Įkraunama...
Įkraunama...

Škotų nulėpausiai ir stačiaausiai

QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 07, 10:32)
Labas rytas  smile.gif
Nu dar papasakosiu vieną siaubiaką ir ateityje vėl stengsiuosi kalbėti tik apie gerus dalykus  bigsmile.gif
Tai štai - mano namelio statyboje matosi nemažai nekokybiškų dalykų, nepatinka pamatai ir nekokybiška jų apdaila. Kai išlošiu milijoną - restauruosiu  rolleyes.gif
Todėl namelyje prie pamatų visą vasarą gyvena širšės, o gal bitės  g.gif
Ir į namus priskrenda, dauguma jų žuvo ant lipučkos , kurią teko pasikabinti nuo visokių skraiduoklių  unsure.gif
Bet tos bitės tokios gerietės, nė karto niekam neįgėlė, man jų net gaila, o jau esu išstudijavusi žiaurų sunaikinimo būdą  blush2.gif

Bugučio meditacija prie bičių  doh.gif

user posted image

Jei ten bites, tai pasikvieskit koki bitininka jie labai mielai susirenka bites, jei apsigyvena seimyna.
O as truputi darbuose namuose uzsikasus. Su Fina savaitgali i paroda vaziuosim. Tai tures grozio proceduru panele smile.gif o siaip, seimininke as jos, sekioja visur mane, klauso manes, miega arba ant mano koju arba po lova po manim 😂 tai vaikai sake jiems reik irgi ju kates, nes cia mamos biggrin.gif
Atsakyti
Stebukle, gera mintis su tuo bitininku, tik kur jį rasti ? g.gif O jeigu čia širšės - apsijuoksiu blush2.gif

O kur paroda ? g.gif Tikriausia, ne LT ? g.gif
Tikrai vaikučiams reiktų savo kačiuko biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sidabrė: 07 rugsėjo 2015 - 12:45
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 07, 13:44)
Stebukle, gera mintis su tuo bitininku, tik kur jį rasti ?  g.gif  O jeigu čia širšės - apsijuoksiu  blush2.gif

O kur paroda ?  g.gif Tikriausia, ne LT ?  g.gif
Tikrai vaikučiams reiktų savo kačiuko  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Gal kaimynuose uzmatysit aviliu, tai uzkalbinkit. Pas mus is sodybos atvaziavo kelis kartus bitininkai susirinkt, nes gaila man jas naikint. Nu sirse nuo bites skiriasi biggrin.gif
paroda bus LV. Bet arciau mums i ja vaziuot nei i Vilniu smile.gif tai papramogausim vardan Finos biggrin.gif
Nu nu.. reiktu tai reiktu smile.gif Aisku gerai butu suleidus Fina pasilikt jos vaikuti, bet rizika kad visus noresiu pasilikt, visiems po viena biggrin.gif o dar patina surast tinkama Finai, o ne bile patina... o dar... gal geriau kita katina nupirkt, o gal.. selkirka o gal somalio 😂zodziu.
Atsakyti
Tikrai... galvosūkių daug.... Finai, aikšku, turi būti ypatingas kavalierius, atsižvelgiant į visokius momentus, kokie vaikučiai ten gali gautis rolleyes.gif Ar jau padainavo Fina ilgesingai dėl kavalieriaus ? g.gif
Nu, selkirkai man gražūs, bet avytės tegul būna tikros avytės....
O voveriuko somaliečio norėčiau ax.gif Bet turbūt ir skraidytų po namus kaip voveriukas biggrin.gif Ne škotukai... ax.gif
Aišku, čia tik mano paviršutiniška nuomonė, reikia apie veislę domėtis, pažinti charakterį ir t.t.
Geriausia išeitis - visiems po vieną Finiuką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 07, 14:56)
Tikrai... galvosūkių daug.... Finai, aikšku, turi būti ypatingas kavalierius, atsižvelgiant į visokius momentus, kokie vaikučiai ten gali gautis rolleyes.gif Ar jau padainavo Fina ilgesingai dėl kavalieriaus ? g.gif
Nu, selkirkai man gražūs, bet avytės tegul būna tikros avytės....
O voveriuko somaliečio norėčiau  ax.gif  Bet turbūt ir skraidytų po namus kaip voveriukas  biggrin.gif Ne škotukai... ax.gif
Aišku, čia tik mano paviršutiniška nuomonė, reikia apie veislę domėtis, pažinti charakterį ir t.t.
Geriausia išeitis - visiems po vieną Finiuką  lotuliukas.gif

