Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų vienetiniai beveisliukai

Dar yra Bruklino Pepė lotuliukas.gif

Mažiau jūs tų kovinių bijokit ir tikėkit mitais. Šuo, jei stabilios psichikos ir deramai auklėtas, niekada nebus kovinis. O jei ne, tai veislė nesvarbu. Jei psichavotas ir neauklėtas, tai ir pudelis bei jorkas kąst moka.
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 04, 09:28)
Sveikos...apziurejau prie progos dantis..Iltiniai yra..Centre 2 kapliukai like lenda..Kaip suprantu atitinka 5-6 men?

Nu jei iltiniai yra, tai gal jie tiesiog dar neiskrite.


QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 04, 17:44)
Va. Tuo ir džiaukitės. O tie, kas pliekia ten visokias nesąmones, stumkit šalin. Lietuviai tokie yra. Jie yra profai trijose srityse: politikoj, kinologijoj ir vaikų auklėjime. Numokit ranka ir auginkit savo vienetinį beveisliuką.

O kasis lotuliukas.gif

QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 04, 21:28)
Jei psichavotas ir neauklėtas, tai ir pudelis bei jorkas kąst moka.

nu moka, ale rezultatai to kandimo nesulyginami schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 04, 15:58)
siand nutruko pavadelis..gerai,kad laiptinej... doh.gif Turejau paprasta pavadeli..Gal geriau pirkt automata..kaip manot?

Gal pradziai kokybiska paprasta nusipirkit- yra tokie neblogi lietuviski, Gufi firmos - kiek norit metru ir kaina gera.
Flexis superinis reikalas, bet tik tada kai jau mokesit graziai vaiksciot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 04 vasario 2016 - 21:19
QUOTE(cile @ 2016 02 04, 22:20)
O kasis   lotuliukas.gif
nu moka, ale rezultatai to kandimo nesulyginami  schmoll.gif

Ai, jo religiją užmiršau. Tada keturi dalykai.
Na, rezultatai liktų panašūs nuo kokio vokiečių aviganio, labradoro ir stafordšyro ar kokio bultiko.
Mažiau vaikytis mitų reikia.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 04, 22:32)
Na, rezultatai liktų panašūs nuo kokio vokiečių aviganio, labradoro ir stafordšyro ar kokio bultiko.
Mažiau vaikytis mitų reikia.

Nu ne visai...kodel tuose jegos sportuose pagrinde stafukai ir pitai...ju zabtai tikrai geleziniais raumenimis. Ir jei tie raumenukai ne ten kur reik panaudojami...Nei vokietis nei labris juolab taip nesugebetu...Tik tiek, kad zmones tu stafu ir i juos panasiu be reikalo siaubingai baidosi, nes siti gi zmonems dazniausiai kaip katukai meilus.
Nors labiausiai tai man nelimpa bedokumenciai vokieciai, rotikai ir tie stafu gimines...
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2016 02 05, 00:27)
Nu ne visai...kodel tuose jegos sportuose pagrinde stafukai ir pitai...ju zabtai tikrai geleziniais raumenimis. Ir jei tie raumenukai ne ten kur reik panaudojami...Nei vokietis nei labris juolab taip nesugebetu...Tik tiek, kad zmones tu stafu ir i juos panasiu be reikalo siaubingai baidosi, nes siti gi zmonems dazniausiai kaip katukai meilus.
Nors labiausiai tai man nelimpa bedokumenciai vokieciai, rotikai ir tie stafu gimines...

Del iltiniu..kilo tokia mintis,kad gali but neiskrite g.gif Del pavadelio..realiai man karabinuko tik tereikia... smile.gif Nes butent jis isejo saibom.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2016 02 04, 23:27)
Nu ne visai...kodel tuose jegos sportuose pagrinde stafukai ir pitai...ju zabtai tikrai geleziniais raumenimis. Ir jei tie raumenukai ne ten kur reik panaudojami...Nei vokietis nei labris juolab taip nesugebetu...Tik tiek, kad zmones tu stafu ir i juos panasiu be reikalo siaubingai baidosi, nes siti gi zmonems dazniausiai kaip katukai meilus.
Nors labiausiai tai man nelimpa bedokumenciai vokieciai, rotikai ir tie stafu gimines...


nu gi nea bigsmile.gif tiesiog tai veislės labai sportiškos ir joms iškrauti reikia veiklos. su vokiečiais pagrindinė veikla - dresūra, su haskiais - kinkiniai ir tt, na o stafai yra šunų pasaulio kultūristai, bet dantis jie turi tokius pat kaip ir kiti bigsmile.gif Kira turėjo klasioką stafbuliuką, tai mano Kira labiau kovinė, negu jis lotuliukas.gif Kira pastoviai į jo kvietimus žaisti atsako nedraugiškai, bet NIEKADA iš Bugučio nesulaukėm jokios agresijos. jį net per pamoką prancūzų buldogas užpuolė, na ir nieko, visi liko gyvi ir sveiki, nes šeimininkai normalūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 04, 23:53)
jį net per pamoką prancūzų buldogas užpuolė, na ir nieko, visi liko gyvi ir sveiki, nes šeimininkai normalūs  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai thumbup.gif bet dėl šeimininkų-tai jooo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2016 02 04, 23:53)
nu gi nea  bigsmile.gif  tiesiog tai veislės labai sportiškos ir joms iškrauti reikia veiklos. su vokiečiais pagrindinė veikla - dresūra, su haskiais - kinkiniai ir tt, na o stafai yra šunų pasaulio kultūristai, bet dantis jie turi tokius pat kaip ir kiti  bigsmile.gif 

