Įkraunama...
Įkraunama...

****Mūsų katės ir katinėliai***

paste sake per 5 dienas, tikiuos nepasimes kur nors.... pati kai paste dirbu tai visa ko ten buna lotuliukas.gif , bet cia taip nebus wink.gif
Atsakyti
Aš pyptelsiu, kai tik gausiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažin kaip Runcelis g.gif
Atsakyti
Erendira, kaip Jus ten?
Atsakyti
Ačiū už gerus linkėjimus, augsim, stengsimės.

Kokie katukai, bet ir žmonių širdys akmeninės, nėra kas pasakyti doh.gif

Kaip Runcelis laikosi? Norėčiau tikėti, kad pasveiks, tik man regis bus kitoks.Vis dėl to dalinis paralyžius. Bet bus gyvas.

Bet kad ir užpuolė nelaboji visas.Teks laikytis, vistiek vieną kartą pasibaigs vargai vargeliai.
Atsakyti
Vaistai nuo pykinimo ol kas neveikia. Laukiam gal nors ką jam pavykssumaitint. Lakt lakė, į tualetą ėjo, bet vis lėtesnis ...
Atsakyti
Erendiriuk ,kad laka ir sisioja -tai yra gerai 4u.gif 4u.gif ,vanduo sergant yra svarbiausia,be valgio gali kurį laiką gyvent,pagerės reikaliukai -pavalgys console.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2015 10 19, 14:27)
gal praleidai mano postą,kur siūliau Traumeel paleisti,manau ne pro šalį būtų ax.gif

O kodėl reikia to Traumeel ? Juk jis nuo traumų, o insultas visai kitokio pobūdžio susirgimas. Runcelis toks alergiškas, o traumelio šalutiniai kad gali sukelti alergiją g.gif
Atsakyti
Traumelis ir nuo uždegimų ir dar padeda audiniams greičiau atsinaujinti, ar ne, Zundyt? Leista jam to traumelio debesys ir anksčiau...nemanau, kad pakenks, ir veterinarė pritarė
Atsakyti
Runceliui, daug, daug sveikateles 4u.gif
Erendira 4u.gif

Lisiteja, sveikinimai, tapus mociute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2015 10 19, 22:14)
Traumelis ir nuo uždegimų ir dar padeda audiniams greičiau atsinaujinti, ar ne, Zundyt? Leista jam to traumelio debesys ir anksčiau...nemanau, kad pakenks, ir veterinarė pritarė

Tada aišku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidam @ 2015 10 19, 21:06)
O kodėl reikia to Traumeel ? Juk jis nuo traumų, o insultas visai kitokio pobūdžio susirgimas. Runcelis toks alergiškas, o traumelio šalutiniai kad gali sukelti alergiją  g.gif

Vidam ,čia ilgai aiškint ,bet Traumeel labai universalus priešuždegiminis,kraujosrūvas mažinantis vaistas,o insulto metu galvoje būna kraujosrūvos,jį žmonėms po galvos smegenų traumų leidžia...

Ir beje ,homeopatija- tai ne žolių terapija,nuo jos alergijų nebūna,visai kitoks gamybos principas,tos vaistinės medžiagos preparate tebūna labai labai mažai,na čia ilgai galim gilintis ir aiškinti,manau tikrai gaima būtų internete susirasti informacijos ,populiariai paaiškinančios...

Sveikatytės Runceliui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Geros dienos visiems katukams ir jų šeimininkėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,o aš lekiu į darbą-šiandien visa diena darbe doh.gif
Atsakyti