Įkraunama...
Įkraunama...

*Lapkritinukai 2013* 16 tema

QUOTE(Freija* @ 2015 09 18, 16:16)
Grazi, jautri istorija  wub.gif  wub.gif

Turėjom su Liūtu ankstukų startą Danske maratone atidaryti, bet apsisnargliavom doh.gif
Čia tą dabartinį virusą apturim, man jau trūko kantrybė - pjausiu anginą.
Atsakyti
Sveikos mamytes!

Be galo grazi ir jaudinanti Rutos Emilijos istorija! wub.gif bigsmile.gif saunuoles jus abi, 4 drugeliai ir Liutukai, tiek isgyventa ir tiek pasiekta!!! wub.gif

Maniske jau gana daug sneka, delioja sakinius, atpasakoja vis ka nors ir dar tokia lakia fantazija turi, kad su vyru tik ausim klapsim ir negalim patiket, is kur!!! biggrin.gif daug sunkiu zodziu pasako, kai kuriuos sava kalba vadina, bet taip graziai! wub.gif

Su lopseliu mums labai prastai doh.gif dar savaitele pasikankinsim ir jei nepritapsim, pasiduosim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 19, 15:35)

Su lopseliu mums labai prastai  doh.gif dar savaitele pasikankinsim ir jei nepritapsim, pasiduosim  verysad.gif


O po kiek valandu isbuna? Ar nuo pat pradziu verkia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 19, 18:11)
O po kiek valandu isbuna? Ar nuo pat pradziu verkia?  4u.gif


Pirmas dvi dienas kol buvo su manim po kelias valandas, viskas buvo gerai. Antra diena ir palikus buvau kelis kartus, viena is ju trumpam, kita 30 min.irgi sekes gerai, nepasigedo. O nuo trecios dienos prasidejo dudos. Pasigedo manes po 30 min ir kas diena vis prasciau. Ilgiausiai viena yra isbuvus 1.5 val. Nebezinau ka toliau daryt, klykint drastiskai ir palikt pusdieniui sukandus dantis,veit dar kuri laika kartu ar viska nutraukt...pavargau ir pati nuo tos itampos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 19, 21:48)
Pirmas dvi dienas kol buvo su manim po kelias valandas, viskas buvo gerai. Antra diena ir palikus buvau kelis kartus, viena is ju trumpam, kita 30 min.irgi sekes gerai, nepasigedo. O nuo trecios dienos prasidejo dudos. Pasigedo manes po 30 min ir kas diena vis prasciau. Ilgiausiai viena yra isbuvus 1.5 val. Nebezinau ka toliau daryt, klykint drastiskai ir palikt pusdieniui sukandus dantis,veit dar kuri laika kartu ar viska nutraukt...pavargau ir pati nuo tos itampos  doh.gif


Pas mus aukletojos sako, kad kol tevai buna kartu, tol adaptacija nevyksta, nebent tik tiek kad susipazintu su aplinka paciom pirmom dienom. Tai tau buti kartu nera prasmes. As sakyciau, kad jei ji isbuna be taves neverkusi bent valanda, tai ir bandyk testi toki lankyma toliau, kad ir po ta valanda, gal veliau laiko tarpas ilges 4u.gif Taip po truputi. O jei visa ta laika ji tik praverkia nenusiramindama, nesidomi zaisliukais, aukletojoms jei nepavyksta nuraminti, tik reikalauja mamos, tai tada ne nezinau, tikriausia ir as neistverciau, gaila butu ir vaiko ir saves. 4u.gif o ka aukletojos sako?
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 19, 22:23)
Pas mus aukletojos sako, kad kol tevai buna kartu, tol adaptacija nevyksta, nebent tik tiek kad susipazintu su aplinka paciom pirmom dienom. Tai tau buti kartu nera prasmes. As sakyciau, kad jei ji isbuna be taves neverkusi bent valanda, tai ir bandyk testi toki lankyma toliau, kad ir po ta valanda, gal veliau laiko tarpas ilges  4u.gif Taip po truputi. O jei visa ta laika ji tik praverkia nenusiramindama, nesidomi zaisliukais, aukletojoms jei nepavyksta nuraminti, tik reikalauja mamos, tai tada ne nezinau, tikriausia ir as neistverciau, gaila butu ir vaiko ir saves.  4u.gif  o ka aukletojos sako?


