Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos TR, 31tema

QUOTE(juratele2006 @ 2015 10 12, 21:55)
Laikom virusuotus kumstukus uz tavo stipruolius  thumbup.gif


Taip šiandien man įsodinimo diena smile.gif įsodino viena blastute 5 AB. Dar dvi užšaldė 4 AB ir 2 AB. Tiek žinių tik pasakė embriologas. Man kažkaip skausimingai praėjo procedūra, bet kaltas mano užsilenkęs gimdos kaklelis. O dabar jau gerai, namie, geriam ramunėlių arbata ir ilsimės ax.gif kai tAIP lyja už lango, labai miegas ima mirksiukas.gif
Beja sakė ryt jau Elis bus kam aktualu g.gif
O kažkaip šiandien susimaščiau-rūbus kaip pirkom sako ar norit susigrąžinti mokesčius (4 %). Sakykit gal kas bandės už vaistus ir gydymo paslaugas susigrąžinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2015 10 12, 21:51)
Mes jau gerai, t.y., vyrui aisku buvo po proceduros ir taip gerai, o as biski pasikankinau nakti po punkcijos. Galvojau numirsiu, bet isgyvenau. Ir net labai-sian jau 12 km peskom iveikiau  tongue.gif
Net ispunktavus nedaug foliu gali priciupti hipersimuliacijos pasekmes  4u.gif Atrode viduj viskas sprogs, o mane kazkas tik pucia ir pucia  doh.gif  nei pajudet nei ikvepti  doh.gif Ojojoj kaip skaudejo. Tikrai nereikia juokauti su hiper  4u.gif
Siandien ziniu nepranesa, ryt zinosim kas prisigamino  blush2.gif

O aš galvojau, o kad hiper tik tuo atveju, kai folių daug. O tai jūs kreipėtės į gydytojus? Juk tai pavojinga būklė.
Papildyta:
QUOTE(joorgita @ 2015 10 12, 22:15)
Taip šiandien man įsodinimo diena smile.gif įsodino viena blastute 5 AB. Dar dvi užšaldė 4 AB ir 2 AB. Tiek žinių tik pasakė embriologas. Man kažkaip skausimingai praėjo procedūra, bet kaltas mano užsilenkęs gimdos kaklelis. O dabar jau gerai, namie, geriam ramunėlių arbata ir ilsimės ax.gif  kai tAIP lyja už lango, labai miegas ima mirksiukas.gif
Beja sakė ryt jau Elis bus kam aktualu g.gif
O kažkaip šiandien susimaščiau-rūbus kaip pirkom sako ar norit susigrąžinti mokesčius (4 %). Sakykit gal kas bandės už vaistus ir gydymo paslaugas susigrąžinti? g.gif

Tai ir ilsėkitės. Man atrodo, kad poilsis po šios procedūros yra būtinas wub.gif 4u.gif.
O dėl mokesčių susigrąžinimo, tai įdomi mintis. Gal kas turi patirties šiuose reikaluose, pasidalinkite..
Atsakyti
QUOTE(Judesiuke @ 2015 10 12, 22:02)
Sveikos merginos  4u.gif  Ryt laukia punkcija ( tikiuosi praeis gerai wink.gif ) Man liko Gonal apie 300 ir per klaida nusipirkau Menogon dezute, gal kuriai reiktu, rasykit smile.gif Dar savaitele planuoju buti cia arba palikciau pas sesutes smile.gif
Papildyta:

Kuo didziausios sekmes  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nepraimtus Vaistukus galima grazinti i ta pacia vaistine is kurios juos pirkot 4u.gif
As taip pat turiu lasiuku Gonalio 4u.gif

QUOTE(rneringa @ 2015 10 12, 22:15)
O aš galvojau, o kad hiper tik tuo atveju, kai folių daug. O tai jūs kreipėtės į gydytojus? Juk tai pavojinga būklė.

Priklauso nuo organizmo reakcijos 4u.gif Tai buvo tik lengva forma. Gydytojo stebejimas priklausomai nuo savijautos butinas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joorgita @ 2015 10 12, 22:15)
O kažkaip šiandien susimaščiau-rūbus kaip pirkom sako ar norit susigrąžinti mokesčius (4 %). Sakykit gal kas bandės už vaistus ir gydymo paslaugas susigrąžinti? g.gif


joorgita tax free yra taikoma tik prekem (ir tai ne visom, sakykim LT netaikoma alkoholio, tabako ir tt nu yra sarasas kam netaikoma) bet ne paslaugom. juk tu paslaugos neisvezi is salies biggrin.gif vaistai greiciausiai irgi papuls i ta sarasa biggrin.gif
o tvarka tai turbut visur vienoda, pardej duoda uzpildyta blanka, cekius butinai turet ir su pasu pasienyje turi uzsidet muitines spauda. bet yra minimalios sumos nuo kuriu tai daroma, reiktu pasiaiskinti kokia ji yra turkijoje. mes klausem, bet dabar neatsimenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 12 spalio 2015 - 21:53
QUOTE(Irėnė @ 2015 10 12, 22:51)
joorgita tax free yra taikoma tik prekem (ir tai ne visom, sakykim LT netaikoma alkoholio, tabako ir tt nu yra sarasas kam netaikoma) bet ne paslaugom. juk tu paslaugos neisvezi is salies biggrin.gif vaistai greiciausiai irgi papuls i ta sarasa biggrin.gif
o tvarka tai turbut visur vienoda, pardej duoda uzpildyta blanka, cekius butinai turet ir su pasu pasienyje turi uzsidet muitines spauda. bet yra minimalios sumos nuo kuriu tai daroma, reiktu pasiaiskinti kokia ji yra turkijoje. mes klausem, bet dabar neatsimenu.


