Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

et paziurejau paskutine serija verysad.gif ... liudna, ir filmo, kad baigesi, ir tokios pabaigos nelinkejau nors ir zinojau istoriskai viska, nu bet visvien verysad.gif
Atsakyti

Aš ir peržiūrėjau paskutinę seriją. Labai įspūdingai pastatyta, kaip visada nuostabus muzikos takelis. Ar gaila Kiosem -nežinau... peržiūrėjus visą Didingąjį amžių nuo Suleimano iki Kiosem laikų piršosi mintis, kad nebuvo nei gerų, nei blogų, kiekvienas tiesiog kovojo už savo ir savo vaikų vietą po saulę, o žudymas buvo tik viena iš priemonių nemirti pačiam. 

 

Dar kilo tokia mintis, kad kūrėjai galėjo pačioje pabaigoje daugiau įtraukti istorinių faktų ir parodyti, kad Konstantinopolis, kaip rašo internete, gedėjo po valdovės mirties. Nors gal ir buvo sumanymas būtent mirties nata pabaigti serialą. 

 

Gaila, kad baigėsi Didingojo amžiaus epas. Man labai patiko tiek pirmasis apie Suleimaną, tiek apie Kiosem. Vienas iš nuostabiausių serialų.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 29 birželio 2017 - 18:55
Nutruko mano serialo ziurejimas nuo 30 serijos, gal kas zinote kokia nuoroda, kur galeciau perziureti online?
P.s. temos neskaitau unsure.gif , kad nesuzinociau ivykiu, kuriu dar nemaciau 4u.gif
Atsakyti
O kiek yra serijų?
Atsakyti
Šeštadienį naujas sezonas prasidės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2017 07 02, 00:51)
Šeštadienį naujas sezonas prasidės  ax.gif

Naujas sezonas 🤗🤗🤗🤗 čia jūs rimtai??? O ką ten rodys gal žinote?
Atsakyti

Per https://topcinema.tv....html?cmtpage=5galite žiūrėti abu sezonus :)

Naujas sezonas 🤗🤗🤗🤗 čia jūs rimtai??? O ką ten rodys gal žinote?

Rodys Murado ir kitų sultonų valdymo laikus. Taip pat Kiosem iškilimą ir įtaką imperijai. Turkijoje jau baigėsi praeitą savaitę antras sezonas :)

Atsakyti
o man kosem visai kitoks buvo nei didingas amzius, anas buvo su daug veiksmo, istoriniu ivykiu, pabaiga serijos visad buvo su intriga, o kosem ivykiu labai mazai, nei haremo dramu, nei istorijos-labai minimaliai. Aisku labai grazus, pati aktore labai patiko ir tiko mano akim, be to tobulai pakeista i kita ("pasendinta"). Bet truko man jame "garo" smile.gif
Atsakyti

o man kosem visai kitoks buvo nei didingas amzius, anas buvo su daug veiksmo, istoriniu ivykiu, pabaiga serijos visad buvo su intriga, o kosem ivykiu labai mazai, nei haremo dramu, nei istorijos-labai minimaliai. Aisku labai grazus, pati aktore labai patiko ir tiko mano akim, be to tobulai pakeista i kita ("pasendinta"). Bet truko man jame "garo" smile.gif

Tiesą sakote. Pirmąjame amžiuje siužetas buvo stipresnis, o Kiosem daugiau ištemptas, daugiau muilo. Be to kūrėjai galėjo labiau atskleisti Osmanų kultūrą, labiau rodyti įvairius papročius, istorinių faktų įpinti į scenarijų, pavaizduoti istorijoje aprašomus charakterių aspektus. Gi iš tikro tokiomis įdomiomis legendomis apipinti tie valdovai. Pvz buvau skaičiusi, kad Kiosem labai mėgdavo dainuoti. Arba buvo tik užsiminta, bet galėjo labiau išplėtoti faktą, kad Safija susirašinėdavo laiškais ir daug bendravo su Anglijos karaliene Elizabeth. Man atrodo per mažai atskleidė tokių įdomybių, galėjo labiau juos kaip asmenybės atskleisti. Na, bet visa kita tikrai nuostabu buvo. Ypač kostiumai fantasiški. Negalėjau atsižiūrėti į sukneles, karūnas, papuošalus :)

Atsakyti
Peržiūrėjau paskutine serija, kuo baigsis puikiai žinojau, tas faktas, kad buvo pasmaugta nenustebino. Tačiau pačios mirties faktą maniau pateiks kažkaip Didingiau, kaip serialo pavadinimas sako, o ir moteris Kiosem buvo iškili ir didinga, o čia odaliskos nuo suknelės karoliukus lupa, taip pigiai pateikta.
Turėjo turkai didžia istorija iš kurios galėjo pastatyti dar didingesni serialą, bet matomai išsikvėpė po pirmojo didingojo amžiaus ir nemokėjo pateikti šios istorijos įdomiai ir intriguojančiai.
Atsakyti
kas zinot ar su ta princese Farija greit baigsis tas seilejimasis, nu nuobodu, nieko nevyksta
Atsakyti

Sveikos :)

baigėsi šis serialas :( gal yra žinančių ar dar kuria ar kurs kažką panašaus į Didingą amžių ar Didingą amžių Kosem? Būtų įdomu pamatyti daugiau turkų istorinių serialų  :)

Atsakyti