Įkraunama...
Įkraunama...

***2014m. Gruodinukai (76 tema) ***

Laba, mamos! smile.gif

Su Naujais visas, nauju pasiekimu maziesiems, stiprios sveikatos! Mums kantrybes ir stiprybes visame kame! 4u.gif

Mes neblogai laikomes, sloguoja tik mazoji, bet nestipriai. Buvom siandien pasisvert, tai dabar mergina 10.5 kg ir 77 cm ugio smile.gif turim jau 8 dantukus, praeita savaite islindo 2, bet sunkokai jie lindo, pakraujave dantenukes buvo. Apetitu nesiskundziam, ragaujam daug visko, as kaip sakau, kur maistas, ten ir Austeja lotuliukas.gif prie sventinio stalo kiek sedejo,tiek vis ka nors ragavo thumbup.gif ir pabandyk neduot doh.gif
Atsakyti
sveikos,

visas su praejusiom sventem ir naujais metais :4U

mes siandien irgi po apziuros. esam 10,5kg ir 75cm. neaza dama ir nesiskundzia apetitu, tik turim beda, kad viska turi patikrinti kelis kartus kas yra burnoje. istisai vis traukia ir traukia koses is burnos. jau kartais pritruksta kantrybes. per sventes sloga bnuvom pasigave,. tai 2 savaites kankinomes. traukem vis snargliukus, visas rajonas girdejo kada sia pricedura atlikinejom doh.gif

jau labai gerai laksto musu mazoji.
Atsakyti
aj dar siandien visai netiketai gavome pneumokoko skiepa. kazkaip visai pamirsus as ji buvau, bet tfu tfu tfu atrodo visai gerai laikesi vaikas ir nebuvo didesnis zirzaliukas nei iprastai

dar buvom fotosesija uzsisake doh.gif sunkaii mums ten gavosi. nesifotkino viena nors tu ka. tik paleidziu ir i asaras rankas iskelus i virsu, net pas vyra nebuvo. tai gavosi mano fotosesija su vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

Su Naujais metais Jus visas 4u.gif . Linkiu daug mazyciu dziaugsmo krisleliu nesanciu ir atradimu metu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aciu uz palinkejimus drinks_cheers.gif

QUOTE(Dziaugiuosi @ 2015 12 29, 22:18)
Per Kalėdas mūsų mažiukas pradėjo vaikščioti thumbup.gif Pereina jau per visą kambarį, tik dar rankytes laikoa aukštai ir netvirtai žingsniuoja, bet vis tiek - eina thumbup.gif Lyginant su vyresnėliais, kurie pradėjo eiti 1 ir 2 mėn. ir 1 ir 1.5 mėn., jis greičiausias smile.gif
Alergijos lyg ir apstojo, tai jau ragauna ir varškės, ir jogurto, kiaušinio.


Kaip saunu, kad tokia proga pradziugino pirmais zingsneliais tevus 4u.gif . Ir dar alergijos praeina - nu tiesiog akyse viskas gereja thumbup.gif . Saunuolis mazius drinks_cheers.gif

QUOTE(AgSlan @ 2016 01 02, 14:14)
Visus vaikucius su praejusiais gimtadieniais 4u.gif  Tie auga sveiki ir dideli  4u.gif


Aciu labai wub.gif

QUOTE(laimutukas @ 2016 01 06, 13:00)
Apetitu nesiskundziam, ragaujam daug visko, as kaip sakau, kur maistas, ten ir Austeja  lotuliukas.gif  prie sventinio stalo kiek sedejo,tiek vis ka nors ragavo  ir pabandyk neduot  doh.gif


Kazkaip labai pazystama lotuliukas.gif . Maniskis lygiai toks pats maisto teroristas - o lengviausia is mociutes isprasyt - tai visko su ja prisiragauja. Kai tik paragavo maisto su prieskoniais - vaikas baisiai valgus atrodo - tik duok lotuliukas.gif

Buvom ir mes metuku proga TA - sveria vyrukas 9.98kg ir 78cm ugio. Kazko piktas buvo po skiepo i vakara. Nu bet nieko - cia laikina. Dantuku nauju neturim vis dar.
Siandien dar labai smagiai baseine pasipliuskenom - jau laukiau labai, net salciai neisgasdino tongue.gif . Nes paskutini karta teko praleist del viruso. Tai taip ir gyvenam smile.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Mes kol kas nesiskiepinom, dar vis slogavo, nuo Kaledu tesiaisi sitas "dziaugsmas". Brolis greit issveiko, mazoji ilgiau vargsta, bet nestipri, nebaisi ta sloga, kvepuoja normaliai. Dar gydytoja sake gerklyte vos apraudus. Tai jau kai issveiksim tada skiepysimes ax.gif irgi ziauriai nesidziaugia nosies valymo procedura, pamato, kad imu "snargliatrauki" iskart rekt pradeda...

