Įkraunama...
Įkraunama...

*Lapkritinukai 2013* 16 tema

QUOTE(Freija* @ 2015 09 20, 15:39)
As tai manau kad nebutinai kas ir buvo, tiesiog gal ji suprato, kad be mamos ten reiks buti ir verkia. Pas mus grupej yra tokiu vaiku, kur laisvai po pusdieni isbudavo ir mamu nepasigesdavo, o praejus savaitei ar dviem pradejo verkti. Aukletojos sake, kad daugeliui toks etapas buna, kai po kiek laiko "susipranta" kad nenori i darzeli.  4u.gif Bet aisku, reikia stebeti savo vaika ir aukletoju elgesi, visko gali buti.

As su aukletojom baisiausia patirti turejau, kai vyresneli vedziau. Jauna tada buvau, gal 19-20 m. Ateinu sunuko pasiimti, o jis sedi vienas, parsivedu, prausiames vakare - o ant sikniuko BAISIAUSIA violetine znybimo melyne verysad.gif Pati nesupratau kodel tada nejau skandalinti verysad.gif Aisku, dabar laikai kiti, bet zmoniu yra VISOKIU, i akis sypsosi, o uz akiu gali velniai zino ka padaryti verysad.gif Todel galiu pasitiketi tik vienu - savo vaiko akimis. Matet gal ta aukle kumsciu naujagimi auklejusia? Tai bijau va, tikrai nepasitikiu nei vienu neartimu zmogumi verysad.gif Brangesnio uz vaikus gyvenime nieko neturiu ir nebeturesiu verysad.gif Na gal dar MB ir aisku - mano teveliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(4 drugeliai @ 2015 09 20, 18:10)
As su aukletojom baisiausia patirti turejau, kai vyresneli vedziau. Jauna tada buvau, gal 19-20 m. Ateinu sunuko pasiimti, o jis sedi vienas, parsivedu, prausiames vakare - o ant sikniuko BAISIAUSIA violetine znybimo melyne  verysad.gif Pati nesupratau kodel tada nejau skandalinti  verysad.gif Aisku, dabar laikai kiti, bet zmoniu yra VISOKIU, i akis sypsosi, o uz akiu gali velniai zino ka padaryti  verysad.gif Todel galiu pasitiketi tik vienu - savo vaiko akimis. Matet gal ta aukle kumsciu naujagimi auklejusia? Tai bijau va, tikrai nepasitikiu nei vienu neartimu zmogumi  verysad.gif Brangesnio uz vaikus gyvenime nieko neturiu ir nebeturesiu  verysad.gif Na gal dar MB ir aisku - mano teveliai blush2.gif


Tikiu, kad buna visokiu tu aukletoju, ir baisu, kai pagalvoji, kad vaikuciai gali nukenteti nuo tokio elgesio. sad.gif Bet irgi manau, kad negeras aukletoju elgesys pasimato "ant vaiko", reikia stebeti.
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 20, 15:39)
As tai manau kad nebutinai kas ir buvo, tiesiog gal ji suprato, kad be mamos ten reiks buti ir verkia. Pas mus grupej yra tokiu vaiku, kur laisvai po pusdieni isbudavo ir mamu nepasigesdavo, o praejus savaitei ar dviem pradejo verkti. Aukletojos sake, kad daugeliui toks etapas buna, kai po kiek laiko "susipranta" kad nenori i darzeli.  4u.gif Bet aisku, reikia stebeti savo vaika ir aukletoju elgesi, visko gali buti.

Taip, teisingai, buna kad kai kurie vaikai "atkrenta" antra ar trečia savaite, bet tai pasireiškia dažniausiai atsisveikinant. Po to nurimsta. O Barbarises atveju manau, kad nėra ryšio su auklėtoja, nėra kam nuramint, va čia blogai. Visi vaikai gi del kažko verkia daržely, bet gera auklėtoja turi mokėt nuramint, o aišku vaikas turi ja pasitikėt ir saugiai jaustis..
Atsakyti
QUOTE(jorgitta @ 2015 09 20, 22:38)
Taip, teisingai, buna kad kai kurie vaikai "atkrenta" antra ar trečia savaite, bet tai pasireiškia dažniausiai atsisveikinant. Po to nurimsta. O Barbarises atveju manau, kad nėra ryšio su auklėtoja, nėra kam nuramint, va čia blogai. Visi vaikai gi del kažko verkia daržely, bet gera auklėtoja turi mokėt nuramint, o aišku vaikas turi ja pasitikėt ir saugiai jaustis..


drinks_cheers.gif
Aš dar bandyčiau nueiti pas direktorę (gal su kokia simboline dėžute saldainių) ir pašnekėti, kad pervestų į kitą grupę, gal ten mažylei auklėtojos mielesnės pasirodys.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Troffy @ 2015 09 21, 10:53)
drinks_cheers.gif
Aš dar bandyčiau nueiti pas direktorę (gal su kokia simboline dėžute saldainių) ir pašnekėti, kad pervestų į kitą grupę, gal ten mažylei auklėtojos mielesnės pasirodys..  g.gif


Kad zinociau kas cia maniskei netinka...siandien tupim namie, sloguojasi dukryte, po pietu ji man sako - noriu buti pas lialias, sakau zaisti nori. Sako, noriu. Klausiu ar ir su auklytem (ivardinau vardus) nori zaisti, sako nori. Vakar sake su jom nenori. Va ir suprask...

