Įkraunama...
Įkraunama...

***2014m. Gruodinukai (76 tema) ***

Labas rytas wink.gif

Džiaugiuosi, su pirmuoju, rimtu gimtadieniu smile.gif

AgSlan, nu va ir praėjo jūsų dienos ligoninėje.

Tie lipimai jau tikrai ne kažką pasidarė. Ant sofos užsilipusi pradėjo eiti per ją, nu tai ir nuėjo...gerai, kad spėjau dar sulaikyti, bet vis tiek krito biškutį

Gal vietoje sijono tiktų kokios sijonkelnės? Ar irgi nenori?


Maniškė tikras rankinukas, pas mamą tik ant rankų nori būti. Tai gaminti maistą tapo iššūkiu. Vieną kartą kai griebė virtinukus karštus. Paryčiais dažnai verkšlena, savo lovytėje užmiega, bet naktį vis tiek pas mus ateina, kaip ponia išsidrėbia ir miega. Mes su vyru ant šonų turim miegot biggrin.gif

Mes eglutės nepuošėm, bet iš lempučių ir tokių karoliukų padarėme ant sienos eglutę ir 'dovanėlę', tik dar reikia 'lietučiu' apvynioti. Dar kelis žaisliukus po kambarius pasikabinom. O kai viską traukėm iš dėžių, tai vaje, kad mažė davėsi, visus žaisliukus apčiupinėjo, lemputes ant savęs dėjo lotuliukas.gif

Pasakokit kaip laikotes, ką per dienas su vaikais veikiat? Ar lauke jau vaikštot?

Atsakyti
labas rytas

QUOTE(ruta_zalia @ 2015 12 07, 12:18)
Man baisu tie lipimai... Maniske kaip alpinistas laipioti nori  Sestadieni isverte zaislus is dezes, prisitume ja prie zurnalinio staliuko ir pirmyn - nuo grindu ant apverstos dezes, nuo dezes ant staliuko... O jau koks geras reikalas yra unitazas  Tiesiog atradimas... Uzdarom dangti, bet tai jos nesulaiko - atsidengia. Tai dabar jau akylai stebiu, kad katilines ir vonios durys butu uzdarytos, nes jau syki rankos buvo pamerkotos i unitazo vandeni, o pati ant krasto pakibusi.


as dziaugiausi, kad maniske nelipa niekur, bet neilgai dziaugiausi tuo. dabar lipa kur tik gali. kazkoks bezdziones genas pas ja yra man atrodo. vakar ant zaislu dezes uzsiropste ir atsistojo. gerai, kad netoliese buvom, o tai butu nusivertus. jau ismoko ir ant sofos uzsikarti. uzsilipa, atsistoja ir bega doh.gif
pas mus vonia uzdaryta visada, nes ten suns maistas ir vanduo, kitaip viska ragauja. ir jei netycia ismunka dar labai smagu visa tualetini popieriu isvynioti


QUOTE(AgSlan @ 2015 12 11, 18:07)
alergija liko, neisaugo dar jos. Gersim dabar sojos misinuka.
O cia jau ziuriu irgi mazai kas uzsuka parasyt


oho kaip jums cia. o nezinot nuo ko cia tos alergijos jums gavosi? laikykites 4u.gif

QUOTE(Dziaugiuosi @ 2015 12 11, 22:26)
Sveikos,
Štai ir mūsų jaunuoliui 1 metukai smile.gif Alergiškas ir jis yra, bet maisto jau labai įvairaus išreikalauja, sunku nusaugoti. Ir varškę jau lapnoja, ir vištieną doh.gif Bet pradėjo prieš kuri laiką vemti nuo naudojamo mišinio (Friso Pep, hidrolizatas baltymų), tai iš viso nustojom duoti. Jau dvi savaitės kaip geria tik vandenį ir arbatėles unsure.gif



su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif kaip atsventet?

QUOTE(akari @ 2015 12 12, 11:49)
Labas rytas wink.gif

Džiaugiuosi, su pirmuoju, rimtu gimtadieniu smile.gif

AgSlan, nu va ir praėjo jūsų dienos ligoninėje.

