Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

na jis toks staciokas zmogelis, snekantis be pagrazinimu☺ Bet man tiko 😜 pas mane 2 st emdotrioze, o ir vyro turtas prastas, tai mums taike isci. O kokios jusu bedos?
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 17:21)
na jis toks staciokas zmogelis, snekantis be pagrazinimu☺ Bet man tiko 😜 pas mane 2 st emdotrioze, o ir vyro turtas prastas, tai mums taike isci. O kokios jusu bedos?


Su vyru kartu ėjom, tai abiems patiko. Atrodo, nevynioja nieko į vatą, o kaip bus toliau, matysim smile.gif kol kas tikėjimo ir vilties tikrai įkvėpė smile.gif pas mus neaiškios kilmės nevaisingumas. O jums trumpą ar ilgą protokolą taikė?
Atsakyti
sveikos visos (ir ypatingai besilankancios Rygoj...)
As taip pat startavau sausio 4 su ilgu protokolu. Laukiamajame sedejo lietuvaiciai, bet neisdrisau pakalbinti...
Atsakyti
as 3 men leidausi dipherelina ( buvo sukelta dirbtine menopauze, endometriozei zudyti), po to viskas lb greit, savaite leidausi gonali, dar pro 3 d punkcija, dar po dvieju isodino 2 10 Balu embrionus:)
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 16:36)
Laba diena,mergaitei, jau Seniai Esu aktyvi jusu temutes skaitytoja, bet Nieko nerasiau. Po 3 metu nesekmingu bandymu susilaukti leliuko ryzomes ivf procedurai Rygoje. Siandien yra 8 dpi. Maudzia desine kiauside, pirma kart siandien iskrito daug crinone su trupuciu rudu kresuliuku ir laikosi temperatura 37.2-5. Pasibandziau 2 testukus, Abu neigiami, jokiu vaiduokliuku. Ar labai per anksti dariausi, ar jau nuteikineti save, kad nepavyko sikart...? Dekoju uz jusu pamastymus


Is anksto tikrai nenuteikinek saves blogiausiam ... dar siek tiek kantrybes.... zinau kaip letai laikas bega ir kokie jausmai kamuoja.... sviezi mano pacios patyrimai...
Mano atveju 10dpi namuose testas nieko nerode, o 14 dpi hcg buvo 2058.
Progestetono kremas ir rudi kresuliukai irgi normalus kremo salutinis poveikis. Paskaityk apie krema. Gal ramiau bus. Mane pacia kiekviena karta tie islendantys gumuliukai sokiruoja, bet gydytojas sake, kad cia nuo kremo, tai visai normalu. Pamaudimai ir nestiprus pilvo apacios skausmai (kaip pries mmm) mano nuolatinisi palydovai...Kunas reaguoja i viska... ir kas be ko, kiekvienas kunas reaguoja skirtingai.

Laikom kumscius ir linkiu uzkibti zirniukams ar zirniukui... kiek ju bebutu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cloe2015: 07 sausio 2016 - 17:52
labai aciu uz palaikyma ir nuraminima smile.gif o Tave labai sveikinu su skaiciukais!!!! Kad mes visos tokiu sulauktume! nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 16:36)
Laba diena,mergaitei, jau Seniai Esu aktyvi jusu temutes skaitytoja, bet Nieko nerasiau. Po 3 metu nesekmingu bandymu susilaukti leliuko ryzomes ivf procedurai Rygoje. Siandien yra 8 dpi. Maudzia desine kiauside, pirma kart siandien iskrito daug crinone su trupuciu rudu kresuliuku ir laikosi temperatura 37.2-5. Pasibandziau 2 testukus, Abu neigiami, jokiu vaiduokliuku. Ar labai per anksti dariausi, ar jau nuteikineti save, kad nepavyko sikart...? Dekoju uz jusu pamastymus

Keliu dienu embriona isodino? Jeigu 5 dienu tai 8dpi hcg tikrai turi rodyti, NT gali ir nerodyti.
Atsakyti
QUOTE(log02 @ 2016 01 07, 17:42)
sveikos visos (ir ypatingai besilankancios Rygoj...)
As taip pat startavau sausio 4 su ilgu protokolu. Laukiamajame sedejo lietuvaiciai, bet neisdrisau pakalbinti...


