Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

QUOTE(Ledine_saule @ 2015 10 28, 13:40)
Nedingom. Kartu su garbinga pusmecio sukaktimi sulaukem pirmojo dantuko!!! Tik tas laukimas neramus buvo... Manau greit antro turetume sulaukt...
Del kedutes. Musu iki 13, bet su kombiu netelpam tai nebezinau... Ar ne per anksti sedet butu?. Realiai smulkute mergina, idomu 7 kg turesim ar dar ne... ( susirgo gydt.tai vizitas nusikele rytdiena)

Su dančiu bigsmile.gif

QUOTE(druskute @ 2015 10 28, 15:28)
Vezam padeje ant tokio paaukstinimo (BMW sedinese gale yra tokia dalis, specialiai vaikams, kur is sedines sedimosios dalies aukstyn pasikelia). Tai vaikinas mato kazka. Bet vistiek vaziuodamas daznai verkia, laimei, vazinejames retai.
Sveikinam su dantuku. O Augustas vis dar laukia...

Siandien gavo pirma skiepa. Verke truputuka daba tikiuos kad nakti leis miegot ir nepasikels tempa. Vyrukas 73,5 cm, 8,8 kg. didziukas. PRadejo vartytis po visa kambari, siekdamas balionu, kelia uzpakali ir po pora cm pasistumia i prieki. Sedet nesedi, nors maitinu sedomis keduteje stokke. Sakau, tos kelios minutes sedejimo nepakenks.

Niekas pas mane nepasikelia arba aš ieškot nemoku g.gif
Faina, kad vartosi vaikinas. Didelis vaikinas tavo.

QUOTE(miss_ @ 2015 10 28, 20:31)
Maniskis 9,2kg/69cm bet puikiai telpa ir manau iki 10men tilps dar i sia kedute.
Daugiau vietos kai kedute su baze(musu tokia),

Pasigiriau fb tai ir cia ateinu:)) maniskis uz sofos laikosi ir vaiksto pirmyn ir atgal per visa ilgi:) tai turiu veiklos, nes dar be rankyciu nukrenta, tai gaudau..

blink.gif spartuolis koks. thumbup.gif

Mano pana metė miegot...vėl doh.gif Kol supu įminga, tik bandau guldyt - verkia iki kūkčiojimo. Pamiega ant rankų kelias minutes, pradeda muistytis, matyt nepatogu.
Išvažiavau šiandien su vežimu, turbūt nei 2 min. nepraėjo kaip su rėkiančia lėkiau atgal lotuliukas.gif Nors bobulkos dabar turės apie ką kalbėt, nes prasinešiau pagrindiniu šaligatviu rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif Miegat visos? Gana miegot, gaivinam rytini kavos gerima, bus prisijungianciu? 4u.gif
Mano pupa pradejo naktim vartytis lovytej, o ant grindu tik ant pilvuko apsivercia. Negi per kieta?
Atsakyti
Labas rytas! Nors ir pavėluotai, jungiuos su kava. Ramuuuu kaip pas mus temoj...

Mes užsisukę savo rutinoj - mokykla, darželis, namai. Rapolas lb aktyvus. Ropoja visur, atsistoja, eina palei lovą. Ant rankų visai nenori pabūt, reikia ant žemės. O ant žemės irgi nė minutei negaliu palikt. Tyrinėtojas toks dabar. Tai vakare jaučiuos kaip nuvarytas arklys smile.gif Kažkaip tikėjaus tokio etapo po poros mėnesių tik. Apetitu nesiskundžia, valgo du kart dienoj: mėsytė pietums, daržovinenė pavakariams. Pagraužia džiūvėsėlių dar kartais.
Su puodu bandom draugaut.
Tik su naktiniu miwgu bėdos dbr - gal pilnatis veikė...

Nu va, pasipasakojau biggrin.gif

Gražios dienos visoms ir nesirkit!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramu: 03 lapkričio 2015 - 14:51
Ramu, kokia mesyte duodi? As kalakuto nupirkau, siandien bandysiu. Verdi ar garini mesa? Darzoves garinu, o kaip su mesa? Gal virti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2015 11 03, 11:12)
Ramu, kokia mesyte duodi? As kalakuto nupirkau, siandien bandysiu. Verdi ar garini mesa? Darzoves garinu, o kaip su mesa? Gal virti?  g.gif

Kol kas kalakutieną duodu. Kitą sav triušį ragaus. Viską garinu. Turiu tą babycook troškintuvą-kombainą vaikų maistui ruošti. Tai jis man lb palengvina gyvenimą smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos
Apsileidau neparasau nei cia nei facebook vis nera kada blush2.gif
Pradejau eiti i mokykla tai kazkokia katastrofa nieko nespeju o sestadieneis dar i darba doh.gif
Mano mazius auga neblogai tik kad va sloga uzsikrete mokykloj nuo aukles tai dabar truputi vargstam dantu dar neturim bet labai kandziotis nori mokam atsistoti bet eiti dar nebando pirmas zodis am tai cia tada kai valgyti nori biggrin.gif
Penktadieni mama atvaziuoja i svecius porai savaiciu tai gal bus truputi lengviau
Na va pasiguodziau
Geros dienos visom .nesirkit
Atsakyti
Labas rytas,
Kas kavos su manim gers Pyragu diena? bigsmile.gif
Maziule pradejo taip vartytis, kad sauskalnes pakeist ar aprengt jau issukis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2015 11 06, 09:01)
Labas rytas,
Kas kavos su manim gers Pyragu diena?  bigsmile.gif
Maziule pradejo taip vartytis, kad sauskalnes pakeist ar aprengt jau issukis  biggrin.gif



