Įkraunama...
Įkraunama...

Donoras

[Mums leme daugiau donoru pasirinkimas pas juos ax.gif
O pas juo donorų pasirinkimas didenis nei kad EGV? Nes EGV iš bent jau prieš 3 mėnesius buvusių donorų tai irgi nebuvo nei vieno panašaus į mano vyrą...ta prasme kad nebuvo nei vieno tamsiaplaukio smile.gif Bet iš esmės gi vaikutis nebūtinai vyro plaukų spalvą turi paveldėti, o gal mano šviesius paveldės smile.gif
Mano tai mažius jau ne jauniklės, tai aš va ir galvoju kad gal su stimuliacija būtų geriau viskas...

Ir dar įkyriai gal bet paklausiu biggrin.gif Ar tau reikėjo darytis hormonų tyrimus?
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 07 04, 09:58)
[Mums leme daugiau donoru pasirinkimas pas juos  ax.gif
O pas juo donorų pasirinkimas didenis nei kad EGV? Nes EGV iš bent jau prieš 3 mėnesius buvusių donorų tai irgi nebuvo nei vieno panašaus į mano vyrą...ta prasme kad nebuvo nei vieno tamsiaplaukio smile.gif Bet iš esmės gi vaikutis nebūtinai vyro plaukų spalvą turi paveldėti, o gal mano šviesius paveldės  smile.gif
Mano tai mažius jau ne jauniklės, tai aš va ir galvoju kad gal su stimuliacija būtų geriau viskas...

Ir dar įkyriai gal bet paklausiu  biggrin.gif  Ar tau reikėjo darytis hormonų tyrimus?


Butent kad mums reikejo tamsiaplaukio ir aukstesnio ir stambesnio, ir Embrions yra daugiau tokiu(jei reikes parasykite i pm, atsiusiu ka siulo) yra tarp kitko apie 5 vyrukai is Danijos, bet sviesus visi jau labai biggrin.gif
Dariau butent pas T hormonus, Lietuvoje nesake daryti. Skydliauke tyriau tik savo noru... Gyd. T itare kazkodel kad turiu per daug hormonu kazkokiu ten, nes pas mane ir ciklas ilgas 30-32 dienos..na bet viskas okei pasirodo ax.gif
Atsakyti
[quote=Foksiuke,2014 07 04, 11:56]
Butent kad mums reikejo tamsiaplaukio ir aukstesnio ir stambesnio, ir Embrions yra daugiau tokiu(jei reikes parasykite i pm, atsiusiu ka siulo) yra tarp kitko apie 5 vyrukai is Danijos, bet sviesus visi jau labai biggrin.gif
Prašiau į pm, tik neesu tikra ar išisiuntė žinutė, nes kompas pastrigo,jei negausi parasyk, pakartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 07 02, 12:02)
Sveikos visos smile.gif

Tylu ramu, niekas neidalina jokiom naujienom ir planais smile.gif

Lietuvos piliete, kaip juda tavo reikaliukai pas Vitolsą?
O aš va po vizitų dar čia per kelis gydytojus ir visi sako tą patį, kad man jokių operacijų nereikia. Tai nutariau ir nesioperuoti, o planuoti viską toliau taip kaip yra, bet va ranka nekyla vėl registruotis į Embrions, nes kadangi daktaro buvo primygtinas noras operuotis ir IVF, o aš noriu be operacijos ir IUI, tai bijau kad kai mūsų norai nesutampa, kad nežiūrėtų į mane atmestinai...manau kad reiks dar trečia kliniką išbandyti Latvijoje...


Aha tyloka, nes vasara smile.gif pailseti tikriausiai norisi visiem nuo tu planu smile.gif. na o as jau pradejau pasiruosima IVF. Gydytojas jau po paskutinio vizito emesi veiksmu, tai kap sakant apsiraminau smile.gif . Dabar laukia vizitas sekancia savaite, toliau matysiu kaip einasi, stengiuosi negalvoti smile.gif.
Tau ziuriu sunkiau. Nezinau, net ka patarti. Nemanau, kad ziuretu atmestinai. Man atrodo per tuos kelis kartus kai buvau, kad jis siaip tikrai demesingas . Bet aisku, rezultatai parodys. Gaila nera jokios atskiros statistikos musu atvejams smile.gif
Atsakyti
Na va antras bandymas IUi su donoru ir nesekme..tik dabar nepasiseke su pacia IUI :/ Pasiruosiau, geriau dvigyba closta siandien echo turejau,vienas folis uzaugu tik, bet vistiek sestadieni norejau bandyti..o pasirodo Trejs atostoguose ir niekas kitas priimti negali sestadieni sad.gif LIudna labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2014 07 24, 16:06)
Na va antras bandymas IUi su donoru ir nesekme..tik dabar nepasiseke su pacia IUI :/ Pasiruosiau, geriau dvigyba closta siandien echo turejau,vienas folis uzaugu tik, bet vistiek sestadieni norejau bandyti..o pasirodo Trejs atostoguose ir niekas kitas priimti negali sestadieni sad.gif LIudna labai  verysad.gif



Ech, ir kodel taip sad.gif, tikrai kartais atrodo, kad musu asmenines problemos ir yra tik musu, nes kitiems tai tik darbas sad.gif . O negaletu penktadieni daryti ? Viena diena tik anksciau.

