Įkraunama...
Įkraunama...

Donoras

QUOTE(soera @ 2015 04 11, 18:56)
Keliu temą į viršų ir sveikinuos  4u.gif
Mūsų laukia tas pats kelias, todėl labai laukčiau patarimų  blush2.gif

Sveika 4u.gif
o kokia klinika pasirinkote? Kokios priezastys kad butent toks pasirinkimas? ax.gif

Tikiuosi ilgai neuztruksite cia ir viskas pasiseks nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2015 04 20, 21:08)
Sveika  4u.gif
o kokia klinika pasirinkote? Kokios priezastys kad butent toks pasirinkimas?  ax.gif

Tikiuosi ilgai neuztruksite cia ir viskas pasiseks  nestuke.gif



Mes dar pasirinkime, mums tinka ir embrions, neieškom išskirtinių variantų. Pirma reikia susirinkti čia visus tyrimus, nors nė nežinau gal ir ten pigiau ir greičiau gautųsi. Nes kur darėmės prieš dvejus metus jau negalioja.
Priežastys genetinės.
Atsakyti
Nors gal dar anksti dziaugtis, bet papasakosiu apie dar viena galimybe pastoti su donoru. Lietuvoje pasinaudoti negalima donorine sperma, todel tenka kreiptis pas kaimynus. Isbandziau 3 IUi Latvijos Embrions, 1 IVF irgi ten pat..jokiu rezultatu. Taigi kreipiausi i Lenkus i klinika Bocian. Perskaiciau rusaiciu ir baltarusiu atsiliepimus apie klinika ir nusprendeme vaziuoti ten. Geriau papildus ovaboost savo iniaciatyva du menesius, bioenergetikas uzkorove mane savo galiomis biggrin.gif ir pirmyn..kadangi mano ciklas reguliarus, ovuliacija vyksta nusprendziau kad pabandysim gal ikalbet lenkus be stimuliaciju , iki siol stimuliavo su clostu visad :/ Pries tai tiesa hormonus issityriau. 11 c.d.jau buvome pas gyd.Grygoruk.pries 2 dienas paskambinau uzsiregistravau. Sustiprint kuausialaste suleidau 2 menopur, 14 c.d.nuejau Lt echo patikrint kuek folis. Buvo tinkamas jau, paskambinau gydytojui, sake suleist ovitreli ir atvaziuot tada ir tada. Atvaziavome, procedura atliko, isvaziavome. Hcg teigiamas. Nezinau kas padejo..papildai...bioenergetikas, klinika...bet rezultatas yra smile.gif Pirma konsultacija 250 ZLOTU, IUI 850 zlotu. Pacio donoro issirinkti negalima. Pildai anketa savo ir vyro duomenis ir parenka klinika pati. Jei bus kam klausimu rasykite..mielai atsakysiu smile.gif
tiesa lenkams reikia tyrimu ziv sifilio kaip pries ivf..kurie galioja puse metu, mes dareme vietoje po 139 zlotu lyg sumokejome. Ir kraujo grupes abieju, ant teisiu pas mus buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foksiuke: 28 birželio 2015 - 15:11
Foksiuke thumbup.gif
Darėte IVF?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 29 birželio 2015 - 12:16
QUOTE(Pelargonija @ 2015 06 29, 12:15)
Foksiuke  thumbup.gif
Darėte IVF?

Oj ne...pas lenkus pirma kart iui dariau ..cia lv dariau 3 iui, 1 ivf sad.gif
Kalbejo kad ir embrioniukai isivaikinimui yra pas juos, ir dar daug daug atlieka sudetingu tyrimu ir proceduru panasiai kaip turkai smile.gif
Kalba rusiskai angliskai laisvai.
Atsakyti
O kokios lenkų kainos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 06 29, 14:54)
O kokios lenkų kainos?  ax.gif