Gaila tam darzely tik viena lopselio grupe. Nera galimybiu pasikeist. Viena aukletoja dirba laikinai, nuo spalio ateis pastoviai dirbanti. Dar dedu i ja viltis smile.gif
Buvo minviu ir darzeli keist, bet tam kitam is vis neleidzia nuo pat pradziu buti mamai grupej, maniskei per didele trauma butu manau taip imt ir atskirt ir palaikt visai nepazistamoj naujoj aplinkoj
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 21, 14:25)
Kad zinociau kas cia maniskei netinka...siandien tupim namie, sloguojasi dukryte, po pietu ji man sako - noriu buti pas lialias, sakau zaisti nori. Sako, noriu. Klausiu ar ir su auklytem (ivardinau vardus) nori zaisti, sako nori. Vakar sake su jom nenori. Va ir suprask...

Gaila tam darzely tik viena lopselio grupe. Nera galimybiu pasikeist. Viena aukletoja dirba laikinai, nuo spalio ateis pastoviai dirbanti. Dar dedu i ja viltis smile.gif
Buvo minviu ir darzeli keist, bet tam kitam is vis neleidzia nuo pat pradziu buti mamai grupej, maniskei per didele trauma butu manau taip imt ir atskirt ir palaikt visai nepazistamoj naujoj aplinkoj


Mes siandien buvom po dvieju savaiciu pertraukos, tai isbuvo tik pusvalandi ir pradejo verkt, sauktis mamos, bet kartu dar du vaikuciai labai verke. Kai atejau pasiimt, nenorejo eit namo, norejo eit zaist, bet kartu ir mane tempe. As nejau kartu, sakau palauksiu, ji nuejo, bet uz akimirkos parleke mamos verkdama. Tai zodziu, jai ten patinka, tik kad mamos truksta. Dar po piet ziuriu, vel sloga, ryt vel neisim, tikiuosi neisisirgs. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 21, 14:58)
Mes siandien buvom po dvieju savaiciu pertraukos, tai isbuvo tik pusvalandi ir pradejo verkt, sauktis mamos, bet kartu dar du vaikuciai labai verke. Kai atejau pasiimt, nenorejo eit namo, norejo eit zaist, bet kartu ir mane tempe. As nejau kartu, sakau palauksiu, ji nuejo, bet uz akimirkos parleke mamos verkdama. Tai zodziu, jai ten patinka, tik kad mamos truksta. Dar po piet ziuriu, vel sloga, ryt vel neisim, tikiuosi neisisirgs.  doh.gif


Maniskei irgi turbut didziausia baime kad mamos nera salia.

Bet kaip tos ligos puola doh.gif ka darysit kain broliukas gims, leisit sese i darza pirma menesi ar namie busit?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2015 09 21, 16:45)
Maniskei irgi turbut didziausia baime kad mamos nera salia.

Bet kaip tos ligos puola  doh.gif ka darysit kain broliukas gims, leisit sese i darza pirma menesi ar namie busit?


Dar nezinom, bus matyt, gal vesim. Dabar sloga tai tikriausia po savaitgalio pasigavo, ryte nesimate, bet per piet ciaudet pradejo ir begti, tai is darzelio dar nebutu speje suveikti.
Atsakyti
Nusiteikit turet sloga kokiu minimum pusei metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jorgitta @ 2015 09 21, 22:09)
Nusiteikit turet sloga kokiu minimum pusei metu biggrin.gif


Tai taip, bet si karta ne del darzelio sloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freija* @ 2015 09 21, 22:28)
Tai taip, bet si karta ne del darzelio sloga smile.gif


mes daržo nelankom, bet mums irgi sloga tongue.gif Gerai kad yra toks daiktas kaip inhaliatorius tai bent jau prasirgom ir nesikomplikavo, o drauge su dukryte ir i ligonine pateko su komplikacija i plaucius...
Barbarise, jei dukryte verkia isteriškai aš vienareikšmiškai kaltinčiau auklėtoją - nemoka užsiimti. Dukterėčią ne tiap senai pradėjo vesti į darželį - verkė iki drąskymosi iš pradžių, mama tik išeina nė 15min už durų negalėdavo išstovėti nes sakė skleidžiasi visas darželis - lauke girdėjosi. Savaitės eigoj atėjo nauja jauna auklytė, ji jai skyrė daugiau dėmėsio, 'užkalbėjo dantį', palepindavo ir mažė po 2savaičių nė namo nenorėdavo eit, ateidavo pasiimt, o ta ir su auklyte, ir su vaikais baisiai užsiėmusi smile.gif Kai įprato tai ir su senąja auklyte nebeliko bėdų, matyt tiesiog reikėjo šiek tiek daugaiu užsiimti kad vaikas įprastų, o kai įpranta jau būti nebėda wink.gif Pabandykit pasaldžialiežuvauti auklytei, pagirkit, paskatinkit ir ji daugiau užsiims, mažiukė tada įprast turėtų
Atsakyti
Labas,

Mes jau menesi keliaujam i loseli.
Sekasi gerai, pora dienu buvo asaru, bet uzdarius duris, po 1 min viskas nutildavo.
Aukletojos sako tobulas vaikas darzeliui, labai santurus, emociju per daug nerodo.. Uztat grizus namo gaunam visa palete emociju doh.gif

Su kalbejimu nesiseka. tik keli zodeliai, kuriais apibudinami ivairus dalykai, tik taria jis juos skirtingu tonu. Taip ir susisnekam.

Puodo reikalai irgi ne kazin kas.

O siaip, visa kita normaliai smile.gif


4 drugeliai, labai grazi istorija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flamingo: 02 spalio 2015 - 12:16