Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

QUOTE(ramu @ 2015 10 09, 16:46)
O duodi ryte ir per piet valgyt ne MP? Vakare jau tik pienas lieka?

Visoms sveikatos  4u.gif


Ryte gauna grudine kose,o per piet-darzoviene.
Ir pienas lieka tik vakarui,pries nakties miega ir paryciais.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2015 10 10, 15:46)
Ryte gauna grudine kose,o per piet-darzoviene.
Ir pienas lieka tik vakarui,pries nakties miega ir paryciais.

Geras. Ir daugiau nieko nevalgo, 4is kartus kartus per diena blink.gif maniskis diena zinda jas dvi valandas,tada miega nuo 20 iki triju, o po to jau kas dvi.... sakau, neisivaizduoju kaip to pieno mazinti...
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2015 10 10, 16:43)
Geras. Ir daugiau nieko nevalgo,  4is kartus kartus per diena blink.gif maniskis diena zinda jas dvi valandas,tada miega nuo 20 iki triju, o po to jau kas dvi.... sakau, neisivaizduoju kaip to pieno mazinti...


O kodėl manai, kad turi mažint? smile.gif Kaip naujagimį geriausiai maitinti pagal poreikį, taip ir kūdikį kuris jau pratinasi prie maisto. Sakoma, kad MP yra pagrindinis maistas iki metukų. Jeigu jam reikia/norisi, tai reikia. Matyt ne veltui jis valgo smile.gif
Aš tai net nesuskaičiuočiau kada maniškė valgo MP. Pirmagimė iš vis - košių nevalgė, ragavo trupinukais maistą iki kokių 9-10 mėn, tada pagerėjo reikalai, tai aišku visus tuos mėn MP ėjo kaip kūdikiui, be jokių klausimų. Prašo - duodu. Ir kai jau buvo metinukė norėjau kad pamažu apmažėtų tie maitinimai, nes jau ir miegot norėjosi naktim normaliau, ir ką tu sau manai - 2-3 savaitės po pirmojo gimtadienio pradėjo ji viską valgyt, ir atitinkamai MP poreikis staigiai sumažėjo, 1,2mėn buvo kai nuėmiau visus naktinius maitinimus, ir tada jau man gyvenimas palengvėjo biggrin.gif
Aš manau nereikia lyginti vaikučių, visi skirtingi, su skirtingais poreikiais ir valgymo ypatumais 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,maniskis sedi, ropoja ir stovi:) bet as jo specialiai nesodinu. Jam dar tik 5ir 3sav nebent pats atsiseda,
Pati kazkaip bijau...
Bet db antra diena tik stovi-nu baisiai jam patinka:) tik man vargas, nes pastovi ir krenta, tada gaudyk. Ir vel is naujo..
Tiesa, labai miega pagerejo:) 'miega ryte 45min pietu 2-3val(3val jei lauke) ir pavakariais 45min. Dar nauja mada-4ryto atsikelt, pakakot ir iki 5 nemiegoti. 6 keliasi:) tai neisimiegu...
Ramu, aciu uz naujus namus;)
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2015 10 10, 16:43)
Geras. Ir daugiau nieko nevalgo,  4is kartus kartus per diena blink.gif maniskis diena zinda jas dvi valandas,tada miega nuo 20 iki triju, o po to jau kas dvi.... sakau, neisivaizduoju kaip to pieno mazinti...

