Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 11, DV-2015 / DV-2016

user posted image

Anketos Žalios Kortos (ŽK arba GC (Green Card)) loterijai pildomos čia: http://www.dvlottery.state.gov/
Daugiau informacijos apie ŽK: USCIS.gov

Anketos loterijai pildomos kiekvienų metų rudenį/žiemą (dažniausiai spalį).

Paprastu paštu laiškai laimėtojams nesiunčiami!

Pasitikrinti internete, ar laimėjote galima nuo gegužės 1 d. tame pačiame puslapyje, kuriame anketa buvo užpildyta.

Žalios kortos loterija yra visiškai nemokama!
O užmokesčio prašantys elektroniniai laiškai ir kompanijos yra sukčiai (aišku, galima mokėti pinigus, kad jie už jus užpildytų anketą, bet net ir nelabai anglų kalbą mokant pačiam duomenis į anketą suvesti ir nuotrauką įkelti yra juokų darbas).


Prieš tai buvusi tema 1
Prieš tai buvusi tema 2
Prieš tai buvusi tema 3
Prieš tai buvusi tema 4
Prieš tai buvusi tema 5
Prieš tai buvusi tema 6
Prieš tai buvusi tema 7
Prieš tai buvusi tema - 8
Prieš tai buvusi tema - 9

Paskutinė tema - 10

Prieš ko nors klausiant būtinai perskaitykite duotas nuorodas ir ankstesnes temas apie Žalios kortos lošimą. 4u.gif
Atsakyti
Jus man pasakykit ar normalu, kad ceac tame psl. mano statusas yra administrative... jeigu buvo pasakyta, kad viza patvirtunta ir ateit pasiimti pasus... dabar patikrinau ir toks statusas, ar kas tikrinit po pokalbio, koks statusas buvo? bet kaip ir nieks neskambina nieko nesako, sakau gal ryt ir pasikeis i issued kai pasiimsim, jau pradedu sikt i kelne... veliau parasysiu kaip sekesi interviu.
Atsakyti
QUOTE(Drik @ 2015 08 27, 20:41)
Turiu klausimėlį, žinau, kad reikia turėti vidurinį išsilavinimą žaliai kortai, na aš dabar eisiu 12 klasę, tai kilo klausimas ar galiu pildyt anketą? Nes kol viskas susitvarko trunka apie 1,5m. kaip suprantu.


Vidurines baigimo diplomo dar neturi, tai ir pildyt negali - reikalavimai yra esamuoju laiku, t.y. dabar reikia but baigus 12 klasiu. Palauk metus ir tada pildyk 4u.gif

QUOTE(Ferita @ 2015 08 29, 18:36)
Dar jus man pasakykit kurios ejo, kaip atsakote i klausima, ka planuojate veikti kai nuvyksite, manau kad sis klausimas visada buva, kaip atsakyt jei neturi kolkas jokio darbo pasiulymo


Maciau, kad jau praejai pokalbi, bet vistiek pakomentuosiu 4u.gif Daugkas sito klausimo prisibijo, nes galvoja, kad kazka blogai pasakys, kad nepraleis neturint darbo ir pan. Realiai uztenka pasakyt, kad darbo ieskosi ar mokytis eisi. Na paprasciausiai nori matyt ambasada, kad nesiruosi nuvaziuot ir sedet be nieko.

QUOTE(VU88 @ 2015 09 01, 10:20)
Kokius dokumentus asmeninius issivertet pries vykstant i JAV? Gimimo liudijimus, Universiteto diplomus, santuokos liudijima - ka dar???