Eisim ruostis brolio 5 metu jubiliejui lotuliukas.gif kepsim torta smile.gif

Vakar dickis su teciu isejo roges isbandyt, kaimynas parveze ten tokias ale sustras. Tai grizo su guzu ant kaktos, i kito kaimyno masina atsitrenke.. siandien jau ispasakojo, kad i rogiu vaira kakta kale.. nu zodziu, pasipuose jis sventei.. o man tai kaip visada stresas, kad smegenys sutrenkti gali but, kad kaukole skilus.. na bet elgesys kaip visada jo, atrodo nepakites, ir kol nepamaciau ryskejancios melynes, tol nieko apie tai nezinojau. Tai gal reiktu man jau ir apsiraminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2016 01 07, 23:09)
visas rajonas girdejo kada sia pricedura atlikinejom doh.gif



Mūsų irgi rėkia kiek tik gali, baisiau už skiepus turbūt

QUOTE(Leilita @ 2016 01 07, 23:55)

dar buvom fotosesija uzsisake doh.gif sunkaii mums ten gavosi. nesifotkino viena nors tu ka. tik paleidziu ir i asaras rankas iskelus i virsu, net pas vyra nebuvo. tai gavosi mano fotosesija su vaiku biggrin.gif

Lygiai taip pat ir mums buvo. Taip laukiau fotosesijos, bet ašarų pakalnė. Na, porą kadrų gavosi smile.gif

QUOTE(laimutukas @ 2016 01 08, 14:56)


Vakar dickis su teciu isejo roges isbandyt, kaimynas parveze ten tokias ale sustras. Tai grizo su guzu ant kaktos, i kito kaimyno masina atsitrenke.. siandien jau ispasakojo, kad i rogiu vaira kakta kale.. nu zodziu, pasipuose jis sventei.. o man tai kaip visada stresas, kad smegenys sutrenkti gali but, kad kaukole skilus.. na bet elgesys kaip visada jo, atrodo nepakites,  ir kol nepamaciau ryskejancios melynes, tol nieko apie tai nezinojau. Tai gal reiktu man jau ir apsiraminti  smile.gif


Mes šiandien į lauką išėjom, jau gerai mažiukė vaikšto, su kombinzonu dar buvo, tai galvoju į alėją reikia eiti, ten patogu vaikščioti. Nu ir susipynė kojos, krito ir dar nosį trenkė į asfaltą sad.gif tai nosis nubrozdinta, grįžom į žaidimų aikšteles, ten minkšta. Bet irgi visur apčiupinėjau, nu lyg ir viskas gerai, paspaudus nerėkia

Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif

Nu kur visos pradinge? Lakstot paskui mazius? biggrin.gif . Kaip einasi maziesiems begikams? Nesergat?

Maniskis vis po senovei - vis dar vienas neina. Tenka man persilenkus su juo lakstyt. Bet gi laikinas etapas smile.gif . Slogyte ziuriu islindo sandien po baseino. Kazin, cia tik sutapimas, nes taip iskart tik gryzus ir pradejo begt g.gif . Tikiuosi tuo ir baigsis, nes baisiai nesinori namie sedet uzsidarius unsure.gif .
Atsakyti
Laba diena,

kad nelabai yra ka ir pasakyti. Na manoji eilini karta kosti sad.gif Nezinau, mes turbut vaiku nemokamauginti arba tie vaikai ne tokie, kad daznai serga ir jokios lengvos mikstureles jiems nepadeda, reikia rimtesniu vaistu doh.gif Na vienas pasiekimas, kad nuo Triju karaliu jau nebemaitinu, ech taip palengvejo man, pasaka ne gyvenimas. Aisku rimtos maitintojos manes gal ir nesupras, bet atmaitinti vaika iki metu man tai jau zygdarbis cool.gif Mergina del to visai nedepresavo, rubu man nedraske, zodziu viskas ok. Nemaciau tikslo daugiau zaisti, nes palaizius to MP maniske dar isgerdavo apie 90-100 ml. misinio, tai koks gi cia valgymas jau buvo...
O siaip ka, judri begalo, jau drasiai begioja ir dar drasiau visur nori lipti doh.gif Apetitas puikus, kosiu nenori, bet pakoregavus musu meniu valgo gerai thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

