Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(agniutte @ 2016 01 07, 20:38)
Norėčiau pasiklausti pas tas, kurioms jau darė IVF. šianden man isodino 2 embrionus 6 ir 8 lasteliu. Procedura užtruko kiek ilgokai, nes gyditoja nerado kelio i gimda, bent taip sakė man paklausus kas atsitiko.. Na ir zodzu iskart kai susvirkste embrionus ir iseme ta sketikly:)man isbegoskystis is maksties... gyditoja pasake, kad tai skystis kuriame buvo embrionai, bet ar taip buvo ir jums?
Bijau, kad su tais skysciais nebutu ir embrionai pasisaline:(

Man irgi tikrai niekas neisbego, nuo procedurines kedes net nesistojau, perlipau gulom ant palatos lovos isveze ir pusvalandi liepenedikelti, tai as valanda pragulejau kol nebegalejau kentet, i wc baisiai norejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 01 07, 20:55)
Man irgi tikrai niekas neisbego,  nuo procedurines kedes net nesistojau,  perlipau gulom ant palatos lovos isveze ir pusvalandi liepenedikelti,  tai as valanda pragulejau kol nebegalejau kentet,  i wc baisiai norejau  blush2.gif

Na tikiuosi kad embrionai liko ten kur jiems ir vieta:) bet kazkaip nuotaika nekokia....
Atsakyti
QUOTE(agniutte @ 2016 01 07, 21:50)
Na tikiuosi kad embrionai liko ten kur jiems ir vieta:) bet kazkaip nuotaika nekokia....


O oer echo neparode gimdoje isitaisiusiu emrionu?smile.gif man pamenu parode taskelius kur sudejo, tai manau jau is gimdos tikrai nebeisvega wink.gif
Atsakyti
Neparodė, išvisk kazkaip keistai. paliko paguleti gal 15 min. o poto nei kokiu patarimu dave, kad pvz paguleti ar sunkumu nekilnoti, nieko.. Tik crinone gerti.. Nzn labai baisu, kad viskas butu ok... Nes tikrai kazkaip neramu.
Ir siandien man labai skauda pilvo apacia abu sonus, nzn ar taip turetu buti...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(agniutte @ 2016 01 08, 10:54)
Neparodė, išvisk kazkaip keistai. paliko paguleti gal 15 min. o poto nei kokiu patarimu dave, kad pvz paguleti ar sunkumu nekilnoti, nieko.. Tik crinone gerti.. Nzn labai baisu, kad viskas butu ok... Nes tikrai kazkaip neramu.
Ir siandien man labai skauda pilvo apacia abu sonus, nzn ar taip turetu buti...sad.gif


Pas ką jūs darėtės IVF? Atsiprašau, jei praleidau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braškiukas: 08 sausio 2016 - 10:03
QUOTE(agniutte @ 2016 01 08, 09:54)
Neparodė, išvisk kazkaip keistai. paliko paguleti gal 15 min. o poto nei kokiu patarimu dave, kad pvz paguleti ar sunkumu nekilnoti, nieko.. Tik crinone gerti.. Nzn labai baisu, kad viskas butu ok... Nes tikrai kazkaip neramu.
Ir siandien man labai skauda pilvo apacia abu sonus, nzn ar taip turetu buti...sad.gif


man pirma karta kai ikele embrionus, pasake kad isplaus kakleli, neisigasti atsistojus isbegs skystis, tai taip ir buvo isbego, kitus kartus kai kele, neplove ir niekas neisbego, skirtingos daktares dare proceduras-skirtingos metodikos, bet visos galutiniame rezultate parode per echo gimdoje sviesiuliukus (embrionus). Ramaus tau laukimo hcg dienytes 4u.gif
Atsakyti
laba diena,

norėčiau ir aš prisijungti kad laukimas neprailgtų ax.gif
man isodino 2 embrionus ir pokeleto dienu 1 blastocista..taigi, antradieni turečiau daryti kraujo tyrimuka...bet baime siek tiek kausto...nes maudzia pilvo apacia...

Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 07, 20:34)
man isodino 2 dienu embrionus. Dabar jau visai stipriai maudzia desine kiauside, temperatura 37.4, prastai jauciuos... Reikia kazkaip save raminti  smile.gif

o savo gydytojui, kuris dare ivf nebandei skambinti? Jis objektyviausiai tau atsakytu...
Kiek dar dienu laukti iki hcg testo?
Papildyta:
QUOTE(agniutte @ 2016 01 07, 20:38)
Norėčiau pasiklausti pas tas, kurioms jau darė IVF. šianden man isodino 2 embrionus 6 ir 8 lasteliu. Procedura užtruko kiek ilgokai, nes gyditoja nerado kelio i gimda, bent taip sakė man paklausus kas atsitiko.. Na ir zodzu iskart kai susvirkste embrionus ir iseme ta sketikly:)man isbegoskystis is maksties... gyditoja pasake, kad tai skystis kuriame buvo embrionai, bet ar taip buvo ir jums?
Bijau, kad su tais skysciais nebutu ir embrionai pasisaline:(


stenkis galvoti pozityviai, negalvok apie bloga.... isijunk kokia komedija... taip lengviau bus atsijungti nuo ivairiu minciu....
Papildyta:
QUOTE(jonė34 @ 2016 01 08, 12:17)
laba diena,

norėčiau ir aš prisijungti kad laukimas neprailgtų ax.gif
man isodino 2 embrionus ir pokeleto dienu 1 blastocista..taigi, antradieni turečiau daryti kraujo tyrimuka...bet baime siek tiek kausto...nes maudzia pilvo apacia...


Laikom kumscius ir nuosirdziai linkiu, kad prikibtu wink.gif
Lauksim geru naujienu! Kad pilva maudzia, nereiskia nieko blogo, gal gi priesingai - gimda dideja, ruosiasi zirniuku augimui wink.gif Tikekimes geriausio!
Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2016 01 08, 11:03)
Pas ką jūs darėtės IVF? Atsiprašau, jei praleidau....



Visockiene D. VK
Atsakyti
susisiekem su gydytoju del pakilusios temperaturos, nuramino, sake, kad vyksta procesas ir greiciausiai tai I nauda. Ar jums, merginos yra buve, kad Taip ilgai laikosi Virs 37? Siandien 9 dpi.
Atsakyti
QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 08, 18:57)
susisiekem su gydytoju del pakilusios temperaturos, nuramino, sake, kad vyksta procesas ir greiciausiai tai I nauda. Ar jums, merginos yra buve, kad Taip ilgai laikosi Virs 37? Siandien 9 dpi.


Dziaugiuosi, kad ramiau pasidare! Tai svarbiausia!
As neturejau temperaturos. Bet juk kiekviena musu kitaip i viska reaguojam... wink.gif
Sekmes ir geros nuotaikos! nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*MiStreSS* @ 2016 01 08, 00:20)
O oer echo neparode gimdoje isitaisiusiu emrionu?smile.gif man pamenu parode taskelius kur sudejo, tai manau jau is gimdos tikrai nebeisvega wink.gif

Per echo idetu embrionu tikrai negalejo parodet, nebet parodė vieta į kurią jį įkėlė. Pagalvokit pačios juk embrionus ir blastutes stebi o per mikroskopą, echoskopas tiek vaizdo neišdidina. Man tai pat rode vietą ir sakė va ten juos įkėlėm.

QUOTE(agniutte @ 2016 01 08, 10:54)
Neparodė, išvisk kazkaip keistai. paliko paguleti gal 15 min. o poto nei kokiu patarimu dave, kad pvz paguleti ar sunkumu nekilnoti, nieko.. Tik crinone gerti.. Nzn labai baisu, kad viskas butu ok... Nes tikrai kazkaip neramu.
Ir siandien man labai skauda pilvo apacia abu sonus, nzn ar taip turetu buti...sad.gif

Sonus gali paskaudeti ir nuo punkcijos,kiaušidės dar jautrios. Taip pat gali būti ir geras ženklas, gal tikrai mažius bando įsitaisyti mirksiukas.gif

QUOTE(Jurate1988 @ 2016 01 08, 18:57)
susisiekem su gydytoju del pakilusios temperaturos, nuramino, sake, kad vyksta procesas ir greiciausiai tai I nauda. Ar jums, merginos yra buve, kad Taip ilgai laikosi Virs 37? Siandien 9 dpi.

Man buvo kad temperatūra laikėsi 37,2. Aš taip pat skaičiausi kad tai normalu nestuke.gif
Atsakyti