Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

Aiva, ištikrųjų valau, pasigaunu ir išvalau vaikišku šepetuku, mėsos skonio pasta. Ne iš raškažio kokio.. dantys pas ją linkę apsinešti, po to kyla dantenų problemos. Burksta tinsta, gadina dantis. Todėl nusprendžiau kaip ir žmogui, valyti dantis 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 09 05, 12:08)
Aiva, ištikrųjų valau, pasigaunu ir išvalau vaikišku šepetuku, mėsos skonio pasta. Ne iš raškažio kokio.. dantys pas ją linkę apsinešti, po to kyla dantenų problemos. Burksta tinsta, gadina dantis. Todėl nusprendžiau kaip ir žmogui, valyti dantis 4u.gif


Busycat, o gali parodyti su kokiu šepetėliu tu tai atlieki? Nes aš profilaktiškai tik patepu su spec.pasta. Na meinai turi šią problemą. Ne visi bet kiek pastebėjau, dauguma turi.
Atsakyti

Busycat, ir gal dar prie to pačio tą pastą gali parodyt?
Atsakyti
Su tokiu, mažutis, patogus paimti i ranka. Aš galvoju, kad tik mechaninis veiksmas kaip valymas, gali pašalinti apnašas. Nebent pasta visa graužianti mastau.gif

user posted image

ir pasta

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 05 rugsėjo 2015 - 11:30
Sveikos, labai grazios foto wub.gif
Busy visagiruazianti pasta manau butu nebent koks rudziu nuemejas lotuliukas.gif
As irgi daznai rasau per mobilu jau tiek jie dabar ismanus, kad ir kompo daznai nebereikia as cia praktiskai viskuo naudojuosi tlf uzsieny, ir autobusus visus randu grafikus kada atvaziuoja ir t.t. va tik mano bankininkyste mobili per daug paprasta tai puse funkciju neturi verysad.gif
kadangi mano katiniukai kol kas toli, tai parodysiu ne katiniukus, cia buvom botanikos sode ir uzejom i drugeliu siltnami, vienas iskart prisistate, o kitas negalejo nuo mano dzinsu atsiplest, vos neissinesiau lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Azucena, nieko sau drugeliai thumbup.gif
Man irgi patogiau jau viska atlikti per telefona. thumbup.gif Tik kartais kai rašau, tai jis man dažnai savaip žodžius pataiso. tongue.gif Tai šitas dalikas panervuoja.

Busycat- ačiū už foto. Reikes ir man pažiūrėti toki šepetėlį. Tik klausimas ar leisis valyti doh.gif
Atsakyti
nesileis, teks griebtis gudrybių biggrin.gif

Azu drugeliai wub.gif
Atsakyti
Meditacijos trumpi pratimai smile.gif
1. Atsisėdome patogiau
user posted image
2. Iškeliam aukštai šikniuką
user posted image
3. Ir nuėjome
user posted image
Meditacija baigta 4u.gif
Atsakyti
liuks meditacija biggrin.gif

Kiara meditacija neužsiima. Per trumpas pertraukas kai nesiruošia olimpinėms kamuoliuko varžyboms, bando kamuoliuką prisikviesti žaisti su ja biggrin.gif

čia
Atsakyti
Bandom ir mes prisitatyti, jeigu pavyks. Meinė Meshka ir kaimietukas Kivis smile.gifuser posted image
Atsakyti
O kokia grazi Meska ir Kivis wub.gif
Meditacijos pamokeles thumbup.gif
Niurkute issijunk nuspejama klaviatura, drauge turejo, tai kai mamai rase ir klause "nu kaip vakar pašokai?" gavosi "kaip vakar pašikai?" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 06 rugsėjo 2015 - 14:47
QUOTE(busycat @ 2015 09 05, 11:08)
Aiva, ištikrųjų valau, pasigaunu ir išvalau vaikišku šepetuku, mėsos skonio pasta. Ne iš raškažio kokio.. dantys pas ją linkę apsinešti, po to kyla dantenų problemos. Burksta tinsta, gadina dantis. Todėl nusprendžiau kaip ir žmogui, valyti dantis 4u.gif



Oi mes valomės dantukus kas vakarą biggrin.gif ir tokiu būdu išvengėm apnašų valymo su narkoze. Hamulei paraudę buvo viršutinių galinių dantukų dantenos, jis valgė puikiai dar nieko katastrofiško nebuvo, tik pamačiau kad smarkiai paraudę. Pasirodėm veterinarui, aišku siūlė apanšų valymą su narkoze, bet nu aš tikrai nenorėjau dėl 4 galinių dantukų mygdyti katiną, tai dabar valomės kas vakarą ir bėda dingo turėčiau pasidžiaugti.
Atsakyti