QUOTE(Giedre Gr @ 2016 01 19, 21:22)
Sveikos, mamos  4u.gif

Nu kur visos pradinge? Lakstot paskui mazius?  biggrin.gif . Kaip einasi maziesiems begikams? Nesergat?

Maniskis vis po senovei - vis dar vienas neina. Tenka man persilenkus su juo lakstyt. Bet gi laikinas etapas  smile.gif  unsure.gif .


Turbut laiko truksta, o ir siaip nera dabar kazkokiu super duper naujienu biggrin.gif

Serga maniske, slogavo, issveiko, pasiskiepinom, sekancia diena pradejo koset. Kazin kaip butu buve, jei butume nesiskiepine, gal tas pats. Buvo laringito pradzia, bet greit uzgriebem. Dabar tiesiog kosti, kol atsikosti. Svarbiausia plauciukai svarus thumbup.gif o nuotaikos geros, tai ir kapstomes lengviau is ligu mirksiukas.gif

Mano eina ir pati, bet gaudom, nes susvyruoja ir griuna kur papuola, kazkaip nesupranta, kad galima pasilaikyt uz sienos. Iskelus rankutes i virsu ir zygiuoja, tai dazniausiai vedam, nors uz pirsto pasilaiko, tai tada vos ne bega lotuliukas.gif jauciasi drasiai thumbup.gif ka cia juos priskubinsi, ateis laikas ir isidrasins. Mano dickis 11 men drasiai, laisvai ejo, o vat mazoji, ne tokia drasi smile.gif

QUOTE(ruta_zalia @ 2016 01 20, 12:13)
Laba diena,

kad nelabai yra ka ir pasakyti. Na manoji eilini karta kosti sad.gif Nezinau, mes turbut vaiku nemokamauginti arba tie vaikai ne tokie, kad daznai serga ir jokios lengvos mikstureles jiems nepadeda, reikia rimtesniu vaistu  doh.gif  Na vienas pasiekimas, kad nuo Triju karaliu jau nebemaitinu, ech taip palengvejo man, pasaka ne gyvenimas. Aisku rimtos maitintojos  manes gal ir nesupras, bet atmaitinti vaika iki metu man tai jau zygdarbis  cool.gif Mergina del to visai nedepresavo, rubu man nedraske, zodziu viskas ok. Nemaciau tikslo daugiau zaisti, nes palaizius to MP maniske dar isgerdavo apie 90-100 ml. misinio, tai koks gi cia valgymas jau buvo...
O siaip ka, judri begalo, jau drasiai begioja ir dar drasiau visur nori lipti  doh.gif Apetitas puikus, kosiu nenori, bet pakoregavus musu meniu valgo gerai  thumbup.gif


Sveikatos Jums 4u.gif
Svarbu puikiai pavyko nutraukti. As maitinu dar kol kas, bet pienuko sociai uztenka kiek mergina nori, misinuko neragavus, tai dar kol kas nenutrauksim sito dziaugsmo. Pagrinde pienelis pries uzmiegant, buna ir siaip pasipraso kartais, pradeda glostinet, ieskot. Dicki iki beveik metu ir 9 men ismaitinau, anksciau nenorejo atsisakyt. Matysim kaip su mazaja bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimutukas @ 2016 01 22, 11:01)
Pagrinde pienelis pries uzmiegant, buna ir siaip pasipraso kartais, pradeda glostinet, ieskot. Dicki iki beveik metu ir 9 men ismaitinau, anksciau nenorejo atsisakyt. Matysim kaip su mazaja bus  smile.gif