Va va ir as va pamastau. O padainavimu jau buvo . Graziai dainavo, bet norejau jau rusi ja uzdaryt, nes 3 naktys dainuskiu.. eina per visus aukstus ir dainuoja, o nakti nebloga akustika. O diena tik meili. Bet dar jauna ji apie kavalierius galvot, turi suaugt subrest , dabar gali tik balsa lavint biggrin.gif
o del kitu veisliu geri pamastymai, juolab ir augintinis seimininkas turetu but ne as biggrin.gif vaikai uz Finiukus biggrin.gif pagyvensim pamatysim ka cia darysim.
Ai, del serimosi, tai koks geras dalykas tas puku surinkejas nuo rubu. Issukuoji kate, tada su juo dar ir kate nubrauki biggrin.gif plauku namie beveik nesijaucia.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 09 07, 14:43)
o dar... gal geriau kita katina nupirkt, o gal.. selkirka o gal somalio 😂zodziu.

Dar britukų ilgaplaukių labai gražių būna lotuliukas.gif lotuliukas.gif
žr. mano avatarą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaiLaa: 07 rugsėjo 2015 - 15:47
QUOTE(LaiLaa @ 2015 09 07, 16:46)
Dar britukų ilgaplaukių labai gražių būna  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
žr. mano avatarą  biggrin.gif

Laila, jau vada turit? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabrė @ 2015 09 07, 13:44)
Stebukle, gera mintis su tuo bitininku, tik kur jį rasti ?  g.gif  O jeigu čia širšės - apsijuoksiu  blush2.gif

O kur paroda ?  g.gif Tikriausia, ne LT ?  g.gif
Tikrai vaikučiams reiktų savo kačiuko  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

Paroda vyks šį mėnesį, Gariunuose. Tiksliai nepamenu datos. Reiks pasitikslinti pačiai, nes dalyvausime ir mes 4u.gif

O del bičių, tikrai ne naikinkite. Jeigu dar kaip sakote, kad gėris, tikrai neverta. Nes geru bičių nėra daug. Buna piktu bičių. Čia truputi man pasakojo MB patėvis, jis bitem užsiima. Tai tokia gaila naikinti unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Stebukle @ 2015 09 07, 14:43)
Gal kaimynuose uzmatysit aviliu, tai uzkalbinkit. Pas mus is sodybos atvaziavo kelis kartus bitininkai susirinkt, nes gaila man jas naikint. Nu sirse nuo bites skiriasi biggrin.gif
paroda bus LV. Bet arciau mums i ja vaziuot nei i Vilniu smile.gif tai papramogausim vardan Finos biggrin.gif
Nu nu.. reiktu tai reiktu smile.gif Aisku gerai butu suleidus Fina pasilikt jos vaikuti, bet rizika kad visus noresiu pasilikt, visiems po viena biggrin.gif o dar patina surast tinkama Finai, o ne bile patina... o dar... gal geriau kita katina nupirkt, o gal.. selkirka o gal somalio 😂zodziu.

Tokie dalykai tikrai nutinka doh.gif Paskiau žiūrėk., mistiškai ir skaičius katinų namuose didėja doh.gif
Papildyta:
O pas mus štai koks miegelis apsilankė wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

URL=http://www.radikal.ru]user posted image[/URL]

Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2015 09 07, 17:24)
Laila, jau vada turit?  wub.gif

Aha blush2.gif
Atsakyti
Sveiki škotukai ir kaimynai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vis užeinam pasiskaityt, akis paganyt smile.gif O va naujot temutėj ir neprisiregistravom ax.gif Ačiū už temutę, Stebukle
Be šitų grožių ir diena neprasideda wub.gif Bugutis su Katyte žiūrim jau tikri kieminukai patapo - kiekvieną kampiuką iššniukštinėja, su kiekvienu kiemo gyvuniuku susipažįsta. smile.gif Kad tik tos bitutės draugiškos su katiniukais būtų... Pas mamą sode irgi buvo bitės lizdą susisukę. Bet ten kažkokios laukinės. Labai nejauku būdavo kai jos skraidydavo. Bet paskui po žiemos kai vėl grįžo į sodą - jau pradingusios buvo. Gal sušalo, nes jos kažkur pastogėj apsistoję buvo.
Į Finutę pažiūrėjus tai tokia meilybė atrodo wub.gif wub.gif O kažin ar draugiškai priimtų kitus katiniukus namie? Smagu kai jie draugauja, bet jeigu ne ... verysad.gif Va kaip ir Niurkutė - juk tikrai moka su katinukais elgtis ir rodos bet kaip galėtų išauklėt. O va nesijaučia GeLu su meinukais gerai nors tu ką ... verysad.gif Gaila man labai GeLu... cry.gif

