Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 25

QUOTE(knopke* @ 2015 10 06, 11:31)
liuks, patiko ir man, eisiu ir as sutiest popieriuku biggrin.gif  4u.gif

beje, kaip blizgi plokste? as labai labai jos noriu, bet visi mane atkalbineja..neva, pirstai visi matosi, riebalai...siuo metu bute plokste nelygi mano, su grioveliais, tai jei nevalytum, lygiai taip pat matosi lasas, nubegimas ir panasiai, po kiek vieno valgio darymo reikia pereiti su slapiu skudureliu, kad butu grazu..tai vat ir nezinau, o sviesios, blizgios plokstes labai noriu



Rinktis blizgią ar matinę - skonio dalykas ir dar svarbu koks bus dizainas, bendras stilius, kokios erdvės ir spalvos. Parašyisu kaip man atrodo ir kaip rinkausi jau antrame būste. Labai nepatinka blizgi plokštė, bet ir susitaikiau su vienintele jos vieta, nes nedidelė patalpa ir spalviškai tiko tas blizgumas - skalbykla. Viskas. Daugiau niekur nėra blizgios plokštės, nes ji erzina savo dominavimu ir tas blizgumas įkyrus, varginantis, akinantis, neretai pigus. Ypač vonios baldai, jei jie pigūs, ekonominės klasės, tai tie visiems žinomi balti blizgūs balti vonios baldai rodos niekada nedings iš Senukų ir kt., o atrodo pigiai ir blizga pigiai. Tai tas sakyčiau nuvalkiotas pigus korpusinių baldų blizgumas labai atstumia. Čia kaip kažkada tarybiniais laikais buvo madingos blizgios sekcijos, po to 90-aisiais buvo madingi pūsti raityti a la itališki miegamojo baldai, svetainės, kiek prakutę banditai, spekuliantai ir pan. veikėjai matyt visi turėjo tuos blizgius baldus. Ratas apsisuko ir vėl atėjo mada tų blizgių baldų, bet ar tikrai visur to reikia? Man pvz. matiniai paviršiai, ypač virtuvių, dažniau atrodo solidesni, stilingesni, nei blizgūs. Esu mačiusi solidžių baldų su blizgiais paviršiais, bet tas blizgumas kitoks, stilius kitoks, na ten daug kas kitaip, tad atleistinas blizgesys. Bet tik pažiūrėti ekspozicijoje, kasdien su tuo nenorėčiau gyventi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 07 spalio 2015 - 19:28
griebkit griebkit kam ismatavimai tinka (su visa buit. technika)
http://www.ebay.co.u...=item419da13821
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 10 07, 20:26)
Rinktis blizgią ar matinę - skonio dalykas ir dar svarbu koks bus dizainas, bendras stilius, kokios erdvės ir spalvos. Parašyisu kaip man atrodo ir kaip rinkausi jau antrame būste. Labai nepatinka blizgi plokštė, bet ir susitaikiau su vienintele jos vieta, nes nedidelė patalpa ir spalviškai tiko tas blizgumas - skalbykla. Viskas. Daugiau niekur nėra blizgios plokštės, nes ji erzina savo dominavimu ir tas blizgumas įkyrus, varginantis, akinantis, neretai pigus. Ypač vonios baldai, jei jie pigūs, ekonominės klasės, tai tie visiems žinomi balti blizgūs balti vonios baldai rodos niekada nedings iš Senukų ir kt., o atrodo pigiai ir blizga pigiai. Tai tas sakyčiau nuvalkiotas pigus korpusinių baldų blizgumas labai atstumia. Čia kaip kažkada tarybiniais laikais buvo madingos blizgios sekcijos, po to 90-aisiais buvo madingi pūsti raityti a la itališki miegamojo baldai, svetainės,  kiek prakutę banditai, spekuliantai ir pan. veikėjai matyt visi turėjo tuos blizgius baldus. Ratas apsisuko ir vėl atėjo mada tų blizgių baldų, bet ar tikrai visur to reikia? Man pvz. matiniai paviršiai, ypač virtuvių, dažniau atrodo solidesni, stilingesni, nei blizgūs.  Esu mačiusi solidžių baldų su blizgiais paviršiais, bet tas blizgumas kitoks, stilius kitoks, na ten daug kas kitaip, tad atleistinas blizgesys. Bet tik pažiūrėti ekspozicijoje, kasdien su tuo nenorėčiau gyventi.