Manau priklauso ir nuo situacijos. Realiai nei gimimo liudijimo, nei santuokos liudijimo niekur nereikejo man. Diplomu irgi niekas niekur neziurejo. Ai, nors santuokos liudijimo reikejo stojant i universiteta cia, nes pervertinant LT mokytusis dalykus reikejo parodyt kodel pasikeitus pavarde. Bet pati issiverciau cia vietoj ir notaras tik patvirtino dokumenta. O pvz dalyku aprasymus uzteko, kad pati isverciau, jokiu patvirtinimu nereikejo universitetui.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2015 09 01, 10:45)
Jus man papasakokit apie nuoma,man toks jausmas,kad green its just a beginning. Jau 2 sav ieskomes nuomot per agente ir vis neigiami atsakymai arba absurdiski reikalavimai is nuomotoju. Ar cia tik apie Chicaga taip? Jau ir nuoma pasiruose moket uz 6 men i prieki ir nieks nenori. Teta man aiskina kad su dviem katem ziauriai mazai pasirinkimo. Nu bet neatiduosiu ir nepaliksiu as savo kaciu. Ir per diena gaunu min 2 nuomos pasiulymus.. Vnz.


O craigslist nebandei ziuret? Ten daug ivairiu variantu buna, tai tikrai manau imanoma rast kad ir kazka paprasciau pradzioj.

Nezinau kas yra absurdiski reikalavimai, bet labai daznai reikia moket first month, last month + security deposit (kuris daznai menesio nuomos suma buna). Dar ir kredito istorija bei pajamos svarbu, nes visi nori mokiu nuomininku. Daznai net patys savininkai nuomodami butus tikrina credit history.

Na ir gyvunai nepalengvina situacijos, nes daugkas nenori ju, nes net ir imant kazkoki pet mokesti papildomai, kartais butas sugadinamas tiek, kad kainuoja daugiau pataisyt nei kad tas pet fee vertas... Nors labai daznai namo taisykles neleidzia laikyt gyvunu arba pvz leidzia buto savininkui, bet ne nuomininkams. Tai tu niuansu nemazai gaunasi.... Va pvz mes su draugu ziurimes kazkokio butuko (neskubam, o ir labiau toks savaitgalinis jis butu, t.y. savus butus vistiek pasiliktume), tai nors biudzetas nemazas, bet dar neradom to vienintelio, nes turim ir nemazai reikalavimu kambariu ir voniu skaiciui ir dydziui, vietovei, parkingui (ne maziau 2 vietu mums reikia ir butinai, kad garazas butu), o ir suniukas mano turi galet gyvent. Bet jei maziau reikalavimu pasiliktume (pvz tiktu parkingas gatvej, uztektu 1 vonios, tiktu mazesni kambariai ar vietove ne tiek svarbi butu), tai variantu tikrai n yra net su gyvunu.
Atsakyti
Is savo patirties galiu pasakyt, kad pirmus metus ar du kiekvienas dalykas atrodys absurdiskas biggrin.gif Ir mastymas tu amerikieciu labai labai keistas, prasilenkiantis su normalia logika...

Po kiek laiko susigyveni su tuo "absurdu" ir net nesupranti, kad gali but kitaip...

Ir siaip, jei negalima pakeist situacijos, galima pakeist poziuri i ja. Sekmes besikuriantiems!
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2015 09 02, 22:37)
Is savo patirties galiu pasakyt, kad pirmus metus ar du kiekvienas dalykas atrodys absurdiskas biggrin.gif Ir mastymas tu amerikieciu labai labai keistas, prasilenkiantis su normalia logika...

Po kiek laiko susigyveni su tuo "absurdu" ir net nesupranti, kad gali but kitaip...


Tikrai taip drinks_cheers.gif Bet labai daug dalyku lengviau ir paprasciau cia yra, tik iprast reikia (kad ir tie patys dokumentu vertimai, kopijos - uztenka jiems daznai, kad pats isverti ar paprastos kopijos kai LT tokioj situacijoj reikalauja notaro patvirtinimo). Na man gal kiek kitaip, nes nuo mazens i JAV vazineju, bet vistiek daug dalyku tik gyvenant islenda. Pvz kad ir drive-thru langelis banke man toks nereikalingas atrodydavo, o dabar pati tuo naudojuosiu.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2015 09 02, 14:37)
Is savo patirties galiu pasakyt, kad pirmus metus ar du kiekvienas dalykas atrodys absurdiskas biggrin.gif Ir mastymas tu amerikieciu labai labai keistas, prasilenkiantis su normalia logika...