Tie lipimai jau tikrai ne kažką pasidarė. Ant sofos užsilipusi pradėjo eiti per ją, nu tai ir nuėjo...gerai, kad spėjau dar sulaikyti, bet vis tiek krito biškutį

Gal vietoje sijono tiktų kokios sijonkelnės? Ar irgi nenori?
Maniškė tikras rankinukas, pas mamą tik ant rankų nori būti. Tai gaminti maistą tapo iššūkiu. Vieną kartą kai griebė virtinukus karštus. Paryčiais dažnai verkšlena, savo lovytėje užmiega, bet naktį vis tiek pas mus ateina, kaip ponia išsidrėbia ir miega. Mes su vyru ant šonų turim miegot biggrin.gif

Mes eglutės nepuošėm, bet iš lempučių ir tokių karoliukų padarėme ant sienos eglutę ir 'dovanėlę', tik dar reikia 'lietučiu' apvynioti. Dar kelis žaisliukus po kambarius pasikabinom. O kai viską traukėm iš dėžių, tai vaje, kad mažė davėsi, visus žaisliukus apčiupinėjo, lemputes ant savęs dėjo  lotuliukas.gif

Pasakokit kaip laikotes, ką per dienas su vaikais veikiat? Ar lauke jau vaikštot?


idomiai sugalvojot su ta eglute

mes siandien bandysim namus ir eglute pasipuosti, bet pas mus eglute ant komodos stovi. vienintelis aisus dalykas, kad kokiu spygliu neprivalgytu nukritusiu, nes juk viska kisa i burna.

maniske irgi baisus mamytukas. galetu tai visa diena ant ranku sedetu, negaliu nei pavalgyti, nei pasitvarkyti, nei ka gaminti blink.gif vakar buvom Panoramoj, norejau po kaledine muge pasivaiksciot, tai kai nusibodo vezime sedet gavau nesioti, nes jei tik vyras paimdavo iskart asaros kaip pupos riedeti pradedavo.

dienos pas mane visos vienodos toks jausmas. noreciau bent kur pasportuoti iseiti, nes kovoju su nereikalingais kg ir galiu pasakyti, kad labai nesekmingai, nors atrodo tikrai nekemsu, bet jie niekur nedingsta, jau net i veidrodi nemiela ziureti.

po savaites vaziuosim jau pas tevus, bet tai kaip nenoriu tai ne tas zodis. verysad.gif
Atsakyti
Laba, manos smile.gif
Jau visai atitrukau as nuo cia ax.gif nespeju turbut, buna jauciu vakarais, kad ir stovedama uzmigciau lotuliukas.gif

Sveikinam visus 4u.gif ka su dantukais, ka su pirmuoju gimtadieniu! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Maniske vis augina septinta dantuka ir neisaugina, ir pikta buna, ir visko buna lotuliukas.gif pati tvirtai, drasiai dar nevaiksto. Reikia uz ko nors isikibt,tiesiog prisiliest. Del laipiojimu kol kas pakankamai ramu pas mus. Nors sunus turi toki laiptuka neauksta, tai atropojus mergina ant jo lipa.
Su paspiriama masina vaziuoja, tik kojos per trumpos, uz ratu kliuna,bet pasispirt jau gaunasi. O jau laimes kiek. Tik reikia saugot, gaudyt, kad nenuvirstu. Manau kai jau drasiai vaikscios, bus smagiausias uzsiemimas ax.gif
Atsakyti
Leilita gyvą eglutę puošiate? Mes dar tokią mažutę vaiko kambaryje pasipuošėm, ant palangės stovi. Vyro kažkoks pažįstamas darė auditą šunų fabrike'Darling', tai oo vaikyti, kkie ten aukšti reikalavimai, ir kokybė maisto gera. Viskas dėl to ir yra: nes vaikas gali paimti. Bet mes irgi saugojam, o mūsų šuo toks, kad leidžia jog iš jo būtų maistas atimamas. Kodėl pas tėvus nenori? Ilgam?

Mes Kalėdoms užsiprašėm tos mašinos, Tai nupirksim žieminius batus ir varysim laukan thumbup.gif

Tikrai vis rečiau prisėdam, bet tie mažiukai nori daaaug dėmesio. Aš jeigu nueinu virtuvėn, tai atlekia ji, į kojas įsikabina ir zirzia. Pradėjom eiti vėlai miegoti, apie 22-23val. Bet rytais keliuosi anksciau už vaiką, norisi ir po dušu, ir kavos smile.gif
Geros dienos biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

ramu temoje... maniske vis dar kosti ir sloguoja, vakar jau ir pas LOR buvom sad.gif Vargsiuke vos prakvepuoja, taip gaila mergytes, nakti rekia, blaskosi, nu daktarai nieko bloga nemato. Vienoj pusej kruminuku vietoj dantenos labai raudonos, negi cia dantu bedos, jeigu tai tai per daug sunkiai jie kalasi...

Pirma karta perlipau per savo isitikinimus ir pirkau dirbtine eglute, siandien vakare turi atvezti. Nusvere kaina ir tai kad nebus spygliu. Tai siuo metu labai aktualu, nes mazei viskas valgoma... Pernai puosem gyva, visai pora dienu pries Kucias, bet sildymas grindinis ir spygiu turejom sociai, nors ir vandeni pylem.