Visai_nauja palauk, kol stotis pradės. Dabar man aprengt vaiką - tikras iššūkis. Tik stačiom. Sukasi aplink savo ašį. Jei pastatai kur nors, kur daiktų aplink yra, viską reikia greibti. Jei ant kelių, cypia, kad reik eit, paleeeeeisk. Pampis dar pusė velnio, bet kai ateina eilė kelnėm ar pėdkelnėm...
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2015 11 06, 15:32)
Visai_nauja palauk, kol stotis pradės. Dabar man aprengt vaiką - tikras iššūkis. Tik stačiom. Sukasi aplink savo ašį. Jei pastatai kur nors, kur daiktų aplink yra, viską reikia greibti. Jei ant kelių, cypia, kad reik eit, paleeeeeisk. Pampis dar pusė velnio, bet kai ateina eilė kelnėm ar pėdkelnėm...

Mažė nuo lovos nusirideno doh.gif unsure.gif paguldžiau per vidurį ir nunešiau puodelį į virtuvę, girdžiu bum ir beeeee. Bet atrodo kad net gumbo nebus, ant pilvo plojosi
Atsakyti
Labas, kas man kompanija su kava palaikys? Maze nuo puses sesiu pabudus tik dabar uzmigo. Nesugalvoju jau kaip ja migdyt, lovytej neuzmiega vercias ant pilvo ir zyzia, ant ranku neuzmiega, (.) irgi ne visada suveikia migdanciai.
Atsakyti
QUOTE(visai_nauja @ 2015 11 08, 09:34)
Labas, kas man kompanija su kava palaikys? Maze nuo puses sesiu pabudus tik dabar uzmigo. Nesugalvoju jau kaip ja migdyt, lovytej neuzmiega vercias ant pilvo ir zyzia, ant ranku neuzmiega, (.) irgi ne visada suveikia migdanciai.

Sveika,
as su kava bigsmile.gif Ir sokoladiniais keksiukais.

Uzjauciu del nemigos. Net nezinau ka patarti - vaikai paprasciausiai tokie yra. Augustas sianakt atsibudo ir pradejo plepeti. Vyra prizadino. Issikrausciau i kita kambari. Po to apsikabines (.) uzmigo. O diena, laukiu kol pradeda akis trinti. Tada i nesiokle, ir uzmiega.
Kaip po nusiridenimo? Ar viskas gerai? Dazniausiai tokie nuotykiai tevu isgasciu pasibaigia, maziams nieko, juos angeliukai saugo wub.gif
Tylu cia. As tai vis neparasau, nes su ismaniuoju tik pradedu rasyt, belekokios raides susispaudzia, susinervunu ir neberasau toliau doh.gif Va siandien tai kompa reikejo isijungt, tai galiu parasyti.

Vakar Augustui pirma kart zuvytes i kose imaisiau, berods nieko blogo nenutiko (vyresnelis zuviai alergiskas buvo). Dantu dar ner, stotis sestis nebando, dziaugiuos kad kazkiek pasliauzia.
Siandien paskutinis uzsiemimas baseine. Bet ir gerai, kazkaip atsibodo. Kita savaite su vyru tuoksimes baznycioj, bus visokiu reikalu, reikes ir vaises paciai pasidaryti, galva sukasi - kaip ir ka ir kiek doh.gif Sakem nieko nedarysim, bet prisikvietem zmoniu, daba reik ir programa galvot doh.gif O sunkiausia - priesaikos teksta mintinai mokytis. Man zindymo demencija, o cia daugiau nei viena eilute lotuliukas.gif

Geros dienos visoms 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau kavos draugų biggrin.gif nes pati su savim bendrauju čia
druskute, faini rūpesčiai wub.gif lauksim įspūdžių
O ne per anksti žuvytė? Kažkaip užsifiksavę, kad žuvis nuo metų, bet gal klystu.
Kas ta zindymo demencija? Googlas meta tik silpnaprotystę, tikiuosi tau ne tai lotuliukas.gif

Po nusiridenimo viskas gerai. Aišku jau nei sekundei aukščiau nei grindys nebepalieku, o ant grindų ji būti nemėgsta. Pabūna tik virtuvėj, o man tai vieta, kurios aš nemėgstu lotuliukas.gif
Vakar vakare vienas (.) sudurniavo: pripampo, ištino iki skausmo. Mažė pabudo, ėjau maitint tai ji tik palaižė ir toliau parpė. Aš kažkaip nepatikrinau ar niekas iš jo nebėga, to pasekoje gavau miegot pieno lovoj blush2.gif bet (.) atleido thumbup.gif Atsimenu tokie pripampimai buvo pradžioj, nesitikėjau po pusmečio.
Atsakyti