As jau 3 diena kaip po isodinimo embrioniuko, labai labai tikiuosi kad bus sekminga.
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos piliete @ 2014 07 24, 16:14)
Ech, ir kodel taip sad.gif, tikrai kartais atrodo, kad musu asmenines problemos ir yra tik musu, nes kitiems tai tik darbas sad.gif . O negaletu penktadieni daryti ? Viena diena tik anksciau.

As jau 3 diena kaip po isodinimo embrioniuko, labai labai tikiuosi kad bus sekminga.


Tai kad velu jau ovitreli leisti, jei rytoj jau butu IUI... o pirmadieni jau butu per velai, ovuliuos folikulas sad.gif Bet gal jei vienas folikulas tik uzaugo, tai ir sansu beveik nera sekmei unsure.gif

Lietuvos piliete uz jus ir jusu busima stebukliuka laikau kumsciukus ant koju ir ranku pirstu 4u.gif TURI PASISEKTI !
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2014 07 24, 16:46)
Tai kad velu jau ovitreli leisti, jei rytoj jau butu IUI... o pirmadieni jau butu per velai, ovuliuos folikulas sad.gif Bet gal jei vienas folikulas tik uzaugo, tai ir sansu beveik nera sekmei  unsure.gif

Lietuvos piliete uz jus ir jusu busima stebukliuka laikau kumsciukus ant koju ir ranku pirstu  4u.gif  TURI PASISEKTI !


Aciu uz palaikyma, bet deja... nepavyko... skaudu... atsigausim psichologiskai bei finansiskai ir vel bandysim.... bet kaip noretusi viska cia LT daryti , negaliu pagalvoti apie tas keliones, apie isejimus is darbo ir pan. ... na vnz. vis tik vasara, bandysim pailseti nuo siu minciu.
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos piliete @ 2014 08 03, 21:34)
Aciu uz palaikyma, bet deja... nepavyko... skaudu... atsigausim psichologiskai bei finansiskai ir vel bandysim.... bet kaip noretusi viska cia LT daryti , negaliu pagalvoti apie tas keliones, apie isejimus is darbo ir pan. ... na vnz. vis tik vasara, bandysim pailseti nuo siu minciu.

UZJAUCIU verysad.gif Labai gaila...

Bet ir man nekokios zinios...IUI nepavykes, jau jauciu ateinanacias mm..velnias.... unsure.gif

O pas mane dar iskylo toks klausimas...va mes bandome su donoru,kol kas bandome su tuo paciu..bet ar gali buti, kad yra koks nesuderinamumas g.gif
Jei ir 3 karta nepavyktu, gal pakeistumeme kita del viso ko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2014 08 04, 10:57)
UZJAUCIU  verysad.gif Labai gaila...

Bet ir man nekokios zinios...IUI nepavykes, jau jauciu ateinanacias mm..velnias....  unsure.gif

O pas mane dar iskylo toks klausimas...va mes bandome su donoru,kol kas bandome su tuo paciu..bet ar gali buti, kad yra koks nesuderinamumas  g.gif
Jei ir 3 karta nepavyktu, gal pakeistumeme kita del viso ko  unsure.gif


As kaitaliojau. Niekad nezinosi kas galibut. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2014 08 04, 13:40)
As kaitaliojau. Niekad nezinosi kas galibut.  rolleyes.gif


Bet ne jau mums prie visu bedu dar ir donoro nesuderinamumas galetu buti sad.gif kol kas apie tai negalvoju... smile.gif Nurasau viska stresui, nes net nenoriu prisiminti tos IVF dienos, kazkoks begimas skubejimas ir pan. atrode kaip konvejeris ta diena klinikoje. pati procedura irgi jauciau kad ne kaip ten ejosi, kaip sesele issireiske ypatinga mano gimda buvo ... nezinau, vaziuosiu kita savaite pas juos ten pasiaiskinti, siek tiek atsipeikejau, noriu zinoti, kaip cia dabar save stiprinti ir ka dar issitirti per tuos 3 laisvus menesius.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Lietuvos piliete, labai užjaučiu kad nepavyko procedūra ir labai labai linkiu kad jau kitas kartas būtų tikrai sėkmingas smile.gif Įsivaizduoju kaip sunku, kai sudedi tiek pinigų, tiek vilčių ir rezultatas liūdinantis...Aš va dėl to ir nebenorėjau į Embrions, kad jie iš karto puolė siūlyti IVF, o aš esu įsitikinus kad ir su IUI pasiseks...

Foksiuke, žinok ir man buvo tokia mintis dėl donoro suderinamumo, aš sakiau dabar kai darysiu IUI, tai imsiu kitą donorą smile.gif

Aš tai va ilsėjausi 3 savaites, ir nutariau per tą laiką kol kas nieko negalvoti, leisti galvai pailsėti nuo ištisinių minčių apie tai kaip geriau čia viską suplanuoti ir padaryti, juolab kad pagal visus paskaičiavimus man IUI procedūrai reiktų važiuoti iš karto po atostogų, o niekas man tikrai nebeduos laisvadienio darbe taip iš karto, tai nutariau kad startuoti mėginsiu nuo rugsėjo jau, jeigu viskas gerai. Bet vėl jau pradedu galvoti ką reikės sakyti kai reiks prašytis laisvadienio darbe, nes jau bosas į mane ir taip kreivai žiūri kai prašausi išleidžiama sad.gif
Atsakyti