Maniske jau nevaiksto, bet kaip uraganas begioja rolleyes.gif Ir labai jau savarankiska nori buti, net sauksta is mano rankos griebia ir bando kose kabinti, rubus, batus renkasi jeigu mato, kad mes ruosiames biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Mazulis miega antro dienos miegelio siandien namie - tai ramiai galiu cia uzsukti blush2.gif . Siaip lauke paprastai miegam antra karta, bet siandien kazkodel neuzmigo - klykt pradejo baisiausiai - gavau veztis namo doh.gif .
Musu dienos kaip ir +- vienodos. Einam i sporto sale 4 kartus per savaite. Man tikra atgaiva biggrin.gif . O ir mazius ziuriu laimingesnis, kai aplinka pakeicia. Nors as neturiu bedu su nereikalaingais kg, bet uz tai nugara labai sustiprejo. Anksciau jau inksdavau vyrui vakarais, kad nugara skauda ir nieko nenoriu. O dabar nors ir nesioju, kaip visada ant ranku nemazai - skausmai dingo thumbup.gif .
Ryt leksim i baseina. Smagu jau vien del to, kad maziui labai labai patinka thumbup.gif .

QUOTE(Leilita @ 2015 12 13, 11:19)
as dziaugiausi, kad maniske nelipa niekur, bet neilgai dziaugiausi tuo. dabar lipa kur tik gali. kazkoks bezdziones genas pas ja yra man atrodo. vakar ant zaislu dezes uzsiropste ir atsistojo. gerai, kad netoliese buvom, o tai butu nusivertus. jau ismoko ir ant sofos uzsikarti. uzsilipa, atsistoja ir bega  doh.gif

po savaites vaziuosim jau pas tevus, bet tai kaip nenoriu tai ne tas zodis.  verysad.gif


Maniskis, kaip atsarguolis netgi perdetas - tai dar nemoka ant sofos uzsikart. Ir siaip nelaipioja. Gal cia tik kol kas g.gif . Mokau nuo sofos ir lovos uzpakaliuku pirma nulipti - klauso ir taip daro thumbup.gif .

O kodel nesinori pas tevus? ilgam?

QUOTE(akari @ 2015 12 15, 11:00)
Bet rytais keliuosi anksciau už vaiką, norisi ir po dušu, ir kavos  smile.gif


Nu vat cia tai valia - as niekaip anksciau neatsikeliu - tyngiu biggrin.gif

QUOTE(ruta_zalia @ 2015 12 15, 17:01)
Maniske jau nevaiksto, bet kaip uraganas begioja  rolleyes.gif Ir labai jau savarankiska nori buti, net sauksta is mano rankos griebia ir bando kose kabinti, rubus, batus renkasi jeigu mato, kad mes ruosiames  biggrin.gif


Kokia saunuole - zaviuosi wub.gif . Maniskis dar nieko panasaus nemoka unsure.gif
Atsakyti


Sveikos,

oj as vakare tai irgi verkiu nuo nugaros sakusmo

mazoji ne tik kad vaiksto, bet laksto ir lenda kur tik gali. vakar ilipo o antra TV staliuko lentyna doh.gif jau galvojau viskas isbandyta, pasirodo rado dar kur uzlipt lotuliukas.gif turbut tuoj uzuolaidom kaip kaciukas lips blink.gif

QUOTE(akari @ 2015 12 15, 11:00)
Leilita gyvą eglutę puošiate? Mes dar tokią mažutę vaiko kambaryje pasipuošėm, ant palangės stovi. Vyro kažkoks pažįstamas darė auditą šunų fabrike'Darling', tai oo vaikyti, kkie ten aukšti reikalavimai, ir kokybė maisto gera. Viskas dėl to ir yra: nes vaikas gali paimti. Bet mes irgi saugojam, o mūsų šuo toks, kad leidžia jog iš jo būtų maistas atimamas. Kodėl pas tėvus nenori? Ilgam?