Nepamu visko, bet daug kas pigiau nei LV.ypac vaistai. Dar pries naujus zlotas buvo mazesnis nei litas..dabar irgi pigesnis euras zlotais smile.gif Yra ku puslapis, yra ir kainos smile.gif Nuo Vilniaus 310 km. Vaziuoti ne maziau 4 val.nes autostradu nera.
Atsakyti
Sveikos likimo drauges,
taip jau viskas gyvenime susikloste, kad teks pasirinkti donoryste verysad.gif . Kadangi vyro turtas prastas ( tikimybe pastoti 0,00 proc.), lankantis pas gydytojus po 4 metu buvo pasiulyta donoryste arba ivaikinimas... Arciausiai linkstame prie donorystes, taciau, turbut kaip ir jums visiems zinoma, Lietuvoje jos atlikti negalima...
Esame visiskai " zali" siame reikale. Kuria sali geriau pasirinkti Estija, Latvija? Kuria klinika? Todel buciau dekinga, jeigu kazkas pasidalinti savo patirtimi...
Tiesiog nesinori eiti klaidu ir bandymu keliu...
Atsakyti
QUOTE(Viltis7777 @ 2017 01 05, 15:41)
Sveikos likimo drauges,
taip jau viskas gyvenime susikloste, kad teks pasirinkti donoryste  verysad.gif . Kadangi vyro turtas prastas ( tikimybe pastoti 0,00 proc.), lankantis pas gydytojus po 4 metu  buvo pasiulyta donoryste arba ivaikinimas... Arciausiai linkstame prie donorystes, taciau, turbut kaip ir jums visiems zinoma, Lietuvoje jos atlikti negalima...
Esame visiskai " zali" siame reikale. Kuria sali geriau pasirinkti Estija, Latvija? Kuria klinika? Todel buciau dekinga, jeigu kazkas pasidalinti savo patirtimi...
Tiesiog nesinori eiti klaidu ir bandymu keliu...



Sveikos, oi kaip seniai cia buvau smile.gif Kaip dziugu skaityti kad ir Foksiukei pasiseke smile.gif Kiek jau laiko tavo dziaugmeliui? smile.gif Kaip Lietuvos pilietei kazi sekasi? smile.gif Gal yra daugiau sekmingu istoriju?

As galiu pasidalinti savo patirtimi, galbut bus naudinga. Mes rinkomes Latvija, EGV klinika. Buvau tiesa ir Embrions, bet ten jie man is karto siule IVF, tipo su IUI zaisti net neverta ir dar pirma siule isoperuoti mioma, kuria as turiu ir tik tada prie proceduru po puses metu pereiti. Bet as konsultavausi su trim gydytojais Lietuvoj ir niekas man nepatare operuotis, o siule bandyti pastoti su ta mioma. Taigi kadangi EGV man operaciju nesiule, tai vis tik pasirinkau juos, o ir jauciau kazkaip viduje kad pavyks mums ir su IUI. Ir trecias kartas buvo sekmingas smile.gif Jokiu stimuliaciju man neskyre, kadangi viskas pas mane tvarkoj buvo, tai darem viska naturaliam cikle. As dariausi namie ovuliacijos testukus ir po dvieju nepavykusiu IUI, jau pries trecia karta dar ejau ir echo darytis LT kad tikrai stebet kaip auga folikulas ir jau kai cia daktare pasake kad ryt galima daryt IUI, tai is karto susisiekiau su LV daktaru ir kitai dienai vaziavom i procedura ir trecias kartas nemelavo. Gal padejo tai kad buvau kaip tik po atostogu pailsejusi, buvau pradejusi gerti vitaminus planuojanciom pastoti o ir su echo stebejom folikulu augima, o gal tiesiog siaip sis kartas buvo sekmingas ir tiek smile.gif Dabar musu dziaugsmui jau 1,5 metuku smile.gif
O beja pagal naujus istatymus ar neiteisino LT donorystes?
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2017 01 05, 19:17)
Sveikos, oi kaip seniai cia buvau smile.gif Kaip dziugu skaityti kad ir Foksiukei pasiseke smile.gif Kiek jau laiko tavo dziaugmeliui? smile.gif Kaip Lietuvos pilietei kazi sekasi? smile.gif Gal yra daugiau sekmingu istoriju?