Pas mus panasiai. Diena neisbuna 3 val. nevalgius, nesvarbu ar MP ar kose valge. Sianakt kelesi tik 2 kartus, paprastai keliasi kas 2-3 val.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
paskaitau karts nuo karto kaip gyvenat ir auga mažyliai ax.gif Šaunuoliai, kurie šliaužioja, atsėda 4u.gif
Maniškis nešliaužioja ir aplamai ant grindų gulėt nemėgsta, tai kaip išmoks schmoll.gif Ponaitis mėgsta, kai jį laikai stačiai ir lenktis prie žaislų bei sėdint žaislus veiną po kito imti. Valgo daržovienes bei vaisius, pradedam grūdinę košę. MP geria kiek nori ir kada nori, bet po košės ženkliai mažiau geria.
Turim du dantukus thumbup.gif
Kokia jūsų vaikiukų akių spalva? Man įdomu ar pasikeitė į kitą nuo gimimo, nes mūsiškio žydros, kaip ežerėliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingista: 10 spalio 2015 - 17:21
Labos 4u.gif
ingista, su dantukais thumbup.gif Skaitau lyg apie mano paną rašytum lotuliukas.gif irgi geriausia vieta ant mamos rankų. Na, bet stengiuosi kuo dažniau ant grindų laikyt. Po mankštų jau vartosi, bet šliaužt ar ropot vis dar neįdomu. Beje, akytės vis dar mėlynos. wub.gif
miss_, stipruolis tavo vaikinas thumbup.gif
Šiandien, pusmetuko proga, damutė pabudo su išlindusiu dantuko kampuku thumbup.gif Bet jau aštrumas to milimetriuko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2015 10 10, 16:43)
Geras. Ir daugiau nieko nevalgo,  4is kartus kartus per diena blink.gif maniskis diena zinda jas dvi valandas,tada miega nuo 20 iki triju, o po to jau kas dvi.... sakau, neisivaizduoju kaip to pieno mazinti...


Manoji valgo 5k paroj,kas 4val.kaip laikrodukas,nakti ismiega visa nuo 23h iki 7 ryto,pamiatinu meigancia ir vel miega iki 9-10val.

QUOTE(ingista @ 2015 10 10, 18:20)
Kokia jūsų vaikiukų akių spalva? Man įdomu ar pasikeitė į kitą nuo gimimo, nes mūsiškio žydros, kaip ežerėliai


Gime tamsiai melynom,dabar tamsiai rudos wub.gif

QUOTE(visai_nauja @ 2015 10 11, 12:45)
Šiandien, pusmetuko proga, damutė pabudo su išlindusiu dantuko kampuku  thumbup.gif Bet jau aštrumas to milimetriuko  blink.gif

sveikinimai dantuotai mergytei 4u.gif

Mamos,sakykit,nuo kurio men/kada yra ivedama 3-ia vakarine kose(primaitinimas)?nu niekaip neatgaminu kada pirmagime valgydinau 3ia karta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingista @ 2015 10 10, 18:20)
Kokia jūsų vaikiukų akių spalva? Man įdomu ar pasikeitė į kitą nuo gimimo, nes mūsiškio žydros, kaip ežerėliai

Gime melynom o dabar beveik rudos biggrin.gif tokios idomios su plemais biggrin.gif
Druskute eisiu i kalbos kursus nes niekaip neiseina taisiklingai sneketi doh.gif
Labukas visom
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2015 10 11, 12:57)
sveikinimai dantuotai mergytei 4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2015 10 11, 11:45)
Labos  4u.gif
ingista, su dantukais  thumbup.gif 
Šiandien, pusmetuko proga, damutė pabudo su išlindusiu dantuko kampuku  thumbup.gif Bet jau aštrumas to milimetriuko  blink.gif

Panelei 4u.gif taip pat dantuko pasirodymo proga 4u.gif
Ech jau nebesugalvoja, ką veikti ir zirzia, o nelaiksi rankose visą mielą dieną doh.gif svoris tai auga, nors nėra dičkis, o ir yra namuose ką nuveikt. Jaučiu neiškentėsiu nenupirkus vaikštynės, o buvau užsispyrus, kad be jos apsieisim rolleyes.gif

Vyro akys rudos ir plaukiai juodi, o vaiko nei vieno nei akys ruduoja, nei plaukai tamsėja, paveldi mano šviesius plaukus ir mėlynas akis (tik pirmojo mišinys)

Neprisimenu jau pati daug ko, kaip vyresni augo iki metukų (kažkokia juoda dėmė atminty). 3 kartus maitinti lyg nuo 7 mėn. jei gerai prisimenu, bet dar priklauso ir nuo vaiko.
Atsakyti
Mano rankinuke ne tokia jau ir rankinuke. Siandien net kugelio iskepiau thumbup.gif Patiesiau virtuvej pleda ir pana ten vartesi, jau uztenka sekioti mama akimis kuri laika. Maze siandien pradejo judet ant nugaros uzpakaliuka kilnodama bigsmile.gif Labai juokingai atrodo lotuliukas.gif Lovoj jau gaudyt reikia, nes vis link krasto ciuozia.
Ar dar turite negro juostas ant pilvo? Mano dar gana ryski.
Atsakyti