Mes Kalėdoms užsiprašėm tos mašinos, Tai nupirksim žieminius batus ir varysim laukan  thumbup.gif

Tikrai vis rečiau prisėdam, bet tie mažiukai nori daaaug dėmesio. Aš jeigu nueinu virtuvėn, tai atlekia ji, į kojas įsikabina ir zirzia. Pradėjom eiti vėlai miegoti, apie 22-23val. Bet rytais keliuosi anksciau už vaiką, norisi ir po dušu, ir kavos  smile.gif
Geros dienos  biggrin.gif


jo mes gyva su vazonu puosiam ant komodos stovi. irgi baisu del spygliu privalgymo, bet tikiuosi suziuresim.
musus suo ne tai, kad leidzia is bliudo imti, bet ir is burnos leistu jei krapstytu. dabar nesuziuriu visada, tai ir uz kojos pagauna ir uz uodegos. kencia suniukas, bet stengiuosi apsaugoti ji.

aj nezinau pas tevus as pavargstu. nes vyro tevai tam paciam mieste, tai istisas tampymasis gaunasi. dar kiekvienas su savo nuotaikom ir pamokymais. aj nezinau, man geriau namie maziau vargo.

mes irgi masinos uzsiprase esam is mano tevu ant gimtadienio. jau sake nupirko. idomu kaip maze reaguos ar patiks g.gif

o gal kuri zino iki kada reikia vit. D duoti? baigem buteliuka ir nezinau ar nauja pirkti ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2015 12 15, 20:59)
o gal kuri zino iki kada reikia vit. D duoti? baigem buteliuka ir nezinau ar nauja pirkti ar ne.

Bet kokiu atveju dabar yra tamsus laikotarpis taigi D vit. tikrai nepakenks, galite drasiai gerti. As sunui gal iki 1,5 m. daviau, paskui sugirdziau kazkokia ampule ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2015 12 15, 17:01)
Laba diena,

maniske vis dar kosti ir sloguoja, vakar jau ir pas LOR buvom sad.gif Vargsiuke vos prakvepuoja, taip gaila mergytes, nakti rekia, blaskosi


Vargšiukė, laikykites 4u.gif



QUOTE(Leilita @ 2015 12 15, 20:59)
Sveikos,

jau galvojau viskas isbandyta, pasirodo rado dar kur uzlipt  lotuliukas.gif  turbut tuoj uzuolaidom kaip kaciukas lips  blink.gif


o gal kuri zino iki kada reikia vit. D duoti? baigem buteliuka ir nezinau ar nauja pirkti ar ne.


Nuuu gerai čia sugalvojo su tuo staliuku smile.gif kelias kartus skaičiau ir visus juokiga lotuliukas.gif Vit. d aš dar duodu ir nusipirkau didelį naują buteliuką. Šiaip vieni sako, kad iki 2m. reikia, bet rekomenduojama ir suaugusiems gerti.

Aš turiu kokius 2kg. užsilikusius, jie man netrukdo labai, bet reikia pasportuoti, kad būtų gražus pilvas, nes vakarop atrodau kaip 5mėn nėščia...ai, nu bet poooo naujųųų lotuliukas.gif

Vakar pasilenkiau ir surakino nugarą. Vėl. Tik dabar kitoj vietoj, nu net apsiverkiau einant miegot. Vaikas duodas, man skauda. Vyrui anksti keltis. Paskui apie 1val. mažiukė kad pradėjo klykti, ilgai nenurimo. Bet ryte atsikėlė geros nuotaikos smile.gif Rodos nakties negandų net nebūta
Atsakyti
Laba smile.gif

sveikatos sergantiems 4u.gif

Maniskei nosyte vis pasikisa, bet lyg nieko baisaus. Dantukas lenda ir neislenda niekaip, ir miega jautriau.

Musu eglute dirbtine, nelenda maze prie jos, kazkodel jai ji slykstuke lotuliukas.gif paliecia, nusipurto ir lekia kuo toliau lotuliukas.gif

Nesuprantu, kodel per telefona google chrome narsykle nerodo normaliai supermamu, meta klaida, kad temos nera, istrinta, perkelta ar pan. Nors pacia tema, pirma psl rodo gerai, o toliau paziuret neimanoma ir rasyt negalima. Per kompa su ta pacia narsykle viskas gerai. Telefone dar kita narsykle yra, bet nelabai ji man patinka, tai vat su ja irgi viskas tvarkoj. Nu visai as cia dabar nesidziaugiu, taip gerai man su telefonu buvo, prie kompo neturiu kada sedet doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

QUOTE(Leilita @ 2015 12 15, 20:59)
o gal kuri zino iki kada reikia vit. D duoti? baigem buteliuka ir nezinau ar nauja pirkti ar ne.


