .... blush2.gif
Bet dabar žiūriu Bugutis atsigavęs, baigėsi karščiai, tai ir valgo normaliai, o dar pastebėjau, kad taip bėgiodamas, žaisdamas darosi raumeningas biggrin.gif
Tikrai, namuose, kai daugiau valgydavo, tai iš karto po oda visur lašinukai minkšti būdavo, ir ne tik papilvėj.. bigsmile.gif O dabar toks tvirtas katinėlis, pakeli kaip akmenuką - sunkų ir kietą ... biggrin.gif
Va kur Gelu slepiasi nuo visų - yra gražių vietų pasislėpt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 05 rugsėjo 2015 - 10:59
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 05, 11:58)


Čia ji pas mane ramiai išėjo pasižvalgyti smile.gif. O šiaip dažniausiai gyvena dukters kambarį. Ula miega, tai jai ramu tada būna. Dėl Gelu tikrai yra nesmagu, bet ir pakeisti nieko nebegalėsime. Vienintelė išeitis, tai jai surasti labai ramia šeimą kur ne būtų vaikų nei kažkokių gyvūnų. Nes pastebėjome, kai kartais ne būna Ulos, tai ji laksto rami ir žaidžia o kai ji yra, tada jau ji prisibijo.

O Bugutis sustrėsavo vien dėl to, kad pasikeitė gyvenamoji vieta. Nes katinams yra didelis stresas kai keičiasi bustas kuriame jie gyveno. O šunims atvirkščiai, jeigu keičiasi šeimininkas. O dabar jis tikrai atsigaus mirksiukas.gif . Toks rojus pas jus thumbup.gif
Atsakyti
Laba dieno visoms 4u.gif

Meditacijos trumpi pratimai smile.gif
1. Atsisėdome patogiau
user posted image
2. Iškeliam aukštai šikniuką
user posted image
3. Ir nuėjome
user posted image
Meditacija baigta 4u.gif
Atsakyti
Ir kurgi tie visi škotukai pradingo ? doh.gif doh.gif Kodėl jie nebegrįžta į mūsų temą ? verysad.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Niurkute @ 2015 09 06, 12:18)
Laba dieno visoms  4u.gif

Meditacijos trumpi pratimai  smile.gif

biggrin.gif thumbup.gif
Aš niekaip nepadarau nuotraukų, kai Bugis taip medituoja, dar po to ir atgal kojas ištempia biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Nu dar papasakosiu vieną siaubiaką ir ateityje vėl stengsiuosi kalbėti tik apie gerus dalykus bigsmile.gif
Tai štai - mano namelio statyboje matosi nemažai nekokybiškų dalykų, nepatinka pamatai ir nekokybiška jų apdaila. Kai išlošiu milijoną - restauruosiu rolleyes.gif
Todėl namelyje prie pamatų visą vasarą gyvena širšės, o gal bitės g.gif
Ir į namus priskrenda, dauguma jų žuvo ant lipučkos , kurią teko pasikabinti nuo visokių skraiduoklių unsure.gif
Bet tos bitės tokios gerietės, nė karto niekam neįgėlė, man jų net gaila, o jau esu išstudijavusi žiaurų sunaikinimo būdą blush2.gif

Bugučio meditacija prie bičių doh.gif

user posted image
Atsakyti