Po kiek laiko susigyveni su tuo "absurdu" ir net nesupranti, kad gali but kitaip...

Ir siaip, jei negalima pakeist situacijos, galima pakeist poziuri i ja. Sekmes besikuriantiems!

labai teisingai! drinks_cheers.gif
dar teisingiau! thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti, ar yra cia mamyciu isvaziavusiu su L1 vizom? Gal yra kokia atskira tema tuo klausimu? blush2.gif
Butu idomu suzinoti kiek laiko uztruko visas procesas, kol gavote viza? Ir ar nuvykus prasete GC ir kiek uztruko visas sis procesas. Buciau dekinga uz info! thumbup.gif
Atsakyti
Mes issinuomavom buta. Viskas ok! Jau nebesitikejau vienu metu, kad pavyks, nes tai to tai ano... Nu pvz ruosies moket 6men nuoma i prieki ir jie klausia, o kas bus po 6men? Nu **** as ne Vanga, bet greiciausiai , kad dirbsiu ir tau nuoma mokesiu smile.gif)) Cia tai man rodes absurdas.. Bet db as jau rami siuo klausimu.
Netgi pavyko netoli parduotuviu ir mokykla vaikui tik uz 0.9 miles. Ir parkas salia. Nu vnz patenkinti, kad ne i ora vaziuosim.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2015 09 06, 16:51)
Mes issinuomavom buta. Viskas ok! Jau nebesitikejau vienu metu, kad pavyks, nes tai to tai ano... Nu pvz ruosies moket 6men nuoma i prieki ir jie klausia, o kas bus po 6men? Nu **** as ne Vanga, bet greiciausiai , kad dirbsiu ir tau nuoma mokesiu smile.gif)) Cia tai man rodes absurdas.. Bet db as jau rami siuo klausimu.
Netgi pavyko netoli parduotuviu ir mokykla vaikui tik uz 0.9 miles. Ir parkas salia. Nu vnz patenkinti, kad ne i ora vaziuosim.

Smagu, kad pavyko pagaliau susirasti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pirmiausia - sveikinimai visoms ir visiems, kuriems jau pavyko igyvendinti savo svajone thumbup.gif
Bandysiu siemet pildyti anketa ir as. Pradejau skaityti senas temas ir iskilo toks klausimas - ar galiu pildyti anketa, jei esu trumparege? Ta prasme ar praeiciau medicinine apziura sekmes atveju, nes trumparegystes laipsnis tikrai aukstas.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2015 09 06, 15:51)
Mes issinuomavom buta. Viskas ok! Jau nebesitikejau vienu metu, kad pavyks, nes tai to tai ano... Nu pvz ruosies moket 6men nuoma i prieki ir jie klausia, o kas bus po 6men? Nu **** as ne Vanga, bet greiciausiai , kad dirbsiu ir tau nuoma mokesiu smile.gif)) Cia tai man rodes absurdas.. Bet db as jau rami siuo klausimu.
Netgi pavyko netoli parduotuviu ir mokykla vaikui tik uz 0.9 miles. Ir parkas salia. Nu vnz patenkinti, kad ne i ora vaziuosim.


thumbup.gif drinks_cheers.gif kur bazuosites? 4u.gif gal netolimais, tai jei reikes kokiu rakandu pirmai pradziai, galesim pagelbet! 4u.gif
QUOTE(desire @ 2015 09 07, 13:54)
Sveikos  4u.gif
Pirmiausia - sveikinimai visoms ir visiems, kuriems jau pavyko igyvendinti savo svajone  thumbup.gif 
Bandysiu siemet pildyti anketa ir as. Pradejau skaityti senas temas ir iskilo toks klausimas - ar galiu pildyti anketa, jei esu trumparege? Ta prasme ar praeiciau medicinine apziura sekmes atveju, nes trumparegystes laipsnis tikrai aukstas.
galit 4u.gif
Atsakyti