Isiverkia dabar manes pasigedus po 5 min.ir verkia kol pasiemu. Pirmom dienom neverke 30 ir 15 min, dabar pasigenda po 5 min ir i isterijas puola sad.gif aukletojos nieko gero nepataria, sake sunkus atvejis sad.gif bandek palikimo laika trumpint, po truputi ilgint, niekas nepadeda doh.gif uzsiblokuoja, isitempia ir klykia doh.gif man tokia itampa paciai ne i nauda dabar, tai va ir nezinau, ka toliau daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 20, 07:21)
Isiverkia dabar manes pasigedus po 5 min.ir verkia kol pasiemu. Pirmom dienom neverke 30 ir 15 min, dabar pasigenda po 5 min ir i isterijas puola sad.gif aukletojos nieko gero nepataria, sake sunkus atvejis sad.gif bandek palikimo laika trumpint, po truputi ilgint, niekas nepadeda  doh.gif uzsiblokuoja, isitempia ir klykia  doh.gif man tokia itampa paciai ne i nauda dabar, tai va ir nezinau, ka toliau daryti  g.gif


Galimybe jus turit ir nevesti, ane? Vat gaila, kad aukletojos nepataria ka tokiais atvejais daryti, kaip toliau pratinti. Pas mus grupej yra tokiu vaikuciu, kuriems labai sunku. Maniske dabar dvi savaites nelanke, eisim jau vel pirmadieni, isivaizduoju kad bus labai sunkiai.
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 20, 06:21)
Isiverkia dabar manes pasigedus po 5 min.ir verkia kol pasiemu. Pirmom dienom neverke 30 ir 15 min, dabar pasigenda po 5 min ir i isterijas puola sad.gif aukletojos nieko gero nepataria, sake sunkus atvejis sad.gif bandek palikimo laika trumpint, po truputi ilgint, niekas nepadeda  doh.gif uzsiblokuoja, isitempia ir klykia  doh.gif man tokia itampa paciai ne i nauda dabar, tai va ir nezinau, ka toliau daryti  g.gif

Bet tai kaip vargstat g.gif Gal ja kas isgasdino? Gal nesaugiai jauciasi? Tuomet klausimas kodel nesaugiai? Gal ne tik, kad be mamos? g.gif
Geriausia, kai mano vidurinelis ejo i darzeli, tai net pats atsimena kai reke taip, kad as girdeciau doh.gif
Visgi esu isitikiusi, kad vaikuciui geriausia darzeli lankyti nuo 3 metu. Tada jis savarankiskesinis, imunitetas stipresnis. O Liutas jau buvo su aukle smile.gif Labai jai viskas patiko nuo pat pirmos dienos. Abi zaidzia, piesia, normaliai priima tikrai 4u.gif Bet aukle mums reikalinga epizodiskai, nes vis dar laviruoju tarp milijono darbu ir Liuto prieziuros namuose. Vien zo ir dziaugiuosi, ir kremtuosi, nes norejau auginti pati, bet del elementariausiu isipareigojimu: paskolu, mokesciu, kaupimo vyresneliu mokslams tiesiog negaliu verysad.gif verysad.gif verysad.gif sirdis plysta, o iseities nera. Dabar dar gavau pora pasiulymu del darbo, dziaugiuosi, nes jie uztikrins, kad jauneliui net gali pakakti medicinos studijoms Danijoje, bijau, nervuojuosi, bet matyt, kad reiks eit - savo as atkentesiu, kad tik vaikai laimingesni butu ir galetu ateiti tvirtesne susikurt.
Atsakyti
Freija, siguliavot?

As ir buvau pradejus galvoti, gal kazkas maniske isgasdino ar pati kazko issigando darzely. Pirmas bliovimas ir manes pasigedimas prasidejo kai pridare i kelnytes sysiuka, nors jau be pampersu gyvenam. Galvoju,gal norejo sysiuko ir nerado ko paprasyt ir del to pasigedo manes ir isiverke, o gal pridare i kelnes ir issigando, o gal pridare ir aukletoja ar auklyte ka pasake griezciau ar neduok D isbare...niekas nepasakys dabar kas cia nutiko...
Dabar ziurim TV, rodo apie vaikus laida Padekime augti, maniske sako - noriu pas lialias zaisti, noriu cia (rodo i TV), sakau - eisim i darzeli, nori? Sako kad nori, sakau nori su lialem zaisti, sako noriu, kai paklausiau ar nori zaisti su auklytem (vardus pasakiau), sukluso, pagalvojo ir sako - nenoriu...gal cia tik taip sutapimas, bet minciu visokiu kyla.

Del buvimo kartu namie - jei neiseis su darzeliu, bandysiu ieskoti kokios moteriskes, kad pagelbetu namie bent kelias valandas kai gims maziukas, iseitu i lauka su dukryte, pazaistu ir pan. Jei ir sis variantas atkris, bandysiu suktis kazkaip namie su dviem. Ne as pirma ir ne paskutine busiu, gal kazkaip susitvarkysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 20, 10:23)
Freija, siguliavot?

