Įkraunama...
Įkraunama...

Meino meškėnai

Šaunuoliai 4u.gif Te būna sveiki jūsų dantys
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 09 06, 12:49)
liuks meditacija biggrin.gif

Kiara meditacija neužsiima. Per trumpas pertraukas kai nesiruošia olimpinėms kamuoliuko varžyboms, bando kamuoliuką prisikviesti žaisti su ja biggrin.gif

čia

O kokia meškutė. Taip norėtųsi paniurkyti wub.gif Man ji kazkuom primenė mano Djulka wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Azucena @ 2015 09 06, 15:45)
O kokia grazi Meska ir Kivis  wub.gif
Meditacijos pamokeles  thumbup.gif
Niurkute issijunk nuspejama klaviatura, drauge turejo, tai kai mamai rase ir klause "nu kaip vakar pašokai?" gavosi "kaip vakar pašikai?"  lotuliukas.gif

Va va, man panašiu dalyku būdavo su anuo androidiniu telefonu. Šitas kitos operacines sistemos, tai i tokius žodžius nelabai taiso, bet galūnes pataisyti mėgėjas smile.gif. Aš dar savąme telefone nelabai gaudausi kur ką reiktų atjungti. Bet reikes išsiaiškinti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(egleo @ 2015 09 07, 08:58)
Oi mes valomės dantukus kas vakarą  biggrin.gif ir tokiu būdu išvengėm apnašų valymo su narkoze. Hamulei paraudę buvo viršutinių galinių dantukų dantenos, jis valgė puikiai dar nieko katastrofiško nebuvo, tik pamačiau kad smarkiai paraudę. Pasirodėm veterinarui, aišku siūlė apanšų valymą su narkoze, bet nu aš tikrai nenorėjau dėl 4 galinių dantukų mygdyti katiną, tai dabar valomės kas vakarą ir bėda dingo turėčiau pasidžiaugti.

O tai tas dantenų paraudimas irgi pranyko? Padeda šepetėlis tokiems dalykams? Nes įtariu, kad reiktų mano Ulai g.gif Bet bijau, kad gali nesileisti valyti su tuo šepetėliu. Kaip jus sugebate doh.gif
Papildyta:
Keriantis žvilgsnis wub.gif
user posted image
Atsakyti
Vos vos dar yra paraudę, prie pačių galinių viršutinių dantukų, bet tikrai ne tiek kiek buvo. O valomes tai taip: vyras laiko ant rankų paėmęs, o aš prieinu pakeliu žandukus ir pakišu šepetuką smile.gif procedūra tikrai nemėgstama ir kas vakarą prieš ją žaidžiame slėpynių.

Naudojame šią priemonę, bet pavalau su šepetuku vistiek.

https://www.pet24.lt...ath-dantu-gelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egleo: 08 rugsėjo 2015 - 11:19
Niurkute juk rausta ir tinsta dantenos dėl apnašų dažniausiai. Todėl valymas tikrai padeda, bet tik tiek, kad valyti teks visada. Kiekvieną dieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2015 09 08, 17:09)
Niurkute juk rausta ir tinsta dantenos dėl apnašų dažniausiai. Todėl valymas tikrai padeda, bet tik tiek, kad valyti teks visada. Kiekvieną dieną 4u.gif

O nuo sauso maisto apnašos irgi kaupiasi?
Atsakyti
Be abejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egleo @ 2015 09 08, 12:18)
Vos vos dar yra paraudę, prie pačių galinių viršutinių dantukų, bet tikrai ne tiek kiek buvo. O valomes tai taip: vyras laiko ant rankų paėmęs, o aš prieinu pakeliu žandukus ir pakišu šepetuką  smile.gif procedūra tikrai nemėgstama ir kas vakarą prieš ją žaidžiame slėpynių.

Naudojame šią priemonę, bet pavalau su šepetuku vistiek.

https://www.pet24.lt...ath-dantu-gelis

Ačiū Egleo už patarimą. Reiks taip ir daryti 4u.gif Varysiu šiandiena į vaiste ieškoti šepetėlio. Reikes ir pasta dar susirasti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2015 09 08, 18:55)
O nuo sauso maisto apnašos irgi kaupiasi?