Didžiausias MDF pliusas- tai vientisas vaizdas. Nes užlaminavus paprastą medžio drožlių plokštę lieka tamsus brūkšniukas, kuris kažkiek matosi, ypač, jei baldai šviesūs. Bet ar dėl to verta mokėti dvigubai daugiau, klausimas g.gif

be to, blizgumas blizgumui nelygus. Yra visiškai matinės plokštės, yra su švelniu blizgesiu, kuris matosi tik prieš šviesą, ir yra labai blizgios. Gal galima išsirinkti kažkokį tarpinį variantą g.gif

kas liečia praktiškumą - čia turbūt reikia žiūrėti kiekvieną plokštę, kiekvieną spalvą atskirai. Taigi yra spalvų pavyzdžiai, galima ant jų pabandyti su pirštu prabrauki. jei prabraukus labai matysis nusičiupinėjimai, tai realiame gyvenime geriau nebus. galima pabandyti ir pavalyti su mikropluošto skuduriuku, pamatysite, ar lengvai valosi, ar ne. Pažiūrėkite prieš šviesą kaip atrodys. jeigu virtuvėje nebus tiesioginių saulės spindulių, jei į spinteles tiesiai iš viršaus ar iš šono nešvies LEDai, tai tie nusičiupinėjimai matysis mažiau. Bet jei ne... tai jokiu būdu nesirinkčiau tamsios ir labai blizgios - tada matysis kiekvienas įbrėžimas, teks valyti ne tik nučiupinėjimus, bet ir dulkes...
Atsakyti
taip, kas liecia tamsesnes blizgias plokstes, tai jau vergavimas virtuvei. mano pazistami parodoje pamate juoda raudona virtuve ir isimylejo. pasidare sau ir spjaudosi. tai gerai, kad neturi vaiku ir gyvunu, isvis butu tragedija. man rodos dar pasidare be rankeneliu, kad butu graziau, vientisiau, tai sako galiu valyt diena nakti ta virtuve.

bet siaip nuomone tikrai gera, as irgi pritariu, kad dalis blizgiu ploksciu duoda piguma, ypatingai lenkiskos sekcijos, ten tokia lyg plastmase, tikrai ne kaip atrodo. mes dareme blizgia del to, kad virtuve iki lubu, kad suteikti siek tiek lengvumo. kas turi bendra virtuve ir svetaine megsta blizgia plokste, kad ji butu labiau panasi i sekcija, o ne o virtuve, kad butu vientisumas.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 10 07, 19:26)
Rinktis blizgią ar matinę - skonio dalykas ir dar svarbu koks bus dizainas, bendras stilius, kokios erdvės ir spalvos. Parašyisu kaip man atrodo ir kaip rinkausi jau antrame būste. Labai nepatinka blizgi plokštė, bet ir susitaikiau su vienintele jos vieta, nes nedidelė patalpa ir spalviškai tiko tas blizgumas - skalbykla. Viskas. Daugiau niekur nėra blizgios plokštės, nes ji erzina savo dominavimu ir tas blizgumas įkyrus, varginantis, akinantis, neretai pigus. Ypač vonios baldai, jei jie pigūs, ekonominės klasės, tai tie visiems žinomi balti blizgūs balti vonios baldai rodos niekada nedings iš Senukų ir kt., o atrodo pigiai ir blizga pigiai. Tai tas sakyčiau nuvalkiotas pigus korpusinių baldų blizgumas labai atstumia. Čia kaip kažkada tarybiniais laikais buvo madingos blizgios sekcijos, po to 90-aisiais buvo madingi pūsti raityti a la itališki miegamojo baldai, svetainės,  kiek prakutę banditai, spekuliantai ir pan. veikėjai matyt visi turėjo tuos blizgius baldus. Ratas apsisuko ir vėl atėjo mada tų blizgių baldų, bet ar tikrai visur to reikia? Man pvz. matiniai paviršiai, ypač virtuvių, dažniau atrodo solidesni, stilingesni, nei blizgūs.  Esu mačiusi solidžių baldų su blizgiais paviršiais, bet tas blizgumas kitoks, stilius kitoks, na ten daug kas kitaip, tad atleistinas blizgesys. Bet tik pažiūrėti ekspozicijoje, kasdien su tuo nenorėčiau gyventi.

Pritariu 100%. Mes pirmame būste irgi darėmės virtuvę iš blizgios plokštės, prisiskaičiau, kad plečia erdvę blizgūs paviršiai ir pan., tai buvau nepatenkinta nuo pat pirmos diebnos iki kol išsikraustėme doh.gif Dabar pasidarėme be rankenų, su paspaudimu iš dažytos plokštės, spalva kaip ir sienų, kad kuo mažiau kristų į akis, matinė, tai labai džiaugiuosi wub.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/i...e1fd230c473.jpg

Ateinu su nauja vizualizacija, sandeliukas islieka spintos pavidalu smile.gif
anksciau ikeliau nuoroda i toki sandeliuka, ale spinta, bet viduje, stalvirsis ir lentynos, rozetes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 08 spalio 2015 - 11:50
O ar gerai, kad orkaitė ir mikrobangė prie pat šaldytuvo? Tikriausiai nelabai, ir dar visi prietaisai vienoje vietoje, galima kažką pastumdyti.

Ir dar kas man asmeniškai negražu ir nepatinka, na čia vėl gi kaip jau rašiau, viskas yra skonio reikalas. Kai orkaitė ir mikrobangė va taip kaip pas knopkę vizualizacijoje ax.gif Kai tokioje vietoje lyg televizoriai, štai sėdi prie salos ir žiūri į tuos prietaisus, jie atspindi svetainę ir galbūt televizorių su švytinčiu ekranu, ir tie prietaisai tokie matomi, lyg kažkokie reikšmingi dizaino elementai. Ar jais reikia grožėtis? Kadangi mūsų virtuvė bendra su svetaine ir valgomuoju, tai specialiai paprašiau, kad orkaitė būtų apačioje ir jos nesimatytu, orkaitę užstoja sala. O mikrobangė šone, tokioje neutralioje vietoje, kad nedominuotų tame dizaine.
Atsakyti
pas mane cia nera galutinis variantas, cia tik vizualizacija. Mikrobanges nebus, cia tik siaip pavaizduota, dar pasikeis prie lango spinteles, ten atsiras didelis gartraukis, jo neimontuosim, bus didele kaitlente ir didelis garintuvas, o vat del saldytuvo ir salia orkaites - geras klausimas, reikia pasidomet
mano virtuve atskirta siena, bet ir as mastau , akd noreciau orkaites zemai, man virsuje neatrodo labai patogu, ypac, kai koki sunkiausia britvona kisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 08 spalio 2015 - 15:15
Pas mus orkaitė labai dažnai naudojama, tai man taip patogu, kai ji "nematoma", visuose būstuose apačioje. Ir apačioje labai patogi, rimtai, na nežinau, dar jauna esu, matyt kartais pasilenkti nėra sunku, radikulitas nekamuoja. O kad jos nematau, tai vienas didelis pliusas. Man smagiau žiūrėti į paveikslus, gražius dalykus, orkaitė nėra tas daiktas, į kurį žiūrėčiau ir žiūrėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
as gaminu taip itin daug, tai man atrodo, kad orkaite noreciau daryti po kaitlente, kaip ir dabar esu ipratusi, istraukei, padejai ant kaitlentes thumbup.gif
Atsakyti
Va va, žiauriai patogu, ištraukei - padėjai biggrin.gif Man dar patinka tai, kad ištraukei - padėjai ir šalia yra stalviršis, kur vyksta tolimesnis procesas. V.ž. tas įprastas ir tradicinis variantas, kad nereikia su skarda vaikščioti po virtuvę, viskas vietoje.
Atsakyti
Aš orkaitę šiuo metu turiu apačioje ir man nepatogu, dėl dukters saugumo. Būtinai, kai imi kepinius, dukra lenda į orkaitę pasmalsaut kas ten vyksta. Ne pirmą kartą susidaro pavojinga situacija, kad abi rankos užimtos, o čia pat pribėgęs vaikas bando sulįsti į orkaitę... Be to ir kepant mano orkaitės stiklas įkaista, gal ne tiek, kad nusidegintum prilietus, tiesą sakant ir nebandžiau, bet nuo vaiko tenka saugot, kad neprisiliestų. Kitoje virtuvėje nepaisydama grožio orkaitę kelsiu į viršų.
Žinoma, kad orkaitė pakelta sulig stalviršiu yra labiau matoma ir jei vaikai jau didesni, su nugara problemų nėra, patogu naudotis orkaite apačioje, tada nėra reikalo orkaites kelt ir grožio tai neprideda.
Atsakyti