Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(Vikuute @ 2015 09 18, 17:52)
Leksa I Lenkus apsipirkt nevazineju , tik keliones metu pirkom smulkmeneliu -tai niam niam dalykiuku radau  ax.gif ypac sokoladinis kremas pasmaliziavimui 4u.gif is saldytu pusgaminiu perku tik koldunus su bulviu idaru extra atvejui , nemoku ju skaniu namie padaryt

blink.gif nuodaaaaaaaaiiiiiiii fear.gif
seima nuodijat ir dar viesai prisipazistat lotuliukas.gif
Atsakyti
Kalbant apie išlaidas ir lyginant Lietuvą su JAV, mūsų šeimai nepalyginamai daugiau pinigų išeina daržovėms ir vaisiams.
Pvz., už 5 nevirtus maždaug kumščio dydžio burokėlius sumoku 5-6 dolerius. Ilgavaisis, kiaurus metus vienodas agurkas svyruoja kaina 0,99-1,98 dolerio už vienetą (nesveriami). Apelsinai kiaurus metus pusė dolerio už vienetą, palyginimui Lietuvoje būna kilogramas apelsinų už 2,99 Lt, taigi nepilnas euras. Vienas kivi - 0,44 JAV centai (šiandienos kaina).
Bananai pigesni turbūt negu Lietuvoje - 57 JAV centai už 454 g bananų (sveriami svarais, vienas svaras apie 454 g)
Atsakyti
Panuodiju retsykiais , ale neblogai visai kai tortu , pyragu , sausainiu nekepam smile.gif
dziaugiuosi , kad pagrindiniu darzoviu nereikia pirkti -kaina neadekvaciai uzkelta , pasijuto vasara kai uogu lakstydavau uzsipirkti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikuute: 18 rugsėjo 2015 - 18:31
QUOTE(RitaRazi @ 2015 09 18, 01:09)
aš irgi "nuodiju" savo šeimą šildomu maistu. Ir dar blogiau - ruošiuosi taip ir toliau daryti. Nes kaip tenka pastebėti - neblogai "nuodijamės", visi sveiki, gyvi, žvalūs, o kas ne mažiau svarbu - visiems mums gerai  biggrin.gif

Kiekvienai šeimai - savas grafikas, kiekvienai šeimininkei - savas ritmas, kam peštis, nesuprantu.. Gyvename už save, už kitus nepagyvensim, gal ir nereikia tada tos kritikos, geriau patarimais dalintis, o ne "epitetais"..



drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Leksa @ 2015 09 18, 04:03)
maziau demesi kreipkit i internetinius paistalus. Tereikia uzeit i bet kuria parduotuve ir paziureti i kitu zmoniu vezimelius. Ir desreles juose pamatysit (net ir pigiausias), ir saldytus porduktus, kad ir kokius koldunus ar cepelinus. Perka zmones, valgo ir tragedijos nedaro. Bet tereikia i foruma uzeit, tai jau visos super duper mamos ir zmonos - neperka gink die jokiu desreliu, jokiu koldunu ar zemaiciu blynu, viska tik pacios gaminasi, tik sveikiausi produktai, tik ranku darbo  lotuliukas.gif Taip ir patikejau  lotuliukas.gif Kai anonimiskai gali pasisakyt ir zino, kad nieks i saldytuva neilis ir nepatikrins tai ir seka cia pasakas, kad galetu kitus pamoralizuot ir save pasiaukstint.

drinks_cheers.gif butent..... jau jei visi taip "nuodytu" ir tiek demesio skirtu naminiam maistui, kie mes skiriam, tai nezinotu vaikaim kas makdakas yra...

QUOTE(Leksa @ 2015 09 18, 04:59)

as tai drisciau teigti, kad ispopuliarejo KALBEJIMAS apie sveika gyvensena. Na, dar noras pasirodyti, issiaukstinti. O, kad taip jau daug zmoniu sveikai maitintusi, tai tikrai nepastebejau. Net drauge turiu, kuri metu metais skelbiasi, kad sveika mityba jai auksciau visko. Bet... pagal isgeriamos kavos, alaus, gazuotu gerimu kieki, pagal suvalgytus kilogramus saldumynu, uzkandzius (dazniausiai cipsus)prie alaus tikrai tos jos sveikos mitybos neizvelgiu  schmoll.gif

mano anyta, garsi sveikuole, vegetare ir t.t. (cia spaudai)... o ish tiesu, tai..... bele garsiai pakalbet.... drinks_cheers.gif

