Įkraunama...
Įkraunama...

Donoras

QUOTE(Došius @ 2014 06 05, 11:07)
Foksiuke kaip smagu, kad viskas juda į priekį smile.gif

Novia, tikrai, visai pamiršau, kad tu jau po IUI, kaip savijauta? smile.gif Kada mėginsi kokį testuką? smile.gif Laikau kumščius suspaustus ir aš smile.gif


pirmadieni kraujukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 06 04, 21:03)
ir kaip skirias gydytoju poziuris toj pacioj klinikoj net keista  blink.gif


Na tikrai skiriasi. As irgi negaliu to suprasti, dabar apmastymo busenoj, ka cia daryti- ar keisti gydytoja ar ka. Bandau saves nekamuoti abejonemis. Gal jo asmenine praktika ir patirtis tokia (raminu save).
Atsakyti
Sveikos,

norėčiau kam nors padovanoti savo kiaušialąsčių. pati vaikų bent jau artimiausiu metu nenoriu, bet liūdna matyt norinčius ir jų neturinčius. gal patartumėte kur kreiptis? ar čia kažkokia oficiali donorystė, ar privati klinika? net nežinau į kurią pusę suktis, google nukreipė tik į šitą temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stb @ 2014 06 08, 00:12)
Sveikos,

norėčiau kam nors padovanoti savo kiaušialąsčių. pati vaikų bent jau artimiausiu metu nenoriu, bet liūdna matyt norinčius ir jų neturinčius. gal patartumėte kur kreiptis? ar čia kažkokia oficiali donorystė, ar privati klinika? net nežinau į kurią pusę suktis, google nukreipė tik į šitą temą biggrin.gif



kad tokiu kaip tu daugiau butu. Deja, Lietuvoje si donoryste ne pagal istatymus.... Latvija mums gelbeja siuo klausimu. Manau tikrai atisras moteru, kurios rade jusu zinute butinai parasys asmeniskai. Jus tikra saunuole!
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif

Tylu ramu, niekas neidalina jokiom naujienom ir planais smile.gif

Lietuvos piliete, kaip juda tavo reikaliukai pas Vitolsą?
O aš va po vizitų dar čia per kelis gydytojus ir visi sako tą patį, kad man jokių operacijų nereikia. Tai nutariau ir nesioperuoti, o planuoti viską toliau taip kaip yra, bet va ranka nekyla vėl registruotis į Embrions, nes kadangi daktaro buvo primygtinas noras operuotis ir IVF, o aš noriu be operacijos ir IUI, tai bijau kad kai mūsų norai nesutampa, kad nežiūrėtų į mane atmestinai...manau kad reiks dar trečia kliniką išbandyti Latvijoje...
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 07 02, 13:02)
Sveikos visos smile.gif

Tylu ramu, niekas neidalina jokiom naujienom ir planais smile.gif

Lietuvos piliete, kaip juda tavo reikaliukai pas Vitolsą?
O aš va po vizitų dar čia per kelis gydytojus ir visi sako tą patį, kad man jokių operacijų nereikia. Tai nutariau ir nesioperuoti, o planuoti viską toliau taip kaip yra, bet va ranka nekyla vėl registruotis į Embrions, nes kadangi daktaro buvo primygtinas noras operuotis ir IVF, o aš noriu be operacijos ir IUI, tai bijau kad kai mūsų norai nesutampa, kad nežiūrėtų į mane atmestinai...manau kad reiks dar trečia kliniką išbandyti Latvijoje...


o jei pakeistum gydytoja? mirksiukas.gif turiu omeny toj pacioj embrions?
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 07 02, 13:04)
o jei pakeistum gydytoja?  mirksiukas.gif  turiu omeny toj pacioj embrions?



Buvo tokia mintis, kad mėginti tada pas tą Trejisą registruotis, bet galvoju gal kvailai bus...vistiek manau tie daktarai parpusavyje pasikalba, tai gali būti rezultatas tas pats kaip ir pas Vitols...Pagalvojau gal pamėginsiu dar su egv klinikos daktaru susirašyti, jei matysiu kad jis vistiek bendrauja atmestinai, tai tada jau galvosiu ar Embrions keisti gydytoją ar registruotis ava klinikoje, nors ten ir brangiau gerokai...
Atsakyti
Siandien su donoru turejau pirma IUI, prireike viskam 2000 lt, cia net 4 echo
(2 LT po 150 lt, ir 2 LV po 30 euro) anaalizai dar, ovitrelis,zvakes po IUI ir pati procedura 300 Eu. po stimuliacijos tik spuogu biski turejau o siaip jokio salutinio poveikio smile.gif IUI nieko baisaus nera, drebejau net nuo baimes ant stalo, bet Trejs sako isivaizduok kad pliaze guli ir jokiu drebejimo ir nusiraminau toms 1.5 minutems..veliau ileido vyra pabuti kartu,kol gulejau 20 minuciu dar ir islekem namo...tikiuosi, labai tikiuosi, kad pavyks..... nestuke.gif
Atsakyti
O Foksiuke kaip smagu kad jau po procedūros, dabar linkiu kad rezultatai būtų tik patys geriausi nestuke.gif
Aš pamenu kažkaip pirmą kartą visai nebijojau procedūros, ramiai labai į viską regavau. o va antrą kartą tai man buvo baimių susijusiu su ovuliacija ir pasirodo ne veltui...Na bet dabar jau darysiu viską kitaip ir kad būtų užtikkrintai tinkamas laikas procedūrai smile.gif
O dar man įdomu ar tu dareisi harmonų tyrimus? Man gydytojas pasakė kad nereikia, nors aš dabar jau galvoju kad gal reikia išsitirti man juos...
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 07 03, 07:21)
O Foksiuke kaip smagu kad jau po procedūros, dabar linkiu kad rezultatai būtų tik patys geriausi  nestuke.gif
Aš pamenu kažkaip pirmą kartą visai nebijojau procedūros, ramiai labai į viską regavau. o va antrą kartą tai man buvo baimių susijusiu su ovuliacija ir pasirodo ne veltui...Na bet dabar jau darysiu viską kitaip ir kad būtų užtikkrintai tinkamas laikas procedūrai smile.gif
O dar man įdomu ar tu dareisi harmonų tyrimus? Man gydytojas pasakė kad nereikia, nors aš dabar jau galvoju kad gal reikia išsitirti man juos...