Dantys gal, o vat zandikauliu raumenu jega kitokia.
Ir nekalbu as apie stabilius kilmingus gerai isaukletus "piktukus", bet tie buduliniai tai na...Kaiminystej tokia turejom..man pro ja kasdien praeit, o savininkai ir tvoroj skyles delsdavo lopyt ir vartus laiks nuo laiko pamirsta uzstumt...lengviau atsipuciau kai ta kale pas vaivorykste iskeliavo..vietoj jos atsirado ale labre...nu ir ta bjaurastis nesenai man margaja uzpuole..bet va labrio mixas kitoks, gavo nuo manosios i dantis ir spudino kieman. as tik druciai spejau issgast..nes primeskit vaizdelis - einu su kalem, blonde paleista, maza su flexu ir pareina juodulys riaumodamas tiesiai ant Trikses...Bet va kas leicia ta primityvuji kovinguma, tai mano mazyle nepasisiuklino ir apsigyne...
Atsakyti
sveikos..na buvom kursuose..Na ka as zinau..lyg ir nieko..Pamokos vyko naudojant smaugtuka..Man kazkaip ziauroka blush2.gif ,bet suo klause..,bet tik ji nuemem is vel palaida bala doh.gif Mokemes ejimo greta...ir sedejimo kai vaikstai aplink suni..Po kokiu 3 savaiciu eisim i grupines pamokas...apziurejus dantis iltiniai dar nepasikeite..
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 05, 13:59)
sveikos..na buvom kursuose..Na ka as zinau..lyg ir  nieko..Pamokos vyko naudojant smaugtuka..Man kazkaip ziauroka blush2.gif ,bet suo klause..,bet tik ji nuemem is vel palaida bala doh.gif Mokemes ejimo greta...ir sedejimo kai vaikstai aplink suni..Po kokiu 3 savaiciu eisim i grupines pamokas...apziurejus dantis iltiniai dar nepasikeite..


hm... na su smaugtuku jau niekas nebedresuoja... griežtas daug geriau, bet ir tai jeigu uždėtas gerai ir mokant naudot, o ir per pirmą užsiemimą tikrai nelaikas su griežtom priemonėm dresuotim mano nuomone... g.gif o ir jau labai skubat dresuotis, jeigu jau mokotes išsėdėjimo (šuo vietoj, jus vaikštot), ar šuo moka sėdėt komandos jau normaliai? o kaip greta mokė? kažkaip nelabai man jūsų trenerė tiesą pasakius
Atsakyti
QUOTE(Milka-Vanylka @ 2016 02 05, 13:59)
sveikos..na buvom kursuose..Na ka as zinau..lyg ir  nieko..Pamokos vyko naudojant smaugtuka..Man kazkaip ziauroka blush2.gif ,bet suo klause..,bet tik ji nuemem is vel palaida bala doh.gif Mokemes ejimo greta...ir sedejimo kai vaikstai aplink suni..Po kokiu 3 savaiciu eisim i grupines pamokas...apziurejus dantis iltiniai dar nepasikeite..

Smaugtukas protingose rankose - nieko žiauraus. Žiauriau yra lyg karoliai ant kaklo kabantis antkaklis su spygliais.
Sėkmės dresūroj smile.gif
Papildyta:
Inga, o kodėl nesimokyt ėjimo greta ir sėdėjimo pirmoj treniruotėj? Ar pirma apskritai turi būt nieko neveikimas? Sėdėjimas, kai aplink laksto vaikai - tai tiesiog kontakto stiprinimas. Kitas dalykas - gyvai nemačius sunku sakyt būtų. Aš nebūčiau tokia drąsi peikt ar girt po vienos treniruotės. Juo labiau, kai nemačiau gyvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnnyte: 05 vasario 2016 - 13:16
QUOTE(inga321 @ 2016 02 05, 15:15)
hm... na su smaugtuku jau niekas nebedresuoja... griežtas daug geriau, bet ir tai jeigu uždėtas gerai ir mokant naudot, o ir per pirmą užsiemimą tikrai nelaikas su griežtom priemonėm dresuotim mano nuomone...  g.gif  o ir jau labai skubat dresuotis, jeigu jau mokotes išsėdėjimo (šuo vietoj, jus vaikštot), ar šuo moka sėdėt komandos jau normaliai? o kaip greta mokė? kažkaip nelabai man jūsų trenerė tiesą pasakius

na manam kaime kitokios ir neradau.. smile.gif sedet namie kaip ir mokam..,bet namie yra namie,o lauke kai visko pilna doh.gif bandem issedejima..na visko buvo ir issedejo ir nelabai...greta tiesiog vedi ir sakai greta..ant trumpo pavadzio..ir sustojus liepi sest...panasei as ir dariau..tik jei mauna i prieki timpteliu pavadi..pasodinu.pasedim..ir einam vel.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 05, 15:22)
Smaugtukas protingose rankose - nieko žiauraus. Žiauriau yra lyg karoliai ant kaklo kabantis antkaklis su spygliais.
Sėkmės dresūroj smile.gif
Papildyta:
Inga, o kodėl nesimokyt ėjimo greta ir sėdėjimo pirmoj treniruotėj? Ar pirma apskritai turi būt nieko neveikimas? Sėdėjimas, kai aplink laksto vaikai - tai tiesiog kontakto stiprinimas. Kitas dalykas - gyvai nemačius sunku sakyt būtų. Aš nebūčiau tokia drąsi peikt ar girt po vienos treniruotės. Juo labiau, kai nemačiau gyvai.

Aciu... 4u.gif Bandysim mokytis.. smile.gif
Atsakyti