Džiugu matyt jūsų didelę šeimyną, Niurkute Pasiilgę jau buvom jūsų gražuolių wub.gif wub.gif

O pas mus tai iš tiesų nieko naujo. Točiukas lyg ir ramesnis pasidarė mergyte patapęs. Lakstyt palaksto, bet kažkaip žaisliukus savo primiršęs. Paslėpiu, po to ištraukiu, bet neilgai pažaidžia. Tik vis nori žmogiškus žaidimus žaist... wub.gif
Slėpynės
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2015 09 08, 11:13)

Sveikinu Laila su nuostabiu pagausėjimų 4u.gif
Papildyta:
Smagu girdeti Linute, kad buvote pasiilgę wub.gif Gal dabar išeis dažniau apsilankyti. Pas mane jau ramesnis metas, tai galėsiu ir jūsų visais grožiais pasigrožėti wub.gif
Atsakyti
O pas mus namuose atsiras nauja gyventoja vardu Gražuole smile.gif
user posted image

Čia paprasta laukinukė, bet iš ties jos istorija labai liūdna. Ji atklydo pas mus į soda. Tuo momentu sode laikinai buvo apsigyvenę mano dukra su seneliais. Dukra man paskambino, kad sode yra atklydusi išalkusi katyte, labai sulysus ir prašo valgyti. Kaip tik as su MB važiavome į sodyba, na paėmėme maistuko šiai nabagėlei. Su vyru galvojome, kad tai bus eiline laikinai užklydusi katyte, kuri pavalgis ir eis toliau savu keliu. Bet toji katite pasirodo buvo labai priraiši. Mes ja pamaitinome ir ji liko mūsų sode niekur ne per žingsnį nes įtraukdama nuo sodo teritorijos. Matėsi iš jos būklės, kad dar kokią savaitę ir jį mirtų. Akytes puliavo, matėsi, kad ausytese yra erkių ir iš makšties bėgo pūliai. Bet kas buvo keista, kad jos kailiukas gerokai žvilgėjo. Paskiau pastebėjome, kad ji nesupranta kur jau kieme tuštintis. Eina rekia ir nesupranta, kad reikia kur už krūmo pasislėpti, pakasti duobute ir ten atlikti gamtinius reikalus. Mes jai atvežėme WC ir stebėjome kaip ji elgsis. Ja nereikėjo net mokyti, ji pati nuėjo i WC ir atlyko savo reikalus. Taip supratome, kad katite greičiausiai buvo išvaryta is namų. Nes paskiau vyro tėvai pasake, kad dažnai matydavo kaip atvaziuoja masina ir iš mašinos išmeta kokį katiną verysad.gif . Negalėjome palikti jos likymo valiai, nes tikrai ji būtų mirus. Mes ja paėmėme ir laikinai abgivendinome pas MB tėvus po kol galutinai išgydysime. Katite operavo, nes buvo peometrija, iskarto tuo pačiu ir sterelizavo, gydom nuo erkučių, atlikome visus virusinis testus, išgydeme akis. Katite turejo labai aukšta temperatūra, net su tuom visom procedūroms ji neparodė jokios agresijos. Ji leidosi daryti viska. Galvojome, kad kai pagydysime, ieškosime mylinčiu žmonių, bet jos meile mums nugalėjo ir nusprendėme pasilikti sau. Katite jau pagyjo, padarytas skiepas. Po savaites bandysime atsivežti ja namo. Katite siaip jauna. Jos gimimo data už rašėme kovo 1d. smile.gif. Dabar bandysime žiūrėti kaip priims mano chebra ir kaip ji elgsis pati mūsų didelėje kompanijoje. Norėtųsi, kad ji prigytų, nes jos būdas begalo meilus wub.gif
Atsakyti