Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

Naujas serialas smile.gif)). Kažin kada bus galima parsisiųsti ir pažiūrėti? Gal žinote daugiau ką?
Dabar žiūriu Kosem antro sezono 15 seriją, žiauriai geras serialas smile.gif)

Daugiau nieko nežinau, tik anonsą mačiau youtubej :4u:

 

Man tai Ahmedas toks necharizmatiškas ir neptrauklus sultonas. Nejaučiau jokių simpatijų jam. Toks silpnas. Kiosem gerokai pranašesnė, stipresnė. Kaip pora jie man nesižiūrėjo :D Va Muradas jau įdomesnis. Nors aišku Suleimanas buvo numeris vienas, Koks nuostabus aktorius jį vaidino, ech  :wub:

 

Iskendero personažas irgi labai patiko. Labai fainas vyrukas, gaila, kad nelaimingo mylėjo Kiosem, o ji to visai nevertino.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 04 balandžio 2017 - 16:41

Kosem gal ir butu vertinus Iskandero meile, as net is pradziu slapta vyliausi, kad jiedu bus kartu po Ahmedo mirties, bet ji zinojo, jog jis yra gresme jos vaikams. Gerai, kad sveikas protas nugalejo.

Atsakyti
Mergaitės kur galima pažiūrėt kosem visa pilnai 2sezona wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ligitukas @ 2017 04 14, 15:01)
Mergaitės kur galima pažiūrėt kosem visa pilnai 2sezona wub.gif

Aš žiūriu čia
http://turkcinema.tv....html?cmtpage=5
Kantriai laukiu kiekvieną sav.po naują seriją imeta rusų kalba ☺..ryt 50 serija vakare turėtų jau būti 😉
Atsakyti
QUOTE(inspiron @ 2017 04 18, 23:12)
Aš žiūriu čia
http://turkcinema.tv....html?cmtpage=5
Kantriai laukiu kiekvieną sav.po naują seriją imeta rusų kalba ☺..ryt 50 serija vakare turėtų jau būti 😉

as irgi kantriai laukiu, siandien pasiziurejau 54. Irgi ziuriu per cia smile.gif man vertimas rusu labiau patinka nei lietuviu. Tik kuo toliau tuo labiau nuvilia rezisura, na taip jau sausai... ankstesnes serijos budavo baigiasi kokiu nors ivykiu, o dabar praslenka ir tiek. Veiksmo labai mazai, ziuriu nes kaip fane ziurejau didingaji amziu, o dabar sita. Man Kiosem tokia didinga, protinga, gerasirde wub.gif kai pagalvoju kaip ji turejo jaustis, ka isgyventi be vyro, kiek atlaikyti ir tos situacijos kai negalejo nieko pakeisti... et, kokie laikai buvo unsure.gif gerai buvo pasakyta vienoje serijoje: soste sedi vyrai, bet i ji atveda moterys". Deja jos valdyti negalejo.
Dar galvoju koks trumpas gyvenimas zmoniu buvo ir kaip turejo jaustis haremo moteris gimdydama sunus kai zinojo kas jam gres, arba dukras kai po to jas tekino nuo 10-12m po kelis kartus uz zymiai vyresniu pašų tik del politikos-baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 14 gegužės 2017 - 17:25
Gal kas zino kelinta serija rodo tv1? Meginau atsekti paga rusu psl bet nk
Atsakyti
QUOTE(Lilijana147 @ 2017 05 20, 22:16)
Gal kas zino kelinta serija rodo tv1? Meginau atsekti paga rusu psl bet nk

Ateinantį šeštadienį rodys 37.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2017 05 21, 12:14)
Ateinantį šeštadienį rodys 37.

Kazkaip ne ta serija
Atsakyti
QUOTE(Lilijana147 @ 2017 05 21, 19:42)
Kazkaip ne ta serija


Kitą šeštadienį 27 bus serija kaip suprantu 4u.gif
Atsakyti

Gana įdomi dokumentika apie Suleimano haremą (anglų kalba). Siūlau pasižiūrėti, įvairūs turkų ir ne tik istorikai pasakoja apie DA rodomą laikmetį ir haremo papročius https://www.youtube.com/watch?v=XEDWaBmKpfY :4u: 

Atsakyti
Gal kartais žinot ku būtų galima pasižiūrėti 38 serija pagal lietuvius? Pražiopsojau, nepažiūrėjau per LNK go ir dabar niekur neberandu.
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2017 06 11, 15:37)
Gal kartais žinot ku būtų galima pasižiūrėti 38 serija  pagal lietuvius? Pražiopsojau, nepažiūrėjau per LNK go ir dabar niekur neberandu.

Aš irgi pražiopsojau ir niekur neradau. Labai ilgai ieškojau, bet niekur nėra. unsure.gif
Atsakyti