Kiek as žinau, kad nuo koncervų, šlapio ėdalo greiciau renkasi apnašos. Nuo sauso ne taip greitai, bet reikia stengtis tokiu atveju pirkti maistą su stambiomis granulėmis. Tokiu atvėju jie bent pradeda bent juos kramtyti ir taip pasišalina bent kažkiek tos apnašos. Nes smulku jie nekramto o nuryja.
Papildyta:
QUOTE(busycat @ 2015 09 08, 18:09)
Niurkute juk rausta ir tinsta dantenos dėl apnašų dažniausiai. Todėl valymas tikrai padeda, bet tik tiek, kad valyti teks visada. Kiekvieną dieną 4u.gif

Bet vat čia ir įdomiausia, kad apnašų jokių nėra g.gif. O dantenos vos vis paraudę ir kvapas yra. Įtariu reiks labiau pasinagrinėti jos burna. g.gif
Papildyta:
Dar snaudžiam wub.gif Ir atspėkite kuri čia butu?
user posted image
Atsakyti
Spėju kad čia Ūla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2015 09 09, 10:09)
Spėju kad čia Ūla  smile.gif

Atspėjote biggrin.gif

O as dar noriu ir šioje temuteje pristatyti dar viena gyventoja vardu Gražuole 4u.gif

user posted image

Čia paprasta laukinukė, bet iš ties jos istorija labai liūdna. Ji atklydo pas mus į soda. Tuo momentu sode laikinai buvo apsigyvenę mano dukra su seneliais. Dukra man paskambino, kad sode yra atklydusi išalkusi katyte, labai sulysus ir prašo valgyti. Kaip tik as su MB važiavome į sodyba, na paėmėme maistuko šiai nabagėlei. Su vyru galvojome, kad tai bus eiline laikinai užklydusi katyte, kuri pavalgis ir eis toliau savu keliu. Bet toji katite pasirodo buvo labai priraiši. Mes ja pamaitinome ir ji liko mūsų sode niekur ne per žingsnį nes įtraukdama nuo sodo teritorijos. Matėsi iš jos būklės, kad dar kokią savaitę ir jį mirtų. Akytes puliavo, matėsi, kad ausytese yra erkių ir iš makšties bėgo pūliai. Bet kas buvo keista, kad jos kailiukas gerokai žvilgėjo. Paskiau pastebėjome, kad ji nesupranta kur jau kieme tuštintis. Eina rekia ir nesupranta, kad reikia kur už krūmo pasislėpti, pakasti duobute ir ten atlikti gamtinius reikalus. Mes jai atvežėme WC ir stebėjome kaip ji elgsis. Ja nereikėjo net mokyti, ji pati nuėjo i WC ir atlyko savo reikalus. Taip supratome, kad katite greičiausiai buvo išvaryta is namų. Nes paskiau vyro tėvai pasake, kad dažnai matydavo kaip atvaziuoja masina ir iš mašinos išmeta kokį katiną verysad.gif . Negalėjome palikti jos likymo valiai, nes tikrai ji būtų mirus. Mes ja paėmėme ir laikinai abgivendinome pas MB tėvus po kol galutinai išgydysime. Katite operavo, nes buvo peometrija, iskarto tuo pačiu ir sterelizavo, gydom nuo erkučių, atlikome visus virusinis testus, išgydeme akis. Katite turejo labai aukšta temperatūra, net su tuom visom procedūroms ji neparodė jokios agresijos. Ji leidosi daryti viska. Galvojome, kad kai pagydysime, ieškosime mylinčiu žmonių, bet jos meile mums nugalėjo ir nusprendėme pasilikti sau. Katite jau pagyjo, padarytas skiepas. Po savaites bandysime atsivežti ja namo. Katite siaip jauna. Jos gimimo data už rašėme kovo 1d. smile.gif. Dabar bandysime žiūrėti kaip priims mano chebra ir kaip ji elgsis pati mūsų didelėje kompanijoje. Norėtųsi, kad ji prigytų, nes jos būdas begalo meilus wub.gif
Atsakyti
Oi kaip smagu, kad yra tokių žmonių 4u.gif labai graži katytė, ji nusipelnė tikrų mylinčių namų.
Atsakyti
QUOTE(egleo @ 2015 09 09, 11:34)
Oi kaip smagu, kad yra tokių žmonių  4u.gif labai graži katytė, ji nusipelnė tikrų mylinčių namų.

Mes irgi buvome tos pačios nuomones. Dabar lauksime tos akimirkos kai jau galės ji atvažiuoti pas mus ir žiūrėsime kaip ji ir maniškiai vienas kita priims. Aišku is pradžių mes ka laikysime kambarį uždaryta. Ir po truputi pazindinsime. Nes si mergiote greita kaip žaibas. Mano pukų ši pries ja yra flegmos smile.gif))
Atsakyti
Taip tylu ir ramu čia smile.gif. Tada įdėsiu ir relaksuojancia nuotrauka smile.gif

user posted image

Pasirodo štai kur galima rasti ramybes ... maiše smile.gif
Atsakyti