Aciu 4u.gif
O kas butent negerai buvo su Ovuliacijos laiku? Pas mane irgi buvo neskalndumu su ja, prireike net ė echo ir analizu kazkokiu dar papildomu, letai augo folikulai labai, buvo numatyta pirmadieni,o buvo tik antradieni. Gydytojas norejo jau atsaukti si menesi IUI, bet pirmadieni kraujuka pridaviau tyrimams, ir jau po pietu echo parode subrendusius folius ir analizai geri...todel jei nepavyks si menesi stimuliuosiuos jau dviguba doze, kad jie tikrai jau augtu tie folikulai laiku... o mes is VLN, vaziuoti vis Lv irgi nera laiko tiesiog, labai sudetinga per 2 klinikas taip lakstyti, bet pasirinkimo nera :/ Pvz Lt gydytoja pasake butinai IUI daryti po 35 val po Ovitrelio, Trejs sako po 36 val. Lt gydytoja siulo zvakes gleivinei palaikyti vakare tik naudoti, Trejs du kartus naudoti... na zodziu... doh.gif
Atsakyti
Man matai iš viso gydytojas nutarė daryti IUI natūraliam cikle, be jokių stimuliacijų. Ir iš viso dabar kai pagalvoju tai neturėjau taip aklai pasitikėti gydytoju, o daugiau pati ieškotis info, bet kai neturi šituose reikaluose patirties, tai atrodo kad reikia tik klausyti ką sako gydytojas...O problema tame, kad jis man nieko nepatarė...Pagal jį planas buvo toks: aš darausi namie ovuliacijos testus ir kai testas parodo teigiamą rezultatą, tada rašau jam emailą ir jis man kitai dienai paskiria procedūros laiką ir važiuoju procedūrai....tai pirmą kartą kai važiavom tai lyg ir viskas gerai buvo, bent jau folikulas užaugęs pakankamai kaip supratau, tik deja deja rezultatas neigiamas...antrą kartą kai nuvažiavom procedūrai ovuliacija jau buvo įvykusi ir tada jau gydytojas sako, tai žinai negalima pasitikėti jau labai tais testais, reiktų dar kad ir gydytojas sektų kaip viskas auga...nu žodžiu buvau nusivylusi juodai...tada dar jis sugebėjo manęs paklausti tai ar darom tą IUI ar ne?...Sakau taigi jūs daktaras, jūs turit geriau žinoti ar verta ar ne...Tai sako, jeigu jau atvažiavot tiek kelio tai darom...bet aišku tai buvo išmesti veltui pinigai tik...Ir pavyzdžiui kaip sakau man nedarė jokių hormonų tyrimų ir net nežinau ką jie ten tyrė, nes kai nuvažiavau pirmą kartą paėmė kraujo tyrimams...bet net nežinau ką jie ten tyrė...aš dabar ir galvoju kad gal reikia man imti ir savarankiškai pasidaryti tuos hormonų tyrimus, kad žinočiau ar viskastvarkoje pas mane su jais...Ir nežinau ką daryt su klinika, ta egv iš principo man labiau patiko nei Embrions, tik va tas gydytojas,,,nors jis pats yra klinikos vadovas, galvoju gal bandysim dar toj klinikoj, bet pasiprašysiu pas kitą gydytoją....
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 07 03, 13:13)
Ir nežinau ką daryt su klinika, ta  iš principo man labiau patiko nei Embrions, tik va tas gydytojas,,,nors jis pats yra klinikos vadovas, galvoju gal bandysim dar toj klinikoj, bet pasiprašysiu pas kitą gydytoją....

Aham prisiminiau tavo istorija su keliomis klinikomis unsure.gif
Na as susirasinejau su EGV klinika su Sarmite, labai greitai viska atraso, labai aiskiai viska paaiskino, bet netiko mums ten siulomi donorai, norejau daugiau panasumu i vyra mano, todel rinkomes Embrions pas T. bet kol kas nenusivyliu, prieme ir sekmadieni, ir atsako visada,ir skambinti gali ir jei ne itin uzimtas kalbasi telefonu. Na ir sako kaip yra viskas... todel man ir siulo stimuliacija, nes kaip ir pasake kiausides jau nedirba pilnu pajegumu...atvaziavau su savo tyrimais, bet jam to buvo maza, siunte mane dar pas juos ten labaratorijoje atlieka tyrimus pirmame aukste. Bet gyre mergaites ir kitus gydytojus ten esancius... Mums leme daugiau donoru pasirinkimas pas juos ax.gif
Atsakyti