Sveika 4u.gif aš pradedu nuo sausio 14d - suleis blokuojančius vaistus. Kaip jūs po jų jautėtės? Kodėl taikė ilgą protokolą ir koks jūsų AMH? 4u.gif klausinėju, nes pačios panašus kelias laukia smile.gif

QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 17:44)
as 3 men leidausi dipherelina ( buvo sukelta dirbtine menopauze, endometriozei zudyti), po to viskas lb greit, savaite leidausi gonali, dar pro 3 d punkcija, dar po dvieju isodino 2 10 Balu embrionus:)


Jūratėle, kaip jauteis po punkcijos? Nebuvo hyper? Aš jos labiausiai bijau... Labai linkiu, kad tik viskas būtų gerai 4u.gif laikysiu kumštukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 19:30)
labai aciu uz palaikyma ir nuraminima  smile.gif o Tave labai sveikinu su skaiciukais!!!! Kad mes visos tokiu sulauktume!  nestuke.gif


Aciu labai ir tikrai nuosirdziai linkiu ir tau sulaukti geru ziniu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cloe2015: 07 sausio 2016 - 19:09
man isodino 2 dienu embrionus. Dabar jau visai stipriai maudzia desine kiauside, temperatura 37.4, prastai jauciuos... Reikia kazkaip save raminti smile.gif
Atsakyti
Norėčiau pasiklausti pas tas, kurioms jau darė IVF. šianden man isodino 2 embrionus 6 ir 8 lasteliu. Procedura užtruko kiek ilgokai, nes gyditoja nerado kelio i gimda, bent taip sakė man paklausus kas atsitiko.. Na ir zodzu iskart kai susvirkste embrionus ir iseme ta sketikly:)man isbegoskystis is maksties... gyditoja pasake, kad tai skystis kuriame buvo embrionai, bet ar taip buvo ir jums?
Bijau, kad su tais skysciais nebutu ir embrionai pasisaline:(
Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2016 01 07, 17:05)
Sveika  4u.gif  aš pradedu nuo sausio 14d - suleis blokuojančius vaistus. Kaip jūs po jų jautėtės? Kodėl taikė ilgą protokolą ir koks jūsų AMH?  4u.gif  klausinėju, nes pačios panašus kelias laukia smile.gif
Jūratėle, kaip jauteis po punkcijos? Nebuvo hyper? Aš jos labiausiai bijau... Labai linkiu, kad tik viskas būtų gerai  4u.gif  laikysiu kumštukus smile.gif

O po punkcijos jauciausi labai gerai, iskart norejau namo ☺ Ir hyper jokiu pozymiu😊
Papildyta:
QUOTE(agniutte @ 2016 01 07, 17:38)
Norėčiau pasiklausti pas tas, kurioms jau darė IVF. šianden man isodino 2 embrionus 6 ir 8 lasteliu. Procedura užtruko kiek ilgokai, nes gyditoja nerado kelio i gimda, bent taip sakė man paklausus kas atsitiko.. Na ir zodzu iskart kai susvirkste embrionus ir iseme ta sketikly:)man isbegoskystis is maksties... gyditoja pasake, kad tai skystis kuriame buvo embrionai, bet ar taip buvo ir jums?
Bijau, kad su tais skysciais nebutu ir embrionai pasisaline:(

Sveikute, turejau 1 IVF, jo metu niekas neisbego, gal kitos mergaites daugiau pakomentuos. Negalvok apie blogus dalykus smile.gif
Atsakyti