Manau, kad ilgai reikia vit.D duoti. Bent jau iki 2 metuku. Po to zuvu taukai su vit.D. Juk ir mums jo reikia, tik vat kazkaip nevartoju - o gal be reikalo g.gif

QUOTE(laimutukas @ 2015 12 17, 13:50)
Nesuprantu, kodel per telefona google chrome narsykle nerodo normaliai supermamu, meta klaida, kad temos nera, istrinta, perkelta ar pan. Nors pacia tema, pirma psl rodo gerai, o toliau paziuret neimanoma ir rasyt negalima. Per kompa su ta pacia narsykle viskas gerai. Telefone dar kita narsykle yra, bet nelabai ji man patinka, tai vat su ja irgi viskas tvarkoj. Nu visai as cia dabar nesidziaugiu, taip gerai man su telefonu buvo, prie kompo neturiu kada sedet  doh.gif


Man kazkaip telefone nepatogu, nors lyg atidarineja normaliai. Bet kad isvis nei prie kompo galiu prisest, nei telefona i rankas pasiimt - teroras juodas doh.gif . Jau net ant spinteles salia lovos negaliu telefono laikyt - lipa is lovos ir eina pasiimt doh.gif . Nori baisiai ismanus but lotuliukas.gif .


O musu savaitele nekokia unsure.gif . Treciadieni turejom vaziuot i baseina - o mazius pradejo vemt nuo ryto. Taip iki pietu kas pusvalandi vargsiukas veme verysad.gif . Nulekiau iki poliklinikos per pietus - sako neaisku, ar virusas, ar siaip skrandukas sustojo. Zodziu liepe daug skysciu duot ir jokio maisto nekist. Ir jokio misinuko, nes irgi tik sutraukia skranduko turini ir lauk viskas. Taigi antras pusdienis praejo lengviau, be vemimo. Nors dienos maistas buvo tik bananas ir daugiau vandenukas. O kita ryta vis del to issitikinau, kad virusas, nes jau pagavo ir mane, ir vyra, ir didzke mano. Taigi visi "pasninkaujam" biggrin.gif . Maziui siandien jau visai gerai - pienuko (misinuko) net daviau is ryto ir viskas gerai. Valgo irgi normaliai jau. Zodziu laime, kad maziausiais atlaike lengviausiai smile.gif . Ir mes visi kiti jau sveikstam - siandien beveik sveiki.

Linkim visiem nesirgti - juk sventes jau "ant nosies" 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre Gr @ 2015 12 18, 21:39)
Man kazkaip telefone nepatogu, nors lyg atidarineja normaliai. Bet kad isvis nei prie kompo galiu prisest, nei telefona i rankas pasiimt - teroras juodas  doh.gif . Jau net ant spinteles salia lovos negaliu telefono laikyt - lipa is lovos ir eina pasiimt  doh.gif . Nori baisiai ismanus but  lotuliukas.gif .

O musu savaitele nekokia  unsure.gif . Treciadieni turejom vaziuot i baseina - o mazius pradejo vemt nuo ryto. Taip iki pietu kas pusvalandi vargsiukas veme  verysad.gif . Nulekiau iki poliklinikos per pietus - sako neaisku, ar virusas, ar siaip skrandukas sustojo. Zodziu liepe daug skysciu duot ir jokio maisto nekist. Ir jokio misinuko, nes irgi tik sutraukia skranduko turini ir lauk viskas. Taigi antras pusdienis praejo lengviau, be vemimo. Nors dienos maistas buvo tik bananas ir daugiau vandenukas. O kita ryta vis del to issitikinau, kad virusas, nes jau pagavo ir mane, ir vyra, ir didzke mano. Taigi visi "pasninkaujam"  biggrin.gif . Maziui siandien jau visai gerai - pienuko (misinuko) net daviau is ryto ir viskas gerai. Valgo irgi normaliai jau. Zodziu laime, kad maziausiais atlaike lengviausiai  smile.gif . Ir mes visi kiti jau sveikstam - siandien beveik sveiki.




Labas rytas 4u.gif

Radau beda, narsymo istorija isvaliau ir vel viskas gerai smile.gif vat ismaniir musu mergina, reikia ir viskas. Rekia,kai neduodu lotuliukas.gif bet ir neduodu, nebent kai pampersa keiciu, tada ramiai paguli.

O vargeli, kas jus uzpuole. Gerai,kad lengvai prasisukot! thumbup.gif

Pasigyriau, kad egle slykstuke ir mergaite nelenda, tai vakar radau kelis zaisliukus nuluptus. O blizguciu nuo rankyciu isvis nespeju plaut, paskui veiduka trina, akytes, i burnyte kisa..

O mamos, sakykit ar duodat marinuotu darzoviu maziukams? Vis is rusio parsinesam savo marinuotu agurku, cukiniju ir mergina nori. Pora kartu daviau truputi,tai tokia laiminga, skaniai sukramsnojo. Bet baisu, gal dar anksti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutukas: 19 gruodžio 2015 - 08:25