Maniske nebeiesko, tas turbut ir lengviausia nutraukus maitinti, suprato kad dideles laimes ten neras. biggrin.gif Mano planas buvo maitinti iki 6 men., bet gavosi ilgiau - puiku, nors kai MP truko paskutiniu metu tai daugiau vargas negu maitinimas buvo doh.gif O stai giminaites vaikas 1,5 m. ir vis dar MP praktiskai pagrindinis maistas - vaikas perbales, daznai serga, kraujas blogas, nes aplamai su kitu miastu nedraugauja, viska spjauna blink.gif Buvo pas mus tai tiesiog drasko mamos rubus - man tai klaiku doh.gif
Mano maze paduko - pradejo keltis 5-6 val. ryto, nu cia jau man beda, ka daryti tokiu metu, plius pradeda cypauti ir taip dicki prikelia, nors ir uzdarau visas duris, bet namas neapstatytas, tai labai skamba viskas. Siandien atsikele labai velai 6.20 nes prabudo apie 5 val. tai pasiseke ant ranku uzsupti. O siaip diena miega dar vis po 2 kartus, ismiega ivairiai ir po valanda ir po 3 ax.gif
Atsakyti
Labas wink.gif

Na tikrai daug reikia lakstyti paskui vaiką, gal ne lakstyti, bet nuolat būti, žaisti, rodyti ką nors, mokytis šokti smile.gif Atrodo veiklos turim, bet kartu ir nuobodu namie. Pas mus didelis vėjas labai, retai išeinam pasivaikščioti, tik greit su vežimu aplekiam kol šuo pasigano. Neserga, kas mane labai džiugina. Bet turim problemą kaip ir anksčiau: keliasi naktimis, kartais paverkia, o paskui po 1-3val. neužmiega. Nieko nešneka, tik vartosi, atsisėda, griūna, paguli, vėl sėdasi.
Dabar labai laukiam Vėlykų, atvažiuos babytė ir probabutė, tada dar keletas mėn. ir vasara bus thumbup.gif

Ar Jūsų vaikučiai valgydami imasi maistą iš burnos? Maniškė viską į rankas ir vėl į burną
Ar mušasi? Man suduoda, bet va su vaikais būdama jų nemuša smile.gif
Atsakyti
Labas, mamos 4u.gif

Pas mus dieneles irgi vienodos bega - tik zaisk ir zaisk kartu smile.gif. Tai vedziok uz rankos - leksto po kambarius, tai bokstus statom, tai masinas stumdom... O kartais taip ramybes noris blush2.gif .
Miega mazius dar du kartus per diena, bet daznai jau tik po valandele, retai kada dvi ismiega. Kadangi antra karta dazniausiai lauke miega (jei oras leidzia), tai poilsiui turiu tik pirmaji miegeli. Naktim miega gerai. Tik vat daznai i musu lova issipraso nakti. Ech, susigadinau jau vaika doh.gif .

QUOTE(akari @ 2016 01 29, 15:30)
Ar Jūsų vaikučiai valgydami imasi maistą iš burnos? Maniškė viską į rankas ir vėl į burną
Ar mušasi? Man suduoda, bet va su vaikais būdama jų nemuša  smile.gif

Is burnos neima maisto. Spauna iskart, jeigu kas netinka. Tik kad valgo tai turbut viska - agurka nugriebe rauginta - skanu lotuliukas.gif . Kivius is mociutes issireketuoja (labai jau gerai jie vidurius laisvina). Ir siaip labai linkes musu maista ragaut - absoliuciai viskas patinka. Cia man baisiau, kad neprivalgytu "sunkiu" skrandukui maistu - nu bet gi nekisu bet ko irgi.
O del musimusi - buna, retokai, bet supykes pradeda rankyte dauzyt savo drauge (kai susinervina, kad atimineja is jo viska). Nu neleidziu - aisknu, kad negerai, reikia glostyt graziai "caca" daryt. Bet dar padirbet reikia gerai - nes nepasakyciau, kad "sventai" klauso dar.
Nors siaip apie bloga elgesi kalbant - buvom jau su pykcio priepuoliais susidure, kai riecia pilva ir rekia (supykes). Tada tiesiog paguldau ramiai ant zemes ir duodo pavert. Nusibosta, pats atsikelia ir prasosi ant ranku - o tada jau tyli. Ir taip atkentejus kelis tokius priepuolius jie lyg ir baigesi - bent jau tikiuosi, kad baigesi smile.gif
Atsakyti