As galiu pasidalinti savo patirtimi, galbut bus naudinga. Mes rinkomes Latvija, EGV klinika. Buvau tiesa ir Embrions, bet ten jie man is karto siule IVF, tipo su IUI zaisti net neverta ir dar pirma siule isoperuoti mioma, kuria as turiu ir tik tada prie proceduru po puses metu pereiti. Bet as konsultavausi su trim gydytojais Lietuvoj ir niekas man nepatare operuotis, o siule bandyti pastoti su ta mioma. Taigi kadangi EGV man operaciju nesiule, tai vis tik pasirinkau juos, o ir jauciau kazkaip viduje kad pavyks mums ir su IUI. Ir trecias kartas buvo sekmingas smile.gif Jokiu stimuliaciju man neskyre, kadangi viskas pas mane tvarkoj buvo, tai darem viska naturaliam cikle. As dariausi namie ovuliacijos testukus ir po dvieju nepavykusiu IUI, jau pries trecia karta dar ejau ir echo darytis LT kad tikrai stebet kaip auga folikulas ir jau kai cia daktare pasake kad ryt galima daryt IUI, tai is karto susisiekiau su LV daktaru ir kitai dienai vaziavom i procedura ir trecias kartas nemelavo. Gal padejo tai kad buvau kaip tik po atostogu pailsejusi, buvau pradejusi gerti vitaminus planuojanciom pastoti o ir su echo stebejom folikulu augima, o gal tiesiog siaip sis kartas buvo sekmingas ir tiek smile.gif Dabar musu dziaugsmui jau 1,5 metuku smile.gif
O beja pagal naujus istatymus ar neiteisino LT donorystes?

Dosius 4u.gif
Jau 1,5 metu blink.gif Kaip laikas bega biggrin.gif
Lt donoryste lyg bus iteisinta, bet kiek skaiciau paskui vaikas gales zinoti kas jo donoras buvo biggrin.gif Nu tai ar bus norinciu tapti tokiais donorais? biggrin.gif
As labai dekinga Lenkijos personalui uz suteikta proga buti mama, nors ir visas procesas biski uztruko, bet tikrai verta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Foksiuke @ 2017 01 06, 12:24)
Dosius  4u.gif
Jau 1,5 metu  blink.gif Kaip laikas bega  biggrin.gif
Lt donoryste lyg bus iteisinta, bet kiek skaiciau paskui vaikas gales zinoti kas jo donoras buvo  biggrin.gif Nu tai ar bus norinciu tapti tokiais donorais?  biggrin.gif
As labai dekinga Lenkijos personalui uz suteikta proga buti mama, nors ir visas procesas biski uztruko, bet tikrai verta  4u.gif


Na bet ir nesamone blink.gif Aisku kad donoru neatsiras tuomet....O ir siaip kazkaip man ne Lietuvos daktarai labiau pasitikejima kelia, paskaicius istorijas kam tenka susidurti su musu vaisingumo klinikomis tai toks jausmas kad tik pinigu daugiau islupti stengiasi...
O kiek laiko dabar jau tavo mazylei? smile.gif Ar planuojat dar viena leliuka? As kazkaip pagaunu save vis pagalvojant, kad gal reiktu dar karta po kurio laiko meginti...Nors pradzioj sakiau ,kad man vieno vaiko per akis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2017 01 05, 18:17)
... Mes rinkomes Latvija, EGV klinika. ... Dabar musu dziaugsmui jau 1,5 metuku smile.gif
...

Došius, šaunu, kad augam ir gražėjam :-)
Man EGV klinika labai patiko.
Teko matyti vieną donorą ;) Įbėgo toks neaukštas simpatiškas vaikinas, dalykiškai prie registratūros, kaip "savas", pasirašė kažkokį popiergalį, gavo sloikelį, užėjo į WC, po 3-5 min. išėjo, atidavė sloikelį ir išbėgo. Visai neblogas buvo :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 06 sausio 2017 - 16:06