QUOTE(muminukas @ 2015 09 18, 11:27)
Kalbant apie išlaidas ir lyginant Lietuvą su JAV, mūsų šeimai nepalyginamai daugiau pinigų išeina daržovėms ir vaisiams.
Pvz., už 5 nevirtus maždaug kumščio dydžio burokėlius sumoku 5-6 dolerius. Ilgavaisis, kiaurus metus vienodas agurkas svyruoja kaina 0,99-1,98 dolerio už vienetą (nesveriami). Apelsinai kiaurus metus pusė dolerio už vienetą, palyginimui Lietuvoje būna kilogramas apelsinų už 2,99 Lt, taigi nepilnas euras. Vienas kivi - 0,44 JAV centai (šiandienos kaina).
Bananai pigesni turbūt negu Lietuvoje - 57 JAV centai už 454 g bananų (sveriami svarais, vienas svaras apie 454 g)

priklausomai kur gyvenat 4u.gif shiandien bananus pirkau, 25c/0.5kg 4u.gif mano tevams, tai ziauriai viskas pigu.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2015 09 18, 23:57)

priklausomai kur gyvenat  4u.gif  shiandien  bananus pirkau, 25c/0.5kg  4u.gif  mano tevams, tai ziauriai viskas pigu.... lotuliukas.gif



oho, pigūs bananai pas jus biggrin.gif mano mamai maistas nepasirodė pigus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 09 18, 17:08)
oho, pigūs bananai pas jus  biggrin.gif mano mamai maistas nepasirodė pigus  schmoll.gif

o kur jus? pvz. mano tevai buvo "apake" kai uz deze prisirpusiu mango , sumokejom 5$... suris cia pigesnis nei LT, mesa pigiau ir t.t.
Atsakyti
O kuom nuodingas pašildytas maistas? Niekaip nesuprantu g.gif Kartais šviežias maistas gali būti nuodingesnis, nei vakarykštis, priklauso nuo to iš ko ir kaip paruoštas. Pvz. jei kepama ant rafinuoto aliejaus ar hidrintų riebalų, tai jau nesvarbu kurios dienos, jis nėra sveikas. Suprantu, kad pašildytas nėra toks skanus ar maistingas, nors ir tai galima pataisyti papildomai įdėjus tarkim daržovių, bet kad būtų nuodingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2015 09 19, 09:44)
O kuom nuodingas pašildytas maistas? Niekaip nesuprantu g.gif Kartais šviežias maistas gali būti nuodingesnis, nei vakarykštis, priklauso nuo to iš ko ir kaip paruoštas. Pvz. jei kepama ant rafinuoto aliejaus ar hidrintų riebalų, tai jau nesvarbu kurios dienos, jis nėra sveikas. Suprantu, kad pašildytas nėra toks skanus ar maistingas, nors ir tai galima pataisyti papildomai įdėjus tarkim daržovių, bet kad būtų nuodingas g.gif

Ydomu ir man pasidarė, kuom jis nuodingas g.gif Suvarto moteriškės kaip nori, nors ne apie nuodingumą buvo mano kalbėta, o apie tai, kad ne visiems malonu valgyt vakarykštį maistą ir ne visų skonio receptoriai tiek atbukę, kad neskirt šviežiai pagaminto makarono ir vakarykščio šildyto doh.gif Čia bobinčius kokio turguj retai pamatysi ax.gif Jei pasakai kad išlaidos maistui mažos nes daug ką pats auginiesi, tai šokia kaip higienos tyčiotis ir šaipytis ypač tos, kurios pačios nieko neaugina, jei pasakai kad seno maisto tavo šeima nevalgo- tai vėl gatavos tave pačią gyvą suėst, nei ryt dienai pasišildyt nepaliks doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2015 09 19, 04:21)
o kur jus? pvz. mano tevai buvo "apake" kai uz deze prisirpusiu mango , sumokejom 5$... suris cia pigesnis nei LT, mesa  pigiau ir t.t.


Virdžinijoje. Mangas 1.19-1.59 dolerio už vienetą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselėuogelė @ 2015 09 19, 12:20)
jei pasakai kad seno maisto tavo šeima nevalgo- tai vėl gatavos tave pačią gyvą suėst, nei ryt dienai pasišildyt nepaliks  doh.gif  biggrin.gif

Na o kodel nepaziurejus i veidrodi? rolleyes.gif Juk viesai vemet jus.
Diskusija reikalinga, kiekvienas atsirinks pagal poreikius ir galimybes. Bet raugejimus ir vemimus tai prasom sau pasilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2015 09 19, 16:27)
Na o kodel nepaziurejus i veidrodirolleyes.gif Juk viesai vemet jus.


va va drinks_cheers.gif kuri cia pirma pradejo vemt ir menkint kitu seimu mitybos iprocius. Tas vemimas tai tipo nesityciojimas ir nesisaipymas?
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 09 19, 20:20)
va va  drinks_cheers.gif kuri cia pirma pradejo vemt ir menkint kitu seimu mitybos iprocius. Tas vemimas tai tipo nesityciojimas ir nesisaipymas?

Stepfordo moterims tai sleptis po lapais pries rasele,ji ne tik-verda,marinuoja,kepa,vyra apsokinejavaikus augina,bet ir darzus ravi,uki laiko,dirba valdiskame darbe ir rasineja internete,svajone,ne moteris. tongue.gif
Ai,ir dar niekada nepavargsta ir visad buna geros nuotaikos,butent toks ispudis man susidare skaitant jos postus per visas temas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intemora: 20 rugsėjo 2015 - 07:26