Aišku. O minimali suma 120 TRY.
Atsakyti
QUOTE(joorgita @ 2015 10 12, 23:00)
Aišku. O minimali suma 120 TRY.


ir dar pavyzdziui LT, tai jei gerai pamenu tai 1 cekis turi buti ne maziau 200.00 lt (nu cia dar kai litai buvo). tai dar vertetu pasidomet ar taip nera ir TR.
Atsakyti
mergaitės, nauja tema nes kol grįšiu manau nespėsiu sukrt naujos, jei kas netikslu, tikslinkit , koreguosim 4u.gif




Druide gražių žinių šiandien wub.gif wub.gif wub.gif


Judesiuke skanaus miegelio ir gausaus derliuko wub.gif


joorgita , nuostabu pupo wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif niu dabar ramaus laukimo wub.gif kada hcg? blush2.gif


Sofija123 gero pasimatymo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(joorgita @ 2015 10 12, 22:00)
Aišku. O minimali suma 120 TRY.


Ir kaip Irene rase, ji yra kiekvienas cekis turi buti ne maziau kaip 120 liru. Negali to 120 surinkti per kelis cekius.

Mergaites turkaites, sekmingu rezultatu jumi 4u.gif


Man dar labai idomu, kad TR gydytojai planuoja patys M skambinti smile.gif shiaip manau labai gera praktika - duoti jam aisku instruktaza, ka noretu gauti, ka turi paziureti. Galima butu tokia sistema ivest smile.gif manau pas ji gi kruva merginu darosi H ir LP pries TR smile.gif duok zinot, kaip seksis TR su M pabendrauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Murke- @ 2015 10 13, 07:24)
Man dar labai idomu, kad TR gydytojai planuoja patys M skambinti smile.gif shiaip manau labai gera praktika - duoti jam aisku instruktaza, ka noretu gauti, ka turi paziureti. Galima butu tokia sistema ivest smile.gif manau pas ji gi kruva merginu darosi H ir LP pries TR smile.gif duok zinot, kaip seksis TR su M pabendrauti smile.gif

Aš dar prieš H buvau pagalvojusi kad būtu šaunu jei jie pasikalbėtu prieš operacija ir tada tiksliai žinotu ko reikia.
Kalbėjau katik su TR tai sako reikia daryti pakartotinai H , nes operacija nebuvo atlikta iki galo. Kaip paaiškino paprastais žodžiais, tai M tik atvėrė truputi pravalė ir viskas, o turėjo eiti daug giliau. Laukiu dabar mmm ir tarsimės dėl datos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulyte: 13 spalio 2015 - 09:13
Kalbėjau katik su TR tai sako reikia daryti pakartotinai H , nes operacija nebuvo atlikta iki galo. Kaip paaiškino paprastais žodžiais, tai M tik atvėrė truputi pravalė ir viskas, o turėjo eiti daug giliau. Laukiu dabar mmm ir tarsimės dėl datos.
[/quote]

linulyte 4u.gif o ka jums rado H metu,jei nera kokiu polipu ar saaugu, tai kad ten dar galima daryti daugiau g.gif is ko jie sprendzia kad ne iki galo padaryta H, Cia viska is GN mato?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SraigyteR: 13 spalio 2015 - 10:05
QUOTE(joorgita @ 2015 10 12, 21:15)
Taip šiandien man įsodinimo diena smile.gif įsodino viena blastute 5 AB. Dar dvi užšaldė 4 AB ir 2 AB. Tiek žinių tik pasakė embriologas. Man kažkaip skausimingai praėjo procedūra, bet kaltas mano užsilenkęs gimdos kaklelis. O dabar jau gerai, namie, geriam ramunėlių arbata ir ilsimės ax.gif  kai tAIP lyja už lango, labai miegas ima mirksiukas.gif
Beja sakė ryt jau Elis bus kam aktualu g.gif
O kažkaip šiandien susimaščiau-rūbus kaip pirkom sako ar norit susigrąžinti mokesčius (4 %). Sakykit gal kas bandės už vaistus ir gydymo paslaugas susigrąžinti? g.gif


Laikom kumstukus uz tavo stipruoli, kad tvirtai isikibtu ir nepabegtu 9 menesius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SraigyteR @ 2015 10 13, 09:04)

linulyte 4u.gif  o ka jums rado H metu,jei nera kokiu polipu ar saaugu, tai kad ten dar galima daryti daugiau g.gif  is ko jie sprendzia kad ne iki galo padaryta H, Cia viska is GN mato?

Man dar TR padarius GN matė polipa ir lipė darytis H.
Siunčiau jiems iraša padaryto H .
Atsakyti