As ir buvau pradejus galvoti, gal kazkas maniske isgasdino ar pati kazko issigando darzely. Pirmas bliovimas ir manes pasigedimas prasidejo kai pridare i kelnytes sysiuka, nors jau be pampersu gyvenam. Galvoju,gal norejo sysiuko ir nerado ko paprasyt ir del to pasigedo manes ir isiverke, o gal pridare i kelnes ir issigando, o gal pridare ir aukletoja ar auklyte ka pasake griezciau ar neduok D isbare...niekas nepasakys dabar kas cia nutiko...
Dabar ziurim TV, rodo apie vaikus laida Padekime augti, maniske sako - noriu pas lialias zaisti, noriu cia (rodo i TV), sakau - eisim i darzeli, nori? Sako kad nori, sakau nori su lialem zaisti, sako noriu, kai paklausiau ar nori zaisti su auklytem (vardus pasakiau),  sukluso, pagalvojo ir sako - nenoriu...gal cia tik taip sutapimas, bet minciu visokiu kyla.

Del buvimo kartu namie - jei neiseis su darzeliu, bandysiu ieskoti kokios moteriskes, kad pagelbetu namie bent kelias valandas kai gims maziukas, iseitu i lauka su dukryte, pazaistu ir pan. Jei ir sis variantas atkris, bandysiu suktis kazkaip namie su dviem. Ne as pirma ir ne paskutine busiu, gal kazkaip susitvarkysiu  ax.gif


Buvo sloga pasigavus, bet sutapo dar kad mane i ligonine pagulde, tai vaikui dar ir del to stresas, MB gavo biuleteni vaiko prieziurai, tai po to dar savaitele pratesem, nevedem darzan, nors ji jau sveika, bet man gerai kad MB namie, nes man poilsio rezimas paskirtas. Bet pastebejau kad po mano ligonines ji labiau prie manes prisiriso, tai galvoju, kad dabar jau bus sunku vel darzeli lankyti.
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 20, 09:23)
Freija, siguliavot?

As ir buvau pradejus galvoti, gal kazkas maniske isgasdino ar pati kazko issigando darzely. Pirmas bliovimas ir manes pasigedimas prasidejo kai pridare i kelnytes sysiuka, nors jau be pampersu gyvenam. Galvoju,gal norejo sysiuko ir nerado ko paprasyt ir del to pasigedo manes ir isiverke, o gal pridare i kelnes ir issigando, o gal pridare ir aukletoja ar auklyte ka pasake griezciau ar neduok D isbare...niekas nepasakys dabar kas cia nutiko...
Dabar ziurim TV, rodo apie vaikus laida Padekime augti, maniske sako - noriu pas lialias zaisti, noriu cia (rodo i TV), sakau - eisim i darzeli, nori? Sako kad nori, sakau nori su lialem zaisti, sako noriu, kai paklausiau ar nori zaisti su auklytem (vardus pasakiau),  sukluso, pagalvojo ir sako - nenoriu...gal cia tik taip sutapimas, bet minciu visokiu kyla.

Del buvimo kartu namie - jei neiseis su darzeliu, bandysiu ieskoti kokios moteriskes, kad pagelbetu namie bent kelias valandas kai gims maziukas, iseitu i lauka su dukryte, pazaistu ir pan. Jei ir sis variantas atkris, bandysiu suktis kazkaip namie su dviem. Ne as pirma ir ne paskutine busiu, gal kazkaip susitvarkysiu  ax.gif

Va va, Barbariste stebek kaip bendrauja su aukletojoms, tiesiog ziurek tik dukrytes reakcija, nes vaikai nieko neslepia. As irgi manau, kad kazkas ne taip buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4 drugeliai: 20 rugsėjo 2015 - 14:56
QUOTE(4 drugeliai @ 2015 09 20, 15:56)
Va va, Barbariste stebek kaip bendrauja su aukletojoms, tiesiog ziurek tik dukrytes reakcija, nes vaikai nieko neslepia. As irgi manau, kad kazkas ne taip buvo  unsure.gif


As tai manau kad nebutinai kas ir buvo, tiesiog gal ji suprato, kad be mamos ten reiks buti ir verkia. Pas mus grupej yra tokiu vaiku, kur laisvai po pusdieni isbudavo ir mamu nepasigesdavo, o praejus savaitei ar dviem pradejo verkti. Aukletojos sake, kad daugeliui toks etapas buna, kai po kiek laiko "susipranta" kad nenori i darzeli. 4u.gif Bet aisku, reikia stebeti savo vaika ir aukletoju elgesi, visko gali buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freija*: 20 rugsėjo 2015 - 15:39