Įkraunama...
Įkraunama...

Donoras

QUOTE(Došius @ 2014 09 01, 10:42)
Sveikos likimo draugės,

Aš va irgi dabar planuoju gal net rugsėji pamėginti suspėti IUI pasidaryti, bet gi įlindau į EGV pusalapį ir išsigandau...kainos tiek pakilo nuo rugsėji pirmos, kad ohoho  doh.gif  EGV praktiškai susilygino su AVA, jei gerai suprantu AVA klinikoje 610 eurų procedūra, o EGV dabar jau 550, tai jei AVA pasirinkimas donorų didesnis tai manau tikrai tuos 60 eurų galima mokėti daugiau ir pasirinkimą turėti didesnį...žodžiu nuotaika susigadino pamačius kainas....



Ava klinika ne viską rašo, IUI LT klientams 750EUR. Aišku, aptarnavimas ir parinkimas ten super! Koordinatorės atrašo dieną naktį ir šiaip jos ten kaip psichologės smile.gif
Atsakyti
Merginos o va toks iskylo klausimas: isanalizavau puslapiu AVA ir EGv, tai kainininke yra zirniukai donoro po 150-300 euro..proceduru kainos nurodytos jau su zirniukais...tai gal cia ipirkt galima? Nuvaziuot patiems net pasiimt spec.inde ir tiesiai pas mus.... nu butu visai paprastas variantas, nei siustis is europos... kadangi yra susidomejusiu siuo klausimu sprendziant is gaunamu laisku, gal kas zinos smile.gif As uzklausima nusiunciau i klinikas..gal atsakys...
O ka mums daryti likimo nuskriaustoms..ieskome visokiu budu..juk tikrai ne visi gali vazineti po LV taip daznai...
Atsakyti
Laba diena!Noreciau paklaust kiek dabar kainuoja visa procedura?Aciu uz atsakyma!
Atsakyti
Mes su AVA susiderinom viska, nes kaina tikrai panasi kaip EGv, plius EGV skurdus donoru sarasiukas, tiksliau anei vienk neturejo idealaus pasiulyti, kai AVA visus 4 pasiule!
Atsakyti
QUOTE(miliusia @ 2014 09 09, 16:36)
Laba diena!Noreciau paklaust kiek dabar kainuoja visa procedura?Aciu uz atsakyma!


pati procedura IUI su donoru embrions 300 euro..bet dar reikia nepamirsti echo, vaistai jei stimuliuoja. EVG ir Ava dvigubai daugiau... man vienas kartas isejo 1800,kitas 1400..viskas priklauso individualiai...
Atsakyti
Nuo rugsėjo mėnesio Vaisingumo Asociacijos būstinėje organizuojami susitikimai su psichologe.
Bus kalbama apie emocijas, kurias išgyvena šeimos, negalinčios sulaukti vaikų, kaip su jomis „tvarkytis“, kaip išsaugoti santykius šeimoje.
Kviečiamos visos, kurios šiuo gyvenimo momentu jaučiasi vienišos ir liūdnos.
Susitikimai vyks kas antrą savaitę, vakarais, po darbo, Vilniuje, Žirmūnų g. 143-121 kab.(Žirmūnų seniūnijos pastatas), Vaisingumo Asociacijos būstinėje.
Pirmasis susitikimas numatomas rugsėjo 15 d., 18 val.
Registruotis el.paštu psichologe@vaisingumoasociacija.lt
Atsakyti
Gal yra kokiu sekmingu rezultatu merginos? 4u.gif
Gal nauju yra tyleniu,kurios nedrista papasakoti apie ta sunku kelia..butu labai malonu ir naudinga isgirsti nauju sekmingu, kai kurioms gal dar nesekmingu istoriju 4u.gif
Mes bandeme 3 kartus IUI Embrions, jokio rezultato, perejome prie IVF, deja reikejo uzsaldyti, vaziuosim i pasimatyma su snaigutemis po 2-3 menesiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Aš galiu pasidžiaugti, kad Dievulis išgirdo mano prašymus ir atsiuntė mums išsvajotą džiaugsmelį wub.gif Trečias IUI buvo mums sėkmingas ir aš pagaliau nestuke.gif Dabar eina 15 savaitė smile.gif
Foksiuke, o nenorėjot bandyti dar mėginti su IUI?
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 12 06, 20:57)
Sveikutės smile.gif
Aš galiu pasidžiaugti, kad Dievulis išgirdo mano prašymus ir atsiuntė mums išsvajotą džiaugsmelį  wub.gif  Trečias IUI buvo mums sėkmingas ir aš pagaliau  nestuke.gif Dabar eina 15 savaitė smile.gif
Foksiuke, o nenorėjot bandyti dar mėginti su IUI?

thumbup.gif thumbup.gif Eina saau kaip super thumbup.gif
Didziaauuuusi sveikinimai 4u.gif
Mes paskaiciaavome kad su viskuo beveik 6 000 atidaavem uz tuos 3 IUI, nes stimuliavausi cia Lt, vaziavome tem tik procedurai, vaistus Lt pirkome,,vienas ciklas isvis nieko neuzaugo... Tai mes kol kas tiek aant IVF isleidome...ir kai jau 3 kartas nepavyko,pagaalvojome , kad gal jau gana... Skaiciau forumuose anglu,rusu kad tie iui jau ne itin ir siulo netgi,nes mazai sansu..... Bet jus nustebinote, nudziuginote thumbup.gif
Mums jei nepavyks sis IVF, kai po 2-3 menesi vaziuosim snaiguciu, nezinau kada pasiryzciau vel, nes labai jau sunkiai buvo.... bet va po jusu vigi sekmingo,gal ir bandyciau vel IUI...nezinau... suteikeite vilties kazkaip rolleyes.gif Nes as kazkaip ne itin optimistiskai jau buvau nusiteikusi su tais IUI doh.gif
O kaip stimuliavotes, jei nepaslaptys ir kokioje klinikoje? Buciau labai dekingaa trumpa planiuka kaaip vyksta stebuklai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, man klausimas del IUI, gal zinosit smile.gif kokiu tyrimu praso EMBRIONS klinikoje? Ar reikia LAP darytis? Gimdziau beveik pries pora metu, tikrai man ten niekas uzakti negalejo per metus laiko kol mmm turiu... Tiesiog butu veltui daryti ja tikrai. Turiu pagrindinius tyrimus (ziv, sifili, hepatitus, dar kazka, daryta pries keturis menesius). Turetu gal uztekti tiek, kad IUI daryti? Nes kitur uzteko, sios klinikos nemeginom,gal cia laimingos rankos dirba...

Per kiek laiko paskiria konsultacija? Jei viskas ok, butu smagu si cikla IUI speti, tik tiek, kad reiktu susisukti per ateinancia savaite...
Atsakyti
QUOTE(Došius @ 2014 12 06, 20:57)
Sveikutės smile.gif
Aš galiu pasidžiaugti, kad Dievulis išgirdo mano prašymus ir atsiuntė mums išsvajotą džiaugsmelį  wub.gif 


Sveika! Sveikinu! Jetus kazkoks dziaugsmas ir mane uzpludo, vistik sekasi ir sioje temoje.
Kurioje klinikoje sitas dziaugsmas uzgime?
Siek tiek atsigavau po pirmos nesekmes, sausyje ketinu vel imtis sio atsakingo darbo smile.gif
Atsakyti
Keliu temą į viršų ir sveikinuos 4u.gif
Mūsų laukia tas pats kelias, todėl labai laukčiau patarimų blush2.gif
Atsakyti