Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 25

Labukas.
Kaip manote ar reikalinga indų džiovyklė virš kriauklės jeigu yra indaplovė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 10 12, 15:04)
1. Aliuminio profilio man atrodo nepatogios. Turiu tokio tipo vonioj, ir suprantu, kad jei virtuvėj reikėtų taip atidarinėti dureles, stalčius riebaluotom, šlapiom rankom, nepatogu būtų, jei dar nagučiai ilgesni - tai išvis  doh.gif . O ir valinėti jas kaskart reikėtų, nes nusiterlioja nemenkai ir negražiai atrodo.
Dėl MDF frezuotų patirties neturiu, tačiau esu mačius i-neto platybėse aptrupėjusius kraštelius...


Mes rinkomės tarp frezuotų ir aliuminio profilio, frezuotos gražiau, bet baldininkas įtikino, kad tikrai greičiau nusidėvės. Dėl atidarymo problemų gali būti tik su indaplove ir šaldytuvu - paprasti stalčiai ar spintelės atsidaro labai lengvai. O šaldytuvą pas mus kartais ir dviem rankom atidarinėti reikia biggrin.gif Bet šitą žinojom jau gamindami, visai gerai, vaikas neatidarys smile.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 10 12, 15:32)
Žinokit, kad ant šviesaus matinio gal kiek mažiau matysis nučiupinėjimai (o tas yra labai aktualu, jei rankenėles frezuojamas planuojate), tačiau nuvalymas bus sudėtingesnis. Ant šviesaus bzgaus kiek labiau matysis, tačiau ne taip kaip ant tamsaus blizgaus, tačiau nuvalysit labai lengvai - visai neseniai kažkas čia rašė apie tai  4u.gif .


drinks_cheers.gif Prieš porą psl apie tai buvo diskutuota.
Papildyta:
QUOTE(AudraB @ 2015 10 12, 21:22)
Labukas.
Kaip manote ar reikalinga indų džiovyklė virš kriauklės jeigu yra indaplovė? g.gif


Viena vertus, visada atsiras indų, kuriuos plausite ne indaplovėje. Kita vertus, pvz aš nekenčiu to daikto - man baisu šlapi indai spintelėje.
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 10 12, 21:26)
Mes rinkomės tarp frezuotų ir aliuminio profilio, frezuotos gražiau, bet baldininkas įtikino, kad tikrai greičiau nusidėvės. Dėl atidarymo problemų gali būti tik su indaplove ir šaldytuvu - paprasti stalčiai ar spintelės atsidaro labai lengvai. O šaldytuvą pas mus kartais ir dviem rankom atidarinėti reikia biggrin.gif Bet šitą žinojom jau gamindami, visai gerai, vaikas neatidarys smile.gif


Na va islydejom baldininka.
O mums ikalbejo frezuotas,nes sake jau tos aliumines praejes etapas smile.gif. Sake jau jam atsibode buvo daryt jas.. dabar vis reciau jas daro..
Atsakyti
QUOTE(AudraB @ 2015 10 12, 22:22)
Labukas.
Kaip manote ar reikalinga indų džiovyklė virš kriauklės jeigu yra indaplovė? g.gif

Neturiu tokio daikto jau 10 metų ir nepasigendu smile.gif. Lygiai tiek pat turiu indaplovę thumbup.gif . Tuos kelis indus, kuriuos pati suplaunu, iškart sušluostau ir sudedu į vietas. Kažkada buvo diskusija šia tema, kad nehigieniškai elgiuosi šluostydama ne su vienkartinėmis popierinėmis šluostėmis, o su daugkartiniais skalbiamais drobiniais šluostukais biggrin.gif , o išvis higieniškiausia yra palikti išdžiūti... smile.gif Na, aš nusižengiu tai normai, neigiamų pasekmių nepastebiu hihihi.gif ir neturiu to ne itin išvaizdaus daikto (pas mane visos pakabinamos su stiklais, tad matytųsi ta džiovykla) .
Papildyta:
QUOTE(Frontera @ 2015 10 12, 22:41)
Na va islydejom baldininka.
O mums ikalbejo frezuotas,nes sake jau tos aliumines praejes etapas smile.gif.

Aš irgi manau, kad toms aliuminėms virtuvėj ne vieta, jau rašiau kodėl, bet dažnai tie, kas jas turi, kažkodėl sako, kad jiems ir gražu, ir patogu... Kažin, ar čia nebus taip, kad kartais žmonės labai natūraliai tiesiog užmerkia akis nepatogumui apakinti grožio g.gif ... Galvoju, kad pas daugelį galima atrasti tokių dalykų, ne tik virtuvės balduose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 12 spalio 2015 - 22:01
QUOTE(AudraB @ 2015 10 12, 22:22)
Labukas.
Kaip manote ar reikalinga indų džiovyklė virš kriauklės jeigu yra indaplovė? g.gif


Mes darome, nes taip patogiau sandėliuoti, vien dėl praktinių sumetimų, nors yra kas mėgsta rankom praplauti ar kokius trupinius nuplovus gi nedėsi į indaplovę, neracionalu. Man nepatogus variantas, kad lėkštės kraunamos į piramidę. Stalčiuose taip pat nepatogu, nes svoris ir to svorio stumdymas nepatrauklus.
Atsakyti
atsiguliau vakar ir galvoju, na uz ta MDF dazyta sumoket ale kad butu grazu 3-5metam, o paskui? žiūrėt i apdauzytus kampus.. nu ne kazka..

Ka manot apie laminuota fanera?
Vis būtų ne taip kaip pas visus tas blizus MDF smile.gif
bet negaliu nuspresti ar tikrai geras pasirinkimas ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frontera: 13 spalio 2015 - 09:20
QUOTE(Frontera @ 2015 10 13, 10:17)
Ka manot apie laminuota fanera?
Vis būtų ne taip kaip pas visus tas blizus MDF smile.gif

Labai įdomiai atrodo thumbup.gif ir tikrai ne kaip pas visus drinks_cheers.gif . Aš rizikuočiau mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 10 13, 09:41)
Labai įdomiai atrodo  thumbup.gif  ir tikrai ne kaip pas visus  drinks_cheers.gif . Aš rizikuočiau  mirksiukas.gif .


padrasinot.. ačiū 4u.gif
bandau tada toliau vystyti šitą savo mintį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 10 12, 23:00)
Neturiu tokio daikto jau 10 metų ir nepasigendu smile.gif. Lygiai tiek pat turiu indaplovę  thumbup.gif . Tuos kelis indus, kuriuos pati suplaunu, iškart sušluostau ir sudedu į vietas. Kažkada buvo diskusija šia tema, kad nehigieniškai elgiuosi šluostydama ne su vienkartinėmis popierinėmis šluostėmis, o su daugkartiniais skalbiamais drobiniais šluostukais  biggrin.gif , o išvis higieniškiausia yra palikti išdžiūti...  smile.gif Na, aš nusižengiu tai normai, neigiamų pasekmių nepastebiu hihihi.gif  ir neturiu to ne itin išvaizdaus daikto (pas mane visos pakabinamos su stiklais, tad matytųsi ta džiovykla) .


Na man indaplovė niekada iki galo neišdžiovina, vistiek pasitaiko tokių indų. Todėl aš naudojuosi ir džiovykle
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2015 10 12, 21:41)
Sake jau jam atsibode buvo daryt jas..


biggrin.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 10 12, 22:00)

Aš irgi manau, kad toms aliuminėms virtuvėj ne vieta, jau rašiau kodėl, bet dažnai tie, kas jas turi, kažkodėl sako, kad jiems ir gražu, ir patogu... Kažin, ar čia nebus taip, kad kartais žmonės labai natūraliai tiesiog užmerkia akis nepatogumui apakinti grožio g.gif ... Galvoju, kad pas daugelį galima atrasti tokių dalykų, ne tik virtuvės balduose biggrin.gif


Man frezuotos daug gražiau, bet rinkomės aliuminio dėl patogumo ir nusidėvėjimo... Grožio jos tikrai nepriduoda smile.gif
Atsakyti
Sveikos

Pradedu planuoti svetainę-virtuvę. Įkeliu pirminį planą (įkeliu pilną kad matytųsi matmenys, 2 patalpa). Plautuvės vietos keisti negalima. Kokia jūsų nuomonė? Ką darytumėte kitaip?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2015 10 13, 11:27)
Sveikos

Pradedu planuoti svetainę-virtuvę. Įkeliu pirminį planą (įkeliu pilną kad matytųsi matmenys, 2 patalpa). Plautuvės vietos keisti negalima. Kokia jūsų nuomonė? Ką darytumėte kitaip?



as virykle toliau nuo krasto stumciau, kad butu vietos is abieju pusiu. Tada ir būtū ji arčiau plautuvės, o tai man atrodo svarbu, kad tas atstumas nebutu per didelis.
Atsakyti