Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo plastika 10 tema

QUOTE(Giedruteee25 @ 2016 01 18, 12:43)
Nemoku redaguoti jau parašytos žinutės. Bamba per centrą, gal šiek tiek pati bamba nesimetriška, atrodo keistokai, bet tikrai geriau nei buvo  biggrin.gif Koreguosiu vėliau, bet gyd sakė, kadangi aš plona, tai labai mažai poodinio sluoksnio ir nebuvo kur įtraukti giliau.
Po operacijos sunkiausia pirmą sav, paskui jau normaliai. Laiko parą ligoninėj, bet aš pasiprašiau ir nakvojau dar vieną naktį  smile.gif



Naujai idek foto. Jau pamazintas. 4u.gif

Veliau tu koreguosi dar bamba?

Reikejo dar papildomai moketi uz papildoma nakti?
Vilniuje atliko ta operacija?
O Sakalauskaite daro pilvo operacijas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 18 sausio 2016 - 12:54
QUOTE(Giedruteee25 @ 2016 01 18, 13:43)
Nemoku redaguoti jau parašytos žinutės. Bamba per centrą, gal šiek tiek pati bamba nesimetriška, atrodo keistokai, bet tikrai geriau nei buvo  biggrin.gif Koreguosiu vėliau, bet gyd sakė, kadangi aš plona, tai labai mažai poodinio sluoksnio ir nebuvo kur įtraukti giliau.
Po operacijos sunkiausia pirmą sav, paskui jau normaliai. Laiko parą ligoninėj, bet aš pasiprašiau ir nakvojau dar vieną naktį  smile.gif


O man nieko keisto toje bamboje near, juk čia dar korsetą nešioji, akivaizdžiai matosi, kaip oda yra susispaudusi nuo jo. Nebenešiosi korseto ir oda išsilygins, plius tinimas praeis ir kitaip atrodys. Kaip bambą įsiuva tai kaip suprantu kiekvienas gydytojas turi savo metodiką, man pvz. TA įsiuvo ne į poodinį sluoksnį, o tarp raumenų. Na jis pats taip sake, realiai neįsivaizduoju kaip tai daroma.

Ciune, pagal nuotrauką tikrai neatspėsi ar tau irgi išvarža, ar ne. Jei neturi galimybės nueit pas chirurgą į konsultaciją (gavus siuntimą iš šeimos gyd.), tai tiesiog atsigulk tiesiai ant nugaros, atsipalaiduok ir pasičiupinėk visa savo pilvą išilgai nuo žemiau bambos iki šonkaulių. Jei aplink bambą - po ja, virš jos, telpa pirštai, tai galimai prasiskyrę raumenys. Bet tikslią diagnozę pasakys tik chirurgas.
Atsakyti
Su kokia narkoze daro pilvo plastika? Pilna ar epidiuro?
Atsakyti
QUOTE(Ciunia @ 2016 01 18, 14:54)
Su kokia narkoze daro pilvo plastika? Pilna ar epidiuro?

Pilna narkozė.
Atsakyti
Merginos, po kiek laiko po nestumo galima darytis op?
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2016 01 20, 23:04)
Merginos, po kiek laiko po nestumo galima darytis op?

Oj daktaro klausk. Ziurint koks gimdymas buvo ir pan. Nueik i kondultacija, viska ivertins ir gausi atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruteee25 @ 2016 01 18, 14:43)
Nemoku redaguoti jau parašytos žinutės. Bamba per centrą, gal šiek tiek pati bamba nesimetriška, atrodo keistokai, bet tikrai geriau nei buvo  biggrin.gif Koreguosiu vėliau, bet gyd sakė, kadangi aš plona, tai labai mažai poodinio sluoksnio ir nebuvo kur įtraukti giliau.
Po operacijos sunkiausia pirmą sav, paskui jau normaliai. Laiko parą ligoninėj, bet aš pasiprašiau ir nakvojau dar vieną naktį  smile.gif

O man bamba tavo gerai ir centre. Pagal seseli ir silueta tu stovi truputi sonu todel ir atrodo ne centre.
Mane labiausia nervina paprastos bambos randelis aplink bamba. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2016 01 18, 15:48)
O man nieko keisto toje bamboje near, juk čia dar korsetą nešioji, akivaizdžiai matosi, kaip oda yra susispaudusi nuo jo. Nebenešiosi korseto ir oda išsilygins, plius tinimas praeis ir kitaip atrodys. Kaip bambą įsiuva tai kaip suprantu kiekvienas gydytojas turi savo metodiką, man pvz. TA įsiuvo ne į poodinį sluoksnį, o tarp raumenų. Na jis pats taip sake, realiai neįsivaizduoju kaip tai daroma.



drinks_cheers.gif
Tikiuosi ir man nusiimus korseta ta bamba kitaip atrodys. Tepuosi jau 2 sav. visa randa ir bamba contratubeksu, bet pirksiu dermatixa kai pabaigsiu. Dar nervina nedideli guziukai randu galuose, nors jau mazeja. Vasario 9 d,bus 2 men. po operacijos.


Papildyta:
QUOTE(Darfe @ 2016 01 21, 01:04)
Merginos, po kiek laiko po nestumo galima darytis op?

Po 6 men. Jeigu smulki drasiai.
As galejau palaukti, kol svori numesiu, bet labai norejau ir pasidariau po 7men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 21 sausio 2016 - 11:02
QUOTE(/ Lisa / @ 2016 01 21, 10:52)
Mane labiausia nervina paprastos bambos randelis aplink bamba.


Vasario 9 d,bus 2 men. po operacijos.


Po 6 men. Jeigu smulki drasiai. 
As galejau palaukti, kol svori numesiu, bet labai norejau ir pasidariau po 7men.



Aplink tavo bamba tau randelis nepatinka?

O kas tave operavo? Tau dare mini pilvo plastika ar pilna pilvo plastika?

Saunuole, kad pasigrazinai. 4u.gif

Kaip rezultatu esi patenkinta? Kaip susitvarkai su kudikeliu? Kaip del vaiko kelimo?Juk nera lengvas jau 7-8 men.

Gal ir tu foto savo parodysi pries ir po operacijos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciunia: 21 sausio 2016 - 13:24
Po 6 men butu thumbup.gif o jeigu zindai galima ar ne? Gal yra dariusiu ir suderinusiu zindyma ir op? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciunia @ 2016 01 21, 15:14)
Aplink tavo bamba tau randelis nepatinka?

O kas tave operavo? Tau dare mini pilvo plastika ar pilna pilvo plastika?

Saunuole, kad  pasigrazinai.  4u.gif

Kaip rezultatu esi patenkinta? Kaip susitvarkai su kudikeliu? Kaip del vaiko kelimo?Juk nera lengvas jau 7-8 men.

Gal ir tu foto savo parodysi pries ir po operacijos?  4u.gif

Taip aplink mano bamba, bet gal as labai kabinuosi. ax.gif
Dariausi pilna plastika po 3 CP. Raumenys buvo prasiskiete 5cm. ir siap visada turejau bobiska apatini pilva, nes neesu kuda smile.gif
Viskas buvo labai lengvai po operacijos. Ta pacia diena jau vaiksciojau. Nuskausminimo nereikejo aplamai. Vaika namie pakeliau